Diskusia k fotografii

Slavo chcelo by to väčší košík ? krása ???.
Reagovať na správu

Vďaka Stanko, stačí aj ten, mame v zálohe platenku, keď naplníme, tak aspoň vieme, že je čas zaradiť spiatočku domov. ?
Reagovať na správu

pekne kopcom ste to dali Slaveno
Reagovať na správu

Slavo paráda aj ja som dnes poobede bol a super.
Reagovať na správu

Krásne sú Slavo. Gratulujem.
Reagovať na správu

Vďaka Luboš, teraz sám sa čudujem v tom obrovskom suchu, rastu krásne, výberové kúsky ?
Reagovať na správu

Slavo,krásny hubarsky úlovok a nádherný aranž!!!?Na parádu ?? ?
Reagovať na správu

Vďaka moc Peťo, Tebe sa tam nejako kozačiky rozbehli, už je čas ist pozrieť na ryby na rieku Morava a pozrieť ako to v Tvojom okoli vyzerá ?
Reagovať na správu

Aj dnes ste parádne naplnili košík.
Reagovať na správu

Slavko veru nádhera ! ?? Aj my sme dnes vyrazili a tiež to bola krása. Máme miesto, kde nie je veľa ľudí. Dnes nikto. Veľmi som sa vytešila. ???
Reagovať na správu

Vďaka Evka, ja ani neviem koľko ľudí tam môže chodíť, odrezkov vidno dosť, ale my na večer už mame les len pre nás ?
Reagovať na správu

To sa zbiera s takým pomocníkom
Nádherný košík ste nazbierali, radosť pozerať.
Reagovať na správu

Ďakujeme pekne, je to tak, cvičí má ako malého chlapca, včera a takisto aj v utorok ani nehovorím, ja som mohol len sedieť, čistiť a robiť mu nosiča ?
Reagovať na správu

Mate to skvele podelene ? ten môj mini chlap do lesa nerád chodí a je mi to taaaak ľúto, lebo ja les milujem a od minulého roka som pricuchla aj k hubárčeniu. U nás to platí opačne keď už ho nejakým spôsobom namotivujem, mama hľadá a keď sa jej dačo podarí nájsť, tak to moje chlapca čistí. To ho baví ?
Reagovať na správu

Nadherne hribecky Slavo
frcis ako namydleny
Reagovať na správu

Vďaka Ivko, nedokázal som obsedieť na zadku, keď som videl, čo všetko na stránke pribúdalo?. Ty si sa nám nejako na chvíľu zatúlal niekam, dlhšie Ťa nebolo počuť, som rad, že už si späť. ?
Reagovať na správu

Ja som si chvilu pustal na spacir iba hubu, teda tu moju
To aby roboty ubudalo. A slabo. Skusim to inak 
Reagovať na správu

Krásné tmavé hlavy
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ing. Slavomir Čičkán
Čas a miesto:
26. 09. 2019, Bratislava
Popis:
dnes nám to na večer nedalo, videli sme plno krásnych príspevkov, plno správ na telefóne od kamarátov, tak sme vyrazili. Hríby nerastú všade, ale tam, kde sú, tak to je nádhera ?
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 722737; Zverejnené: 26. 09. 2019
Zaradené:
Ďalšie fotografie