Diskusia k fotografii

Už som myslel, že si nebol. A pozri ho !
Reagovať na správu

bol, len ma odfúklo, až tak na svahoch fučalo
...ale nie, blbol mi mobil s compom a nešli mi stiahnuť obrázky 
Reagovať na správu

Krasa! Dobre info ze sa to stale oplati 
Reagovať na správu

Ak sa mi podari si vybavit volno na piatok, tak by sme mohli vybehnut s julkou, ako nam pisala. Co ty na to? A este raz, pretoze mi to neda, tie tvoje nalezy su skutocne uzasne.
Reagovať na správu

ok, tiež sa z nich teším, ešte keby sa našiel niekto, kto by to zniesol z hory
...ten piatok uvidíme vo štvrtok, chce to ale aj dobré počasie, je už jeseň a prechladnúť určite nechceme 
Reagovať na správu

Presne ako vravis ! No a to prechladnutie mame s julkou uz za sebou, takze snad uz sme imunni 
Reagovať na správu

super Vladko. Po tychto chladnych nociach sa to asi trosku zastavi.
Reagovať na správu

ďakujem Juli
...ja si zas myslím iné, ale nechajme to na prekvapenie...bol som na vykričanej lokalite a po víkende som robil len dozber, ale je pravda, že som vliezol tam, kam málo kto vojde 
Reagovať na správu

krásná nádilka ,gratuluji
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Vladimír Hlavatý
Čas a miesto:
23. 09. 2014, Bratislava
Popis:
hríby slušne rástli aj po víkende, ale boli čiastočne červavé a obžraté od slimákov...
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 488648; Zverejnené: 23. 09. 2014
Zaradené:
Ďalšie fotografie