Úvodná stránka » Diskusné fóra » Iné diskusné témy »

Informácie o odkazoch a komentároch


portret

Igor atlasár 7.7.2005 00:00

Jednu drobnosť by sme možno mohli zlepšiť. Ak na akúkoľvek fotku dostanem pripomienku, bolo by vhodné, aby som sa to dozvedel. Ináč pri množstve fotiek nemusím reagovať. A to nehovorím o hojnejších prispievateľoch. Niekde to majú riešené mailom. Prípadne v mojej galérii by som mal zoznam príspevkov a reakcií atď.

Reagovať na správu

portret

Luko atlasár 7.7.2005 00:00

S týmto plne súhlasím. Pri fotkách kde je diskusia k obrázku by mala byť možnosť poslať email autorovi fotografie. Táto možnosť by mohla byť hneď vedľa ,Pošli, v tabuľke: Váš názor na túto fotografiu.

Reagovať na správu

portret

Luko atlasár 7.7.2005 00:00

Akosi ma to neskorolo zaradilo do diskusie a ja som si myslel, že som to neposlal. Tak som to ešte raz pracne napísal. Čo už.

Reagovať na správu

portret

šuvo moderátor, atlasár 7.7.2005 00:00

Nebolo by jednoduchšie aby sa prispievateľ dozvedel o reakciách a komentároch priamo na týchto stránkach? Napríklad by mal dotyčné fotografie vyčlenené vo vlastnej galérii. Odpadlo by tým sústavné navštevovanie poštovej schránky a opätovné vypisovanie hesiel. Samozrejme pokial je to "technicky" možné, ale myslím že je.

Reagovať na správu

portret

roland vlastník stránok 7.7.2005 00:00

Zatial je to riesene dost nesikovne, a to tak, ze si v svojej galerii uzivatel moze usporiadat fotografie - ' Usporiadať podľa diskusných príspevkov' - linka v hornom menu.

Reagovať na správu

portret

Luko atlasár 7.7.2005 00:00

S týmto s tebou plne súhlasím. Pri fotografií, kde je diskusia k obrásku by mala byť možnosť poslať email autorovi fotografie aby pripomienka nezapadla prachom. Takáto možnosť by mohla byť hneď vedľa POŠLI v tabuľke:Váš názor na túto fotografiu.

Reagovať na správu