Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134672 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
26. 09. v roku 2019, Košice - huby rástli, milan1949
Počasie,klíma v lese a takéto nádherné dubkáčiky,jednoducho -nádherný deň.
26. 09. v roku 2019, Malacky - huby rástli, Dušky
V lese sucho,veľa sme sa nachodili,nazbierali sme jeden a pol koša suchohríbov, 4 dubáky a zopár bedli. Chcelo by to čo najskor dážď,lebo malých hríbov už je pomenej a staršie praskaju.
26. 09. v roku 2019, Prešov - huby rástli, jordi
ráno som si bol zabehať v lese (vsetko bolo na 10x10m, hned vedla les. chodnika)
26. 09. v roku 2019, Malacky - huby rástli, lukeb1
Dajú sa nájsť ešte suchohríby aj dubáky,ale je to už poslabšie..je sucho
26. 09. v roku 2019, Prešov - huby rástli, kota333
iste je ich viac, ale spustil sa dosť silný lejak, ale aj tak potešili a odpad cca 5 % a ešte za oknom silne prší, tak asi aj u nás ešte niečo na vianoce si zabezpečíme
26. 09. v roku 2019, Banská Bystrica - huby rástli, jozef19
Rastú !!!! V smrekovej hore na severných svahoch. Toto je výsledok 3. hubárov za cca 3 hod. hľadania
26. 09. v roku 2019, Banská Bystrica - huby rástli, domino
dnes super v BB okrese. Rastie skoro všetko, kozáky brezové, osikové, žltooranžové, masliaky, bedle a veeeeeľa hríbov smrekových ![]()
26. 09. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, Spaceman
Ako písali kolegovia nižšie, nie všade rastú ale keď tak ich tam je 20 kusov na kúsku lesa.
Pekná prechádzka za hodinku cca 40 kúskov.
26. 09. v roku 2019, Brezno - huby rástli, mzugec
Za necelé dve hodinky aj z cestou z domu dva košíky. Hríby smrekové, osičníky a bedle.
26. 09. v roku 2019, Košice - huby rástli, kamaval
Rastú ! Kozáky brezové, osikové, topoľové . A zdravé!
26. 09. v roku 2019, Kysucké Nové Mesto - huby rástli, Tatanka - Yotanka
Rovnako ako posledné tri dni nič
nového pod Slnkom, rastie to pekne,
úplne rovnaké miesta rodia dokola.
Rástli hríby smrekové a zrnitohlúbikové,
kozáky rôzne druhy, sliziaky oba druhy,
masliaky smrekovcové aj lepkavé,
suchohríby žltomäsové aj hnedé
bedle vysoké a kuriatka jedlé aj lievikovité,
rýdziky smrekové a bedle.
Tak zasa vzorku som zavesil na ukážku. ![]()
26. 09. v roku 2019, Zlaté Moravce - huby rástli, PEKO
Kozáky osikové,hrabové,topoľové a zopár hríbov smrekových.Rástli lokálne a vyslovene len na tienistých miestach v machu,kde sa v tomto suchu drží aká taká vlhkosť.
26. 09. v roku 2019, Banská Bystrica - huby rástli, bohus99
Po dazdikoch sa hora parila a dubaciky rastli. Nasiel som ich neurekom v extremne strmych kopcoch. Tlacili sa aj spoza skal. Tiez suchohriby a bedle.a.hriby zrnitohlubikove rastli. Cim strmsi kopec.tym viac.
Zavidel som dnes zahorakom ich roviny a pahorky. ![]()
26. 09. v roku 2019, Senica - huby rástli, sasa8891
Dnes niečo cez hodinku.. prechádzka pred zotmením ??
26. 09. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, Slavo 123
dnes nám to na večer nedalo, videli sme plno krásnych príspevkov, plno správ na telefóne od kamarátov, tak sme vyrazili. Hríby nerastú všade, ale tam, kde sú, tak to je nádhera ?
26. 09. v roku 2019, Poprad - huby rástli, hoara
Rástli hríby smrekové. Tie, ktoré zostali z utorka povyrástli.
26. 09. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, sten88
Rastú krásne zdravé smrekové, mladé masliaky a bedle. Väčšina hribov nájdená pri ceste čo ma milo prekvapilo.
26. 09. v roku 2019, Prešov - huby rástli, kamilPO
Rastú a budú rásť hríby smrekové lebo krásne popršalo a teplé noci sú okrem toho aj pekné bedle a celý vývrat buka obsypaný hlivou
26. 09. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, Jogo
Dnes som chcel ísť na bike ale nakoniec dostali hríby prednosť . Rástli dubové , smrekové a trosku zrnitohlubikove ...V lese krása .
26. 09. v roku 2019, Čadca - huby rástli, bleck
ZNOVA VCERAJŠÍ SCENAR.RASTLO VSETKO V HOJNOM POCTE ALE VEĹA VEĹA CERVAVYCH.ALE PRECHADZKA NADHERNÁ
26. 09. v roku 2019, Poprad - huby rástli, Doktor Juri
Prvý krát na večernej hubačke skoro potme, fakt rastú všade a zdravé.
26. 09. v roku 2019, Banská Bystrica - huby rástli, Lubosss
Dneska minimum hubárov a hríbov stále dosť, takže som si išiel pomalým tempom a užíval ticho lesa. Za 3 hodiny košíček plný.
26. 09. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, ivann
Sice sme pred vecerom ani neprisli kam by sme radi, ale stacilo aj po ceste ![]()
26. 09. v roku 2019, Banská Bystrica - huby rástli, Evka1
Rastú všade. Hríby smrekove, kozáčiky, masliaky a bedle. Tých je spústa.
26. 09. v roku 2019, Čadca - huby rástli, Murinho29
Dnes to bola nádhera, bral som len smrekové, ale rástlo vela suchohríbov, kozákov aj hríbov zrnitohlúbikových. Zlepšil sa aj stav už nie sú také červivé. V lese začína byť sucho chcelo by to viac dažďa a určite ešte budú rásť.
26. 09. v roku 2019, Trenčín - huby rástli, jedlabedla7
Rastu,hubarov vela,cosi sa naslo ale je sucho.














































