Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Tak ten je už urastenejší.
Super 
Reagovať na správu

Lacino ten prvý som
našiel hneď presne
ako vždy a na rovnejšom
teréne a už som tušil,
že na svahu bude macek. 
Vždy sú tam na svahu o
cca 7 dní skôr. 
Reagovať na správu

Vladino nie starec,
ale okraje mal asi od žiarenia
ošmahnuté. 
Som sa ho ani nedotkol,
zvláštny bol veru, ale krásny kus. 
Reagovať na správu

Vlado paráda, tiež sme boli včera pozrieť naše skoré modrákové miesta, ale je tam zatiaľ dosť zima a veterno a ešte neboli. Ale za to sme trochu dokumentovali ako nam vyrúbali 3 modrákové fleky - celé svahy na holinu. Bolo to smutné. Najviac ma naštvali 2 severné svahy kde nad potokom rástli skoro jediné cez leto v suchu. Tak už tak nepôjdu, ale nájdeme iné fleky, les sa mení a nemôžem čakať že vydržia večne a zvlášť v hospodárskom lese aj keď sa mi to vôbec nepáči.
Reagovať na správu

Ivo ani mi nehovor. 
Ako u idiotov, idem
aj na druhý deň u nás
a les nikde. 
Zle dopadneme.....
Reagovať na správu

Tak to je dobrá ironia mne začali štavnačky o dva kopce ďalej a ty tu takéto kusy už hádžeš , super
Reagovať na správu

Krásny, taký nález poteší.
Reagovať na správu

pekny nalez
gratulujem ja som nol včera ale nic som nenašiel
Reagovať na správu

pekny kusok, gratulujem
Reagovať na správu

parádny, už sa na ne teším
Reagovať na správu

Tak první vlaštovka.
No s ohleden na počasí to tady na západě vypadá zatím beznedějně.
Reagovať na správu

A je to tady! Hurá.
Reagovať na správu

Paráda, gratulujem k nálezu.
Reagovať na správu

Paradne, u nas kde tu poletoval sneh(Knola biela). Cucim doma bo chladno,veterno(nechcem riskovat.....sak vies co mam v hlave vie iba moj doktor
Reagovať na správu

Super. Blahoželám k nálezu.
Reagovať na správu

Super Vladko ,gratulace.
Reagovať na správu

Kusisko ako sa patrí 
Reagovať na správu

Pekný,už skoro dospelák.
Reagovať na správu

fúha......ešte som na májovky nenarazil a ty takto 
Reagovať na správu

Tak tento je veru už parádny.
Nám tejto jari vyrúbali lesík, kde sme bežne začiatkom mája nachádzali "modráčiky", tak sme z toho smutní
...
Reagovať na správu

Vlado a ty już masz zdjęcia w tej galerii ?
Reagovať na správu

ŠPICA!!! Musím skontrolovať masliaky a dubáky 
Reagovať na správu

Jo! Už ho máš a tady rostou jen disciny a začínají májovky. 
Reagovať na správu

Super Vladko a gratulujem k titulu 
Reagovať na správu

Vlado gratuluji. Pro mě neskutečné, u nás dnes sněží 
Reagovať na správu

Vladko perfektný nález ! je peknučký - moc gratulujem
Reagovať na správu

to už bol riadny macek
Reagovať na správu

Tak tento už je pekný"macek".Gratulujem ešte raz a nech sa Ti darí kámoš. 
Reagovať na správu

My saharčania také tíško závidíme. 
Reagovať na správu

Ivo aj tu je Sahara,
toto je super miesto
a poteším Ťa brutálne
tu leje od asi štvrtej
ráno, ale teraz padá
dážď so snehom aj
v Žililine. 
Som sa stavil že bude
snežiť, vždy keď kvitnú
orechy posledných päť
rokov tak je po nich....
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.