Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134704 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
24. 09. v roku 2013, Prešov - huby rástli, frost222
Dnes 14 kozákov osikových prevažne na jednom mieste, ktoré nieje navštevované hubármi. Inač les veľmi prechodený a po hríboch ani stopy.
24. 09. v roku 2013, Banská Bystrica - huby rástli, Ivan Hlaváč
Poďakovanie. Aj vďaka tejto stránke a pozornosti manželského páru hubárov, sa nám podarilo nájsť vo štvrtok 19.9. strateného psa Kiru na Motyčkách. S pozdravom Ivan
24. 09. v roku 2013, Spišská Nová Ves - huby rástli, hingiss
V okolí Krompách napriek odporučaniu (nechodiť),
54 masliakov,16 rýdzikov a kurčiatok,13 hríbov,6 suchohríbov a 5 kozákov, takže oplatila sa prechádzka na 3 hodinky
24. 09. v roku 2013, Čadca - huby rástli, bleck
dnes bola super prechadzka ticho v lese sa ničomu nevyrovna
24. 09. v roku 2013, Košice - huby nerástli, tinulik41
Myslava- po niekolkohodinovej prechadzke 2 bedle
24. 09. v roku 2013, Malacky - huby rástli, Tonuzaba
V okoli Plaveckeho Stvrtku, dvaja sme nasli kazdy zhruba po 40 suchacov, modrakov a JKF nasiel aj 2 dubaky ukazkove. Par cervivych som nechal v lese a asi polovica suchacov skoncila z rovnakeho dovodu v kosi doma...
24. 09. v roku 2013, Senica - huby rástli, traxo
dneska asi 20smrekačov a dva koše
poddubakov,suchačov,osikačov..spolusamozrejme.Boli sme dvaja a dost prekvapeny..cca 3h.Nikde ani noha..chvála bohu...úplná spokojnost.
24. 09. v roku 2013, Košice - huby nerástli, likero
Myslavský Les v lese pekne , ale len jedna malá BEDLA
24. 09. v roku 2013, Nová Baňa - huby rástli, 1welding1
dnes plny košik za 3 hodinky. len vela ludi.
24. 09. v roku 2013, Spišská Stará Ves - huby rástli, dan55
Niekolko peknych hribov,stale len v jednej lokalite, inde asi podhubie vyschlo.
24. 09. v roku 2013, Piešťany - huby rástli, hron02
Výtoky: našiel som 3 väčšie dubáky, veľa masliakov, bedle, plávky, pečiarky, muchotrávky červenkasté.
24. 09. v roku 2013, Svidník - huby rástli, hybe
nizny mirošov huby rastli ale strašne v malom množstve
24. 09. v roku 2013, Malacky - huby rástli, Piranas
Paráda, tak už to začalo. Dnešná 3 hodinová prechádzka.
24. 09. v roku 2013, Levice - huby rástli, náramovka
konečne sa už aj na nás začalo usmievať šťastie aspoň v podobe pečiarok, bedlí a kuriatok
24. 09. v roku 2013, Nitra - huby rástli, Jaroslav
Našiel som ich na odumretom kmeni stromu (vŕba). Nie som si istý, tak vás žiadam o pomoc. Nie je to náhodou šupinovka slizká?
24. 09. v roku 2013, Čadca - huby rástli, onik3333
TÝMTO BY SOM CHCEL POPROSIŤ HUBÁROV Z KYSUCE A OKOLIA KTORÝ CHODIA NA HUBY
NAD BUDATÍNSKU LEHOTU A NAJDÚ V OKOLÍ KRÍŽA STRIEBORNÝ FOTOAPARÁT OLYMPUS A CHCELI BY HO VRÁTIŤ MAJITEĽOVI NECH MI POŠĽU SPRÁVU BOL BY SOM MU VEĽMI VĎAČNÝ
24. 09. v roku 2013, Banská Bystrica - huby rástli, jozef19
Rastú ďalej, ale už trochu slabšie a ľudí bolo už tiež menej. To bolo iné chodenie po lese ako pred tým.
24. 09. v roku 2013, Banská Bystrica - huby rástli, karol11
ešte stále rastú, aj mladé. Je ale treba viac hľadať. Dnes za asi 2,5 hodiny sme našli toto.
24. 09. v roku 2013, Banská Bystrica - huby rástli, Timik
Po víkende sme už ani nečakali ale dnes ich bolo neskutočne veľa.
24. 09. v roku 2013, Stará Ľubovňa - huby rástli, wakro
Plna luka bedli a sampionov pri Plavnici. kravy to pohnojili..
24. 09. v roku 2013, Bratislava - huby rástli, AndroidUser42087
Nad Račou po 3 hod prechadzke okolo pánovej lúky bedle,suchace,maslaky
male kose uz sme nemali kam ukladat )
24. 09. v roku 2013, Žilina - huby rástli, Lubek
miro543.
Bytča okolie mesta. Záhradka. Masliaky som objavil pred dvoma dňami, boli ako lentilky. Dnes, po dvoch dňoch sú už pomerne súce na panvicu, počkám do štvrtka, keď zasa pôjdem ku kurkám.
24. 09. v roku 2013, Poltár - huby rástli, Pánik
No tak, možno sa aj u nás v Cinobani niečo rozbehne. Po hore je dosť pliesni, jesto vela malých prášniviek, Muchotrávky červené, nejaké bedle. Aj tento úlovok je už slušný . 25 Kozákov žltooranžových a štyri smrekáče, ale v bukovej hore.
24. 09. v roku 2013, Bratislava - huby rástli, Trto
...rastu vela suchohribov a zacinaju rast aj bedle..
24. 09. v roku 2013, Gelnica - huby rástli, ičiko
Prechádzka nad jazerom Uhorná,je to slabé.Nazbierali sme ledva na praženicu zo všetkého trošku:rýdzik smrekový,plávka obyčajná, suchohríb hnedý,1 kozák smrekový,sliziak mazľavý a poobede v záhrade 10 pečiarok poľných.
24. 09. v roku 2013, Modra - huby rástli, zdenči
Okrem suchohríbov, ktoré sa dali kosiť (škoda že aj tie malé boli červivé), bedlí, ktoré už mám zakázané nosiť domov som objavil aj tento koralovec dubový. Už je v hrnci á la držková
24. 09. v roku 2013, Piešťany - huby rástli, jackino
dnes to bolo celkom dobré
60 suchohríbov a jedna bedla. Boli síce menšie, ale okrem jedného boli všetky zdravé.
24. 09. v roku 2013, Žilina - huby rástli, Dr. Suzie
Dnes doobena prechadzka v Kunerade cca 50ks Suchoribov, 7ks hriba Smrekoveho a co ma velmi potesilo zacali rast Michalky
24. 09. v roku 2013, Košice - huby rástli, bubulikk
Dnešná prechádzka na koni priniesla okrem relaxu aj príjemnú prácu na večer. Malé som nechala smelo rásť. Už sa zobúdza aj blízke okolie Košíc.




































