Diskusia k fotografii

tiez mi prislo smiesne ze som nieco nasiel ked som vybehol aspon narychlo po skoro 2 mesiacoch... a zas bez pamatovej karty, este aj fotak som si musel pozicat 
Reagovať na správu

diik, mlade sme videli skor jednotlivo, celkovo bolo do pol kosika a zvysok vsadepritomne bedle, par masliakov a suchac hnedy
Reagovať na správu

A hneď bol košík plný 
Reagovať na správu

Slusne zoskupenie.
Reagovať na správu

Tak to vidis a zvysok fleku prazdny.. nebyt takejto hromady z listia tak jednotlivo lepsie kusky rastli na opacne orientovanom svahu. Na predoslom sme obrali a na dalsi nevysiel cas. Ani neviem ci sa chvalim alebo stazujem, ale jaa chceem iiist na ceeely den do lesaaa. Pride na psa .... prilezitost
Nazvime ju oktober 
Co Tvoje dvojfarebne povabne lucne potvory? Uz sa psychicky pripravujes?
Reagovať na správu

Nad dvojfarebnymi som este nedumal,nebude ani miesto na sklade. Ale pokontrolujem,dam vediet,ak sa oplati.
Utorok,stredu sa niekam pôjdem hribovo prejst.
Reagovať na správu

Hutam hutam vidiet coho som malo videl. Este by som rad tomu lieviku prisiel na urodu a chut, len musim nejak presvedcit hodinky a kalendar. Cas so mnou neskutocne zameta, ale urputne sa branim 
Reagovať na správu

Vedia potešiť takéto úrodné metre štvorcové
Reagovať na správu

Aka to potupa pre fotonadsenca ked vsetky pamatove karty do zrkadla zostanu doma a aka to musi byt scena aby klesol tak hlboko ze si pozicia 12rocny vreckovy kompakt ako lepsiu alternativu k 10rocnej nokii 
Reagovať na správu

Skvele ze sa aj narýchlo podarilo nájsť takúto parádu. Kto umí, ten umí ... Krásne kúsky.
Reagovať na správu

Diiik
potesili. Tu by som sa mal ale opravnene skritizovat, nebol to ten spravny svah teraz, skor sme ho len krizovali, ale pocasie a podhubie doprialo tak som sa v tolkom stasti musel trochu porochnit 
Reagovať na správu

Pekne Ti to tam rastie???
Reagovať na správu

Diik
stastie sa usmialo. Na tomto kopci sme si vsimli ze tam teraz nedorastali normalnej vysky hoci do sirky sli. Niekde boli len dost pricupene a o kus dalej na tom kopci mali dokonca deformovany rast ako im to na tak suchom vyduchu slo tazko. To som mal tusim radsej odfotit. Boli ako letne. A pritom tu kopa ludi nosi luxusne mlade a na inom svahu sme nasli aj my.
Reagovať na správu

Fajnotka, lístie majú radi,
tam sa udrží aj vlhkosť
aj teplo, ešte budú aj 2-3 vlny
do Vianoc. 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.