Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

pri tejto hube som zvolila stredovú kompoziciu
Reagovať na správu

pekne "rozkvitla"
.........zaujímavý a pekný obrázok
Reagovať na správu

parádny tvar, dobrá voľba na stred
Reagovať na správu

mozes mi povedat ako si prisla k tomuto urceniu? podla mna toto machovka obycajna nie je, nema ani zbiehave lupene(vyzeraju ako siroko prirastene) a ani farebne nesedi.
Reagovať na správu

tak dnes som bola s Jankom Cervenkom a konzultovali sme tuto hubu, povedal, ze z fotky je to tazke urcit, ale ze moze ist o nehygrofánny druh strmulky, takze dík za upozornenie Igor, konala som v tomto pripade unahlene
Reagovať na správu

v pohode, nic sa nedeje. inac este jeden dolezity znak tu nebol spomenuty pre machovku obycajnu a to oinovatelnost(ked sa jej clovek chyti, hned to vidno), co na fotke zjavne chyba aj podla toho sa to dalo vylucit. 
Reagovať na správu

clovek sa uci cely zivot...aspon som presla vsetky atlasy
a je to pre mna vyzva k tomu, aby som bola pozornejsia nabuduce 
Reagovať na správu

nie je nic lepsie ako dostat riadneho sprda, ja som tiez ked som zacinal dostal riadny pucung od Olda a hned som si daval sakra pozor. 
Reagovať na správu

Machovka to nieje. Tá ma výraznú múčnu vôňu a aj celá plodnica tomu nenasvedčuje.
Reagovať na správu

ok Esli, porovname to potom este s plodnickou, ktoru prida Martula, tiez ich fotila
Reagovať na správu

Veľmi zaujímavá plodnička.
Reagovať na správu

Pekná kvetinová hubka 
Reagovať na správu

ventilátor
ale moc pekný.
Reagovať na správu

Nádherná neznámá...
Reagovať na správu

super, Ivet, stredová kompozícia je moja srdcovka!
Reagovať na správu

len ma mrzi Tomi, ze zlyhalo moje urcenie...bola som presvedcena, ze je spravne
Reagovať na správu

to sa stáva, príroda je veľká záhada, ja teraz tieto veci neriešim
čo nepoznám, to nefotím, ani nezbieram
lebo nemám čas
Reagovať na správu

pekný pohľad na lupene
Reagovať na správu

"Kvet v rozpuku"
.
Reagovať na správu

Ivka pekné foto...a to s tým určením sa môže stať každému,nikto nie je dokonalý...mýliť sa je ľudské.A priznať chybu je veľké plus,lebo to nedokáže každý. 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Iveta Vašičková
Čas a miesto:
04. 11. 2012, Divina
Popis:
zmiešaný les
výška huby do 40mm, vôňa príjemná hubová, chuť neutrálna, plodničky rástli samostatne, aj v skupinkach
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 360264; Zverejnené: 07. 11. 2012
Zaradené:
Ďalšie fotografie