Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134631 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
27. 09. v roku 2013, Senica - huby rástli, traxo
fuuuha..traja ludia strelnica dva väčšie koše suchohríb pekne zdravé a ku tomu bonus 25ks hríby buletus..úplná spokojnost..ale pozerám teraz ráno mrazík..tohriby nemusia..budú sladké!
27. 09. v roku 2013, Piešťany - huby rástli, januar
Včera na Výtokoch plný koš bedlí, suchohríbov a prekrásnych muchotrávok červenkastých...na rozmanitosť sa naozaj nedá sťažovať... ale dubáčik iba jeden ... asi aby som nezabudol ako vyzerajú.
27. 09. v roku 2013, Nitra - huby rástli, sound
rástli,háj Horná Králová, bedle-dúfam ze nie bedličky.
27. 09. v roku 2013, Trnava - huby nerástli, Dodo11
Ako píše Pete aj tieto sú posledné na Majdáne po 4 hodinách hľadania. Priemer 1 dubák/km/hod.
27. 09. v roku 2013, Sabinov - huby rástli, elmo
huby sú- .ale treba sa trošku prejsť, Jakovany podpinky a pôvabnice fialova ,+ hríby , Červena voda jesenné dubáky . Bohužiaľ nefotil som.
Teším sa na nedeľu v sobotu mám veľa práce.
27. 09. v roku 2013, Topoľčany - huby rástli, Majo
s mojou drahou sme boli na duchonke na huby dve hodky prechadzky pekne bedle suchohriby a kozaky s ulovkom sme spokojny
27. 09. v roku 2013, Košice - huby rástli, marek18cm
rastli sice pomenej ale predsa zopar kozákov cca 12 ks 3 ks dubaky a plno bedle v lese za dedinkou Kecerovský Lipovec
27. 09. v roku 2013, Čadca - huby rástli, wejd
Je to pohádka v téhle době tento krasavec i když se nezdá tak měl 1 kg a dalších 15 kg krásných praváků.
27. 09. v roku 2013, Banská Bystrica - huby rástli, flyer7
Dvojhodinová prechádzka v okolí Slovenskej Ľupče.
27. 09. v roku 2013, Prievidza - huby rástli, Marek Nemček
Včera som bral len dubáčiky a kozáky, cca 80 ks za dve hodinky. Dnes to už bolo horšie, ale začali ísť aj hríby tmavofialové, z ktorých mám najväčšiu radosť..
27. 09. v roku 2013, Rožňava - huby rástli, Viktor1
v lese nic len prasnice ,ale na nase velke prekvapenie sme potom na inom mieste nasli cca 40 hribov smrekovych ,jeden mal az 800 gramov ale ako pisem inac ani nejedle
27. 09. v roku 2013, Piešťany - huby rástli, Dobros
Krasna hubacka = robota na vikendovy vecer. Skoro ako drapanie peria
27. 09. v roku 2013, Čadca - huby rástli, BYSTRO
Rastie všetko, krásne hríby smrekové, suchohríby, rýdziky, bedle, pôvabnice fialové, kozáky, podpňovky ........
27. 09. v roku 2013, Ružomberok - huby rástli, AndroidUser42087
vela suchohríbou ale aj hriby boli ..
27. 09. v roku 2013, Bratislava - huby rástli, AndroidUser42087
Pezinska Baba jeden stých väčšich modrakov
27. 09. v roku 2013, Liptovský Mikuláš - huby nerástli, schieferstein
Pribylina:- samé starší houby vyrostlé zřejmě za úplňku před týdnem.Dva pěkné úlovky z blízkosti vody jsem vyfotil.Nové :jen "masliaky" v příkopu.Ohromující množství muchomůrek červených.
27. 09. v roku 2012, Gelnica - huby nerástli, piporajanči
Včera v Prakovciach takmer nič. Idú však dva teplé dni a noci. Uvidíme.
27. 09. v roku 2012, Trebišov - huby nerástli, tomike
Dargov - Cervena a okolie, ani naznak. Treba este vyckat par dni a malo by to zacat, podmienky su fajn
27. 09. v roku 2012, Detva - huby rástli, busmen
rastú okolo starých smrečín na horských lúkach min 900mnm.
27. 09. v roku 2012, Snina - huby rástli, miki
Náhodný nález počas výletu: iba 3 muchotrávky a 1 rozmočený kozák hrabový - ale asi začnú.
27. 09. v roku 2012, Trebišov - huby nerástli, hento M.
bysta dnes od 13 do 15 00 absolutne nic v lese mokro dusno spoteny ani naznaknic nic
27. 09. v roku 2012, Brezno - huby rástli, jaskyniar
tak dnes to bola stará škola, ale len na vlhkých miestách
27. 09. v roku 2012, Ilava - huby nerástli, cibo9
Vsade rastu len tuha ho..no !!!
Chodim po lese... udolie sama vlhkost, krasna vona hub a nikde nic... to co ma byt ?
27. 09. v roku 2012, Žilina - huby rástli, golgolik
Bytca-Kolarovice-Melocik
asi nejako takto
plus strasne vela muchotravok cervenych,20 bediel a rydzikov,tie som nezobral domov
27. 09. v roku 2012, Žiar nad Hronom - huby rástli, mayo15
Dneska som nasiel 10 bedli, 2 kozaky topolove,kopec masliakov a sliziaky. V lese je opat sucho.
27. 09. v roku 2012, Martin - huby rástli, apawle
Martin - Stráne rástli,ale len na kraji lesa v tráve.
27. 09. v roku 2012, Žilina - huby rástli, Janula1
Bedle, masliaky, pečiarky, biele hríby 2 ks..... Žilina - Divina
27. 09. v roku 2012, Žilina - huby rástli, dodoZA
Nádherné hodiny ticha v objatí zelenej prírody. Kremenáče ako z knihy, kozákov požehnano, aj hríby, masliaky,bedle. Nikde ani nohy, okrem medvedích a mojich. Toto bol zážitok hodný úlovku. Vo veľkej hore suchoooo, na lúkach a v tráve to rastie. Prajem aj ostatným takýto zber.
27. 09. v roku 2012, Prešov - huby nerástli, kota333
Povodie V, Svinky - NIČ
Nad Bzenovom, Židov les .- NIČ, Čertov kameň,
NIČ!! KLENOV - NIČ - to je povodie Torysy asi bez hubiek . no aj tak verím, že budú----------!!!!!!!!! - kedy ?
no ..... to keby som vedel !!!) ale teraz hlásia - bude babie teloko.....
27. 09. v roku 2012, Levice - huby rástli, miksy
Včera a dnes v robote pod mojou borovicou asi stovka peknučkých masliačikov a zopár sliziačikov lepkavých. Keď iné nie aj toto poteší.
27. 09. v roku 2012, Košice - huby rástli, vodal
Večerná prechádzka v dubine.Kozák hrabový, kozák osikový,kozák dubový,kozák brezový, plávka a hríb smrekový.


































