Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

super, gratulujem k nalezu
Reagovať na správu

Ďakujem, dneska sme s Maťkom vybehli do lesov, našli sme rodinku, prehovoril ma aby som sa sem aj ja dala, aby som mohla svoje huby prispievať
tak si spolu fotíme
Reagovať na správu

Janka, krásny nález. Vítaj medzi nami "nahubákmi" a nech sa Ti darí... 
Reagovať na správu

Klobúkom dole,takto sa zaregistrovať.:Vitaj ,pekne začínaš.: 
Reagovať na správu

Ja ťa tiež vítam medzi nami "hubokamarátmi" tak ako Ivet. Chcel so sa spýtať, či si bola s Martinom, pretože nálezy máte podobné, ale už si odpovedala
Reagovať na správu

Ani ja som tomu neverila, zo začiatku som si myslela, že podľa farby klobúka to budú plávky. 
Reagovať na správu

Krásne sú,nech sa Ti darí.
Reagovať na správu

super, parádny nález aj fotka
Reagovať na správu

Ďakujem, veľmi ma potešili aj s mojim maťkom sme našli rodinku meter od seba osem kúskov, veľmi milo nás to prekvapilo.
Reagovať na správu

Janka, super nález, blahoželám!
A taktiež Ťa vítam na tejto stránke a prajem veľa zaujímavých nálezov.
Reagovať na správu

Kalnica je kusok od Beckova, no tam som vlastne v horach zatial nebola, aj ked som to mala po ceste z HC do Puchova. Co sa tyka nalezu, uz ma nic nezaskoci. Prajem vela takych prekvapeni a zoznamenie sa so skvelymi ludmi zo stranok nahuby 
Reagovať na správu

Je to naozaj nádherná hora, síce trošku kopcovitá, ale vždy sa dá premôcť, keď sú tam takéto krásne huby.
Reagovať na správu

...paráda !
gratulujem ! a vitaj !
Reagovať na správu

Blahopřeji, krásný nález.
Reagovať na správu

super, parádny nález na úvod, vítam ťa na stránkach
Reagovať na správu

To je čosi nádherné! Blahoželám Janka.
Reagovať na správu

Pěkné, tyto hřiby snesou hodně sucha...ale v naší "Sahaře" už je to moc 
Reagovať na správu

Pekné pekné, ďakujem, tu mierne poprskáva, možno ich bude viac
v blízkej dobe
Reagovať na správu

Super je to, Janka a vitaj 
Reagovať na správu

Súper nález Janka.Vítaj na stránke.
Reagovať na správu

Super,len tak ďalej ! Vitajjj
Reagovať na správu

Jéééj,tie by sa sušili,možno aj na vajíčku by som si urobil
,nádherné
Reagovať na správu

Určite by boli dobré aj v hubovom guláši, čo ked sú chránené, musíme oželieť takúto delikatesu... aj ked slina na ne je neskutočná 
Reagovať na správu

Pekný nález a pútavé úvodné foto.
Reagovať na správu

Gratulujem k peknému nálezu.Krajší vstup si človek ani nevie predstaviť.Taktiež Ťa vítam na tejto krásnej stránke a prajem čo najviac takýchto pekných supernálezov.Nech sa Ti darí. 
Reagovať na správu

Ďakujem, dúfam, že sa aj ostatné nálezy budú všetkým páčiť, aspoň tak, ako tento úlovok. Rada sa podelím aspoň takotuto formou s našimi nálezmi 
Reagovať na správu

Paráda
už aby pršalo viac a viac
Reagovať na správu

Pěkná úvodní skupinka. Vítej 
Reagovať na správu

dobre, že si sa rozhodla pridávať fotky, začínaš pekným nálezom.
Vitaj a gratulujem 
Reagovať na správu

ďakujem
, priateľ ma do toho zasvätil aby som aj ja pridávala nie len nachádzala, som rada že sa môžem so svojou radosťou podeliť aspon prostredníctvom tejto stránky 
Reagovať na správu

Super fotka aj nález!
Reagovať na správu

Ach jaj,super nález.Zaradil som Ťa medzi priateľov,vitaj medzi nami šibnutými 
Reagovať na správu

Ďík, je to pekný kúsok, som rada že som zaradená do friends :-D ... na tych šibnutých niečo bude.... pekne sme sa na tom zasmiali je to pravda, ale čo každý má nejakú tú záľubu... hihi
Reagovať na správu

Pekný nález,Kálnica je raj na vzácne huby,v lete sa už teším...
Reagovať na správu

Je to nádherná hora, moja naobľúbenejšia, vždy ma prekvapí a obdarí ma dobrou náladou 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.