Úvodná stránka » Informácie pre hubárov » Mykologická poradňa »

Otázka z mykologickej poradne

hmmm...hh...ak slizovky napatria medzi huby tak treba nariadit vyradenie z atlasu hub...:D

Odpoveď

Áno, v podstate tam nepatria ale tradične sa tam nechávajú...

dr. Ivona Kautmanová, 13. 07. 2007

Ďalšia zodpovedaná otázka >>