Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134720 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
23. 09. v roku 2015, Košice - huby rástli, punkgen
Kopec bedlí a obrovský sírovec, ale chcelo by to dážď.
23. 09. v roku 2015, Košice - huby rástli, Valéria K.
dnes takmer 5 hodín v strmom mokrom lese-oveľa menej dubákov ako pred 5 dňami,ale našlo sa veľa modrákov,suchohríbov,nejaké kuriatka,2 bedle a pekných niekoľko krásnych kusov hríbov smrekových
23. 09. v roku 2015, Hanušovce nad Topľou - huby rástli, morovcak
masliaky ,kozaky ,dubak - asi 20 ks
23. 09. v roku 2015, Dolný Kubín - huby rástli, Maco51
Dnes v Zázrivej na miestach, kde rád chodievam rástli hríby smrekové, bedle, masliaky a množstvo muchotrávok červených
23. 09. v roku 2015, Medzilaborce - huby rástli, Duback-Man
Na prvý krát v tomto roku a po práci. Asi polhodinku. Celkom milé prekvapenie.
23. 09. v roku 2015, Dolný Kubín - huby rástli, Maco51
Bolo potrebné veľa prechodiť, aby som našiel aj takéhoto fešáka.
23. 09. v roku 2015, Trnava - huby rástli, peter.gasparovic
Tak bol som pozrieť záhorákov a hľa na trase 27,12km - 32ks hríb dubový, zopár masliakov smrekových a niekoľko suchohríbov a jeden vatovec. Stretol som tam aj lenivých poľovníkov, ktorý sa na aute vyvezú až na kopec potom vypadnú z auta a zbierajú dubáky, nechutný podraz, ak si to človek poctivo prejde.
23. 09. v roku 2015, Humenné - huby nerástli, tomasulko29
4 osikove a jedna vyschnuta bedľa slabota. V lese je sucho.
23. 09. v roku 2015, Skalica - huby rástli, bus
Dnes to bolo horšie, viacej ľudí v lese a hlavne som mal iba dve hodiny na hľadanie.
23. 09. v roku 2015, Poprad - huby rástli, hoara
Dnes hlavne hríby zrnitohlúbikové, plávky, sliziaky a masliaky obyčajné.
23. 09. v roku 2015, Humenné - huby rástli, shleha
Rástli len kozáky osikové.V lese je naďalej veľmi sucho...
23. 09. v roku 2015, Stropkov - huby rástli, Nergal
Nieco sa naslo..snad este zaprsi a bude toho viac..
23. 09. v roku 2015, Žilina - huby nerástli, Laco-Maco
Každý deň idem na iné miesto,ale asi zle vyberám,lebo nenachádzam ani nejedlé.
23. 09. v roku 2015, Žilina - huby rástli, milos55
Konečne sa to rozbehlo. Kozáky osikové, smrekové, brezové. Zopár Michaliek a potešenie je doma. Po hríboch ani stopy. V lese je veľmi sucho. Ale maličké kozáky sa stále tlačia, tak ešte budú ďalšie úlovky.
23. 09. v roku 2015, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, mata_murkova
Masláky, suchohríby, bedle. Dubáčiky zatiaľ žiadne, resp. malinké bábatka, tie nechávame v lese niekto iný bude z nich mať radosť keď podrastú.
23. 09. v roku 2015, Košice - huby rástli, Wláďa
A je to ! Všetko pozbierané no všetko čo sa dalo sú tam ešte paru čo potrebujú dorasť ale inak som skončil Zas plno Bedle a hlavne 2.6 K. Vátovec :D hneď čo som ho doniesol domov tak "pošiel" na "rezne"....A ono by to bolo ako aj super lebo som mal akurát huby ani malo ani veľa lenže keď som šiel odložiť čo sa nezjedlo tak som zbadal že kamoš mi poslal ďalší MEGA Vátovec 1.8 K. a paru malé
23. 09. v roku 2015, Lučenec - huby rástli, Hríbok
Mŕtva hora.... Na lúke zopár pečiarok a okrajom bedlí.
