Úvodná stránka » Informácie pre hubárov » Mykologická poradňa »

Otázka z mykologickej poradne

tak to to uz je fakt sila...s niektorymi otazkami by ste sa mohli uvedomit...ked som si vsimol otazku o slizovkach tak som si na 100% myslel ze to budem mat dobre...prave pred 2 dnami sme sa to ucili v skole a nic sa tam take nespomina...to uz nechapem...najnovsie vyskumi a kde som ich mal najist?...presne treba ich vyradit z atlasu hub...teraz budem trpiet za to ze ty tipujuci v predu si dobre tipli a nemali ani sajnu o odpovedi!

Odpoveď

stačí si kliknúť na internet heslo Myxomycetes....

dr. Ivona Kautmanová, 12. 07. 2007

Ďalšia zodpovedaná otázka >>