Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134720 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
24. 09. v roku 2020, Ružomberok - huby rástli, towdie
Cestou spat z dovolenky mala medzizastavka je toho na jedno sito a doba trvania tak cca 1.5hod aj s polovickou a psikom
24. 09. v roku 2020, Banská Bystrica - huby rástli, Muro09
tlačia sa mladé, bolo aj veľa v kremačnom veku
24. 09. v roku 2020, Malacky - huby rástli, Norka
nase miesta su totalne "vyluxovane", najst mlady hrib je skor rarita. Nova vlna rastu urcite az po viacdnovych dazdoch.
24. 09. v roku 2020, Banská Bystrica - huby rástli, karol11
Dnes sme za hodinku nazbierali krásne mladé a nové sa tlačia
24. 09. v roku 2020, Banská Bystrica - huby rástli, jozo m.
Je to dobre. Este rastu. Boli by aj lepsie foto, ale zial po prvej sa mi vybil telefon. To sa chlapom obcas stava.
24. 09. v roku 2020, Bytča - huby rástli, Úradník Ľuboš
Ľavá strana lesa bola mokrejšia ako pravá a preto tam bolo plno ľudí. S Evkou sme nakoniec išli na pravú stranu a boli sme na kopci len 4. Rástli kozáky smrekové, hríby smrekové, rôzne jelienky, rýdziky aj masliaky. Nikto neodišiel naprázdno, ale ani nikomu nepadali hríby s košíka. Bohužiaľ som nerobil fotky. Táto huba ma najviac zaujala.
24. 09. v roku 2020, Senica - huby rástli, pepesi
Je sucho, ale nevyzberané sa dajú ešte nájsť. Chce to hodne chodenia. My sme prešli 10km medzi Šaštínom a Lakšarskou...
24. 09. v roku 2020, Banská Štiavnica - huby rástli, Zazulienka
Pobehala som tri lokality, ale velke rozdiely, niekde sucho, ze az a ziadne huby, niekde kopec starych. Rastu najma modraky a dubaky, ale najdu sa aj osikovce, suchohriby a dalsie. Polka najduchov vsak bola cerviva.
24. 09. v roku 2020, Turčianske Teplice - huby rástli, dravec
Huby rastli, zial vela cervavych a vela hubarov.
24. 09. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, Tarzan
Ej ale ste úrodné, hory moje rodné, pezinské ??
Bol som včera pozrieť tie isté miesta, čo minulý týždeň. Niektoré svahy úplne bez húb. Rastú len mikrolokálne a sú nádherne zašité. V košíku len krásne, zdravé, mladučké dubáčiky.
Nie je väčšia radosť, ako byť v správny čas na správnom mieste. Vďaka ti les! ????
24. 09. v roku 2019, Liptovský Mikuláš - huby rástli, rmmikus
Rastli hlavne kuriatka a ukazovali sa male suchohriby hnede sem tam zrnitohlubikovy. Hriby som napodiv nasiel 3 ks tak uz mam moj limit na tento rok spleny na 60 %. ![]()
24. 09. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, robert661
Dneska som zobral na svoje lokality aj mamu a zadarilo sa opäť, co dodat fakt rastu a velmi pekne ![]()
24. 09. v roku 2019, Snina - huby rástli, Felgrad
V lese je pomerne sucho, ale stale sa dá čo to nazbierať.
24. 09. v roku 2019, Detva - huby rástli, čechy
Bučiny aj smrečiny si idú naďalej svojim jesenným tempom.
24. 09. v roku 2019, Ružomberok - huby rástli, kefo
Množstvo bedlí, hríbov, suchohríbov, modrákov, masliakov a pod.
24. 09. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, Jana W.
Ahojte. Našla som na záhrade takéto hríby, voňajú krásne. Hodili by sa mi do masa. Môžem dať bez problémov? Ďakujem ?
24. 09. v roku 2019, Malacky - huby rástli, Dušky
Dnes sme sa veľa nachodili,našli sme dva koše suchohríbov,niektoré boli od suchá popraskané.
24. 09. v roku 2019, Ilava - huby rástli, Gamba
Dnes po nočnej som sa naštvala na celý svet tak som sa išla ukľudniť do prírody. Tam kde som našla za celú dobu pár dubákov som dnes našla plný môj košíček. Príroda asi nechcela aby ma doma vysmiali. Ďakujem.
24. 09. v roku 2019, Žilina - huby rástli, milos55
V piatok ich bolo dosť, skoro jedna kapsa. Ale dnes cca 200 kusov, dve kapsy a na tých istých miestach. Väčšina kozáky osikové a hríby smrekové. Už som to vzdával, kam sa pozriete, tam bol všade kozák ![]()
24. 09. v roku 2019, Malacky - huby rástli, bredlos
Po troch hodinách chodenia. Hlavne suchohríby a zopár hríbov smrekových. Začínajú praskať od sucha.
24. 09. v roku 2019, Košice - huby rástli, ayman de boss
Súhlasím z kolegom veľmi je sucho ale za to rastú.
24. 09. v roku 2019, Gelnica - huby rástli, korfi
Dnes plny kosik, hriby, jelienky, kozaky osikove, vyliezaju suchohriby, kopec ukazkovych hribov ci kozakov, teplo, v lese uz sucho, slusne aj bedle rastu. Dnes to bola pre mna top hubacka.














