23. 09. v roku 2015, Malacky - huby rástli, ridzik25
Dám, že rástli.... Masliaciky... Pretože som robil zjavne dozber, nebolo ich veľa... Ale boli. A všetky čisté, aj keď už boli celkom urastene... Ale je sucho... Cez weekend snáď zaprsi.
23. 09. v roku 2015, Senica - huby rástli, Francis1
Krásna prechádzka lesom, príjemne teplo a slnečno. Napriek veľkému suchu pár suchohríbov a bedlí a dva dubáčiky.
23. 09. v roku 2015, Hanušovce nad Topľou - huby rástli, IvanS
toto som našiel včera - Boom sa nekonal. Teda vlastne sa konal ale inak - v lese je viac hubárov ako húb.
23. 09. v roku 2015, Banská Bystrica - huby rástli, Katka
Spústa sliziakov, spod zeme sa derú masliaky, rýdziky, kuriatka a prvé lieviky trubkovité. Krajom lesa žiaria muchotrávky červené a za nimi zo zeme vylezú . . . určite
23. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, Vlado 64
hríby slušne rástli aj po víkende, ale boli čiastočne červavé a obžraté od slimákov...
23. 09. v roku 2014, Levice - huby rástli, liliom
Kuriatká,Jelenky,za plný košik.5ks dubáky bronzové,maličké 2ks Kozák osikový
23. 09. v roku 2014, Nová Baňa - huby rástli, AndroidUser42087
Asi 1000 kuriatok, bolí úplne všade,viac som neuniesol
23. 09. v roku 2014, Piešťany - huby rástli, darfinka
Nasli sme vela bedli, kuriatka, par dubakov a hrib ktory nepoznam vid foto dajte vediet kto pozna... Dakujem
23. 09. v roku 2014, Rožňava - huby rástli, manussius
Krásny les - plno rôznofarebných húb. Stále obrovské množstvo lievika trúbkovitého /(v)tip: zavolajte dvoch-troch kamarátov, pripojte k autu príves... a za 2-3 hodiny máte plný! /. M
23. 09. v roku 2014, Nitra - huby rástli, magi69
22dubakov 6hrabakov a niejake bedle +ricicky a rompy
23. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, Rad0
Davam, ze rastli, ale v porovnani s obdobim par tyzdnov dozadu je to slabe. Na mojom mieste jeden zabudnuty cervivy dubak a par kuriatok, dalej v neznamom lese som par dubacikov nasiel, dozbieral nejake kuriatka, zobral zopar bedli, dva koralovce a par masliakov.
23. 09. v roku 2014, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, gintonick
Bedle sa dajú kosiť.Pár masliakov.Inak rastie všeličo možné.Ale kedže nepoznám-nezbieram.A ani nekopem.
23. 09. v roku 2014, Banská Štiavnica - huby rástli, Siska222
neskutočne pochodené. Zopár bedličiek, jeleniek, jeden starý dubák. Na polievočku stačilo mňaaam.
23. 09. v roku 2014, Bratislava - huby nerástli, Palo70+
Vo väčšom množstve iba muchotrávka zelená, inak jedna stará plodnica čechratca stepného, dva sináky, nejaké strapačky (nevedel som určiť), asi tri plávky, zo dve pečiarky perličkové a tiež veľa hnojníkov strakatých. Dobre, že som namal košík.
23. 09. v roku 2014, Detva - huby rástli, čechy
Typická jeseň. Dlho,dlho nič a potom na jednom mieste do 50 hríbov. Vysoko prevažujú mladé plodnice/do2cm/ hríbov dubových a sosnových. Smrekové len ojedinele.Kozáky brezové a žltooranžové tiež rastú dobre,osikové len miestami. Ak natrafíte na to správne miesto-paráda,ak nie kôš je prázdny.


























