Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

dakujem srdecne aj touto cestou Edkovi Androvicovi za pozvanie do jeho lokalít , za jeho cas a energiu, ktoru mne a Martule za dva dni venoval.
Túto zezlovku som nasla na jeho lokalite a nalez ma velmi potesil
Reagovať na správu

Poďakovať patrí aj mne za prácu,ktorú ste aj s Martuškou odvádzali pri každom náleze.Týmto ste pomohli zviditelniť našu horniacku prírodu a krásu v nej,ktorú nie každý vidí a vie ju oceniť.Srdečná vďaka Vám obom 
Reagovať na správu

Tak už je to tu: parádny nález.
Reagovať na správu

Gratulujem ale v tomto prípade k úžasnému obrázku a nie k nálezu...
Reagovať na správu

nehovorím, že si ju nenašla ale v tomto prípade kvalita obrázka zatieňuje nález.
Reagovať na správu

dakujem za uznanie, mna tam trochu rusia tie dve travy...ani som si ich pri foteni nevsimla
Reagovať na správu

Krása
,dnes som nejaké našiel a keby som to ešte takto cvakol
pekne .-)
Reagovať na správu

tak to uz ano...paradny nalez a paradne foto, gratulujem Ivetka
Reagovať na správu

Oplatilo sa.Nádherná práca.A už je u mňa v galérii 
Reagovať na správu

podaril sa hned druhy zaber s makropredsadkou, tak ma tesi, ze sa Ti paci
Reagovať na správu

Nádherné foto, super nález, Ivetka. Tak ste si to "užívali" v Edkových lokalitách.
.
Reagovať na správu

Parádička, rád bych ji u nás také našel. Zatím jsem neměl štěstí.
Reagovať na správu

paráda, fajn nález
Reagovať na správu

Parádny prvonález, nádherné foto, blahoželám!
Reagovať na správu

Nádherná fotka, super nález.
Reagovať na správu

Dnes sme boli pozrieť a nenašli sme.Pekné.
Reagovať na správu

Nádhera. 
Super záber.
Edove miestečka čo? 
Reagovať na správu

krásne si ju,ja tento rok som ani jednu nevidel
Reagovať na správu

dakujem Patrik
...sme ti cestou domov volali, bol si ale vypnuty, urcite si bol v lese 
Reagovať na správu

Paráda. Chcela by som ju niekedy nájsť.
Reagovať na správu

Jako vždy, krásné foto.
Reagovať na správu

Ivet gratulujem! parádny foto-úlovok 
Reagovať na správu

nádhera, gratulujem
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.