Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Ja Ťa už ani neviem ako chváliť.Pekné.
Reagovať na správu

Ivetka , pojedeme do Humpolce? Marečku podejte mi pero.!
Reagovať na správu

Vilko tam by sa ti pacilo...same smreciny okolo, jazierka ....muchotravky cervene na nas vykukali, aj smrekaciky sa objavili a keby aj nie, tak vylet bol aj tak krasny 
Reagovať na správu

tys jela do Humpolce
pekný je
Reagovať na správu

boli sme pozriet les, v ktorom sme minuly rok boli s Martulou....je tam nadherne
Reagovať na správu

pekny macek. ...niekto tiez nasiel v Humpolci tusim moc cervenych muchotravok tohto casu, len si nespominam kto.. 
Reagovať na správu

aha ano, momentalne som marod, tak vsetko kukam, len to nestiham spracovavat.. 
Reagovať na správu

prajem skore uzdravenie Martin...aj mna nejak skriabe hrdlo, idem si dat citron s medom 
Reagovať na správu

dik Ivi, s Janku sme naraz vylahli. V posteli mame noveho kamarata. Pocitac. 
Reagovať na správu

krásna plodnica, gratulujem Ivet!
Reagovať na správu

pekne,
momentalne uzkoprofilovy tovar na Svk
Reagovať na správu

Je krásny Ivka.Pekný nález aj foto. 
Reagovať na správu

no paráda, ja som tento rok na slovensku kozák brezový vôbec nenašiel, a v čechách len 2 plodnice - bieda.
Reagovať na správu

ty brezacik ja osikacik 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Iveta Vašičková
Kvalita:
Výborná jedlá huba
Čas a miesto:
15. 09. 2012, Humpolec-okolie-ČR
Popis:
na kraji lesa v tráve-smrek , brezy
Identifikácia:
Podľa makroskopických znakov
Identifikoval Iveta Vašičková (virtue205)
Exsikát neexistuje
Ďalšie informácie:
ID: 346362; Zverejnené: 17. 09. 2012
Zaradené:
Užitočné linky:
Ďalšie fotografie