Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Radosť pozerať. Krásne kúsky si našiel Juraj. Gratulujem.
Reagovať na správu

Ja som zatiaľ na sírovce nešiel. Ešte mi chýbajú suchohríby a aj dubákov mám málo. Teraz ešte idú kozáky.
Reagovať na správu

Pri kavicke sa mi dobre pozera na tvoj uzasny zber.
Reagovať na správu

Podobne ako Jarko ? a gratulka k zberu ??a idem si dať vyveštiť kedy ja budem v správny čas na správnom mieste ???
Reagovať na správu

?? Si ma pobavila! Páči sa mi tvoj mierny sarkazmus, aj, že to berieš športovo. ?
Jani, v Karpatoch je to teraz hodne o vytrvalosti, ale aj o to dlhoročnom poznaní tých správnych štvorcových metrov. Ale skús možno vybehnúť na Záhorie, podľa správ to tam vyzerá, že tam sa darí všetkým.
Veľa hubárskeho šťastia! ??
Reagovať na správu

Jurko v piatok sme preliezli kopce v Pezinku, smrekáčiky štyri, veľa bedlí, čo potešilo, veľmi sucho, takže zle zvolená lokalita ostatný hubáry boli na tom podobne. V nedeľu skôr turisticky Záhorie v smere od Bukovej, ale rástli aj keď predsušené suchohríby a krásne bedle, takže naozaj je to len o správnej lokalite. Ďakujem a aj Tebe veľa šťastia, možno sa v piatok niekde stretneme ????
Reagovať na správu

Krásny úlovok, krásne poďakovanie lesu 
Reagovať na správu

To je naozaj nádhera ? Pastva pre oči??
Reagovať na správu

Ďakujem Peťko, nech sa darí aj tebe!
Napriek všetkým tým klimatickým zmenám a žalostným výrubom - je to krásny a priaznivý hubársky rok!
Reagovať na správu

Nádherný košík,velka gratulacia!
Reagovať na správu

Jurko prekrásny košík. Veľká gratulka. ??
Reagovať na správu

skutocne paradny zber, palec hore
Reagovať na správu

Ďakujem veľmi pekne. Sranda, že stále neviem aspoň tvoje krstné meno, neviem ti poďakovať menom ...
Reagovať na správu

už ma tu niekto pár krát prezradil, som Dušan
dnes som ani neplánoval ísť do lesa, uvidel som ale Tvoj košík a nedalo mi to :D
Reagovať na správu

Tak toto už áno, nádherný jesenný košík . Tuším sa tiež pôjdem prejsť 
Reagovať na správu

Všetko povedané,gratul aj z Topoľan. 
Reagovať na správu

fí - ha ... moc gratulujem 
Reagovať na správu

... no...., ten košík je parádny, náklad v ňom ešte krajší, komentár a poďakovanie ešte ešte krajšie, no.... jednoducho "Tarzan boys"...??? ?
Reagovať na správu

Ďakujem Pali, aj tvoje sosnové sú nádherné. To pod borovicami, alebo pod bukmi?
Reagovať na správu

Parádne si naplnil košík nádhernými kusmi.
Reagovať na správu

Ďakujem Martuška. Ozaj ten pohľad na ten košík aj naživo bol ako pohladenie duše.
Toľkokrát som to už videl a neprestáva to človeka fascinovať, aké sú tie huby krásne ...
Reagovať na správu

Jeden krajší ako druhý, pastva pre očí: bombové!!!
Reagovať na správu

Ďakujem. Je to veru krása, tie huby, krásne to tá príroda vymodelovala....
Reagovať na správu

Radosť pozerať na tento košík . Proste paráda .
Reagovať na správu

Wauuu?? uplna nadhera a pastva pre oci???
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Juraj Illavský
Čas a miesto:
24. 09. 2019, Bratislava
Popis:
Ej ale ste úrodné, hory moje rodné, pezinské ??
Bol som včera pozrieť tie isté miesta, čo minulý týždeň. Niektoré svahy úplne bez húb. Rastú len mikrolokálne a sú nádherne zašité. V košíku len krásne, zdravé, mladučké dubáčiky.
Nie je väčšia radosť, ako byť v správny čas na správnom mieste. Vďaka ti les! ????
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 722194; Zverejnené: 24. 09. 2019, Model:VTR-L09; Clona:f/2.2; Čas:3620000/1000000000s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:3950/1000mm (35mm ekvivalent: 27)
Zaradené:
Ďalšie fotografie