Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134663 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
27. 09. v roku 2014, Prešov - huby nerástli, koliesko
Dnes bolo v lese krásne, ale po hubách (aspoň tých jedlých) ani stopy. Okrem jedného hríba, ktorý bol krásny,ale prevŕtaný ako rešeto.
27. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, dedo55
Rastú stále, dubáky, smrekáče, kozáky, rôzne suchohríby, bedle, lakovky, lievik, kučierky, kuriatka - paráda
27. 09. v roku 2014, Šurany - huby rástli, kacka.pe
Pri zbere jedlých gaštanov sme našli troch krásavcov ,i ked z časti červivých, ale niečo z nich zostalo ,inak kopu bedlí a lievikov
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, moni
rástli , konečne sme nesli na prázdno, toto + plná plátená taska na robotu až až
27. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, AndroidUser42087
Male Karpaty-dnes na prechdzke som objavil neskutočne miesto na kozaky osikove 47 ks na jednom mieste!!jeden ks mal 1,3 kg a uplne zdravy!!!inak les plny horkačov a bedli a suchohrib sem tam..
27. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, AndroidUser42087
Rástli: Male Karpaty-dnes na prechdzke som objavil neskutočne miesto na kozaky osikove 47 ks na jednom mieste!!jeden ks mal 1,3 kg a uplne zdravy!!!inak les plny horkačov a bedli a suchohrib sem tam..
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, TERMINATOR
Rástli veru rástli a dosť hojne suchohríbov hnedých.
27. 09. v roku 2014, Košice - huby rástli, marek18cm
cielená prechádzka ci budu nejake červenaciky a aj boli zopar, ale starsie a rozmocene kusky, zopar kozakov a rastu aj podpinky, takze v pohode este sa stale nieco da najst
27. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, Tonuzaba
Hribov pomenej, nasiel som len par zdravych suchohribov, kuriatok a 1 lievik trubkovity.
Ale les carokrasny.
27. 09. v roku 2014, Košice - huby rástli, AndroidUser42087
Košice - Skároš, rástli kozáky v menšom množstve, mnoho je jeleniek, sem-tam bedľa
27. 09. v roku 2014, Šurany - huby rástli, fero666
Ani chladnejšie noci ich nezastavili. Stále rastú. Kozáky topoľové. Našiel som aj jedného "hybrida", pravdepodobne kozák rozličnofarebný. Na pravo s dlhým hlúbikom.
27. 09. v roku 2014, Nitra - huby rástli, kovsoft
Tak dnes sa nám poštastilo najskôr ja som priniesol suchohríby -záplavu a bedľe a potom otec pečiarky .
27. 09. v roku 2014, Modra - huby rástli, janec
Pečiarka ? Prosím o potvrdenie, myslím si, že na 99% je to pečiarka. Ďakujem.
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, Buki
Večerná prechádzka so synom: tak pol košíka suchohríbov hnedých, tretina košíka podhríbov žlčových (z toho najväčšieho bol len hlúbik tak ako minule - zvláštne ... :-{)))), jeden malý dubáčik (červivý). Jedna použiteľná muchotrávka červenkastá. Suchohríbov žltomäsových už bolo viac než hnedých.
27. 09. v roku 2014, Bytča - huby rástli, golgolik
Kozáky dubové, hríby bronzové, kozáky žltopórové a kozáky osikové...
27. 09. v roku 2014, Trnava - huby rástli, Hubožrút
Krátky výjazd v sobotu na obed po daždi bol malým sklamaním, iba zopár suchohríbov, kureniec, plávok a jeden dubák, ale zato za plný kôš trsovníka lupeňovitého.
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, pumpa
Rastli mlade suchohriby hnede, okrem toho iba bedla vysoka
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, catherine71
bola plánovaná len prechádzka, samé skákali do košov....
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, catherine71
bola plánovaná len prechádzka, samé skákali do košov....
27. 09. v roku 2014, Topoľčany - huby rástli, Čiriklo Dubinel
Zacinaju sa tlacit taketo sosnace, este je ich pomenej, ale verim tomu ze sa rozbehnu
27. 09. v roku 2014, Banská Bystrica - huby rástli, nenar
Rástli v cca 10ročnom smrekovom poraste,vysoko na hrebeni kopcov, 5 kusov, všetky boli rovnaké a mali na klobúku načechranú korunku. Čo je to za hubu?
27. 09. v roku 2013, Bratislava - huby rástli, KACENA
Dnes po 6 hodinovej prechádzke na Dlhých dieloch som našla veľmi veľa suchohríbov, bedlí a rýdzikov ....plný veľký košík....ale po čistiacej seanse doma som musela skonštatovať že trištvrtina bola prakticky nepoužiteľná..samá diera. pleseň a podobné potvornosti...ale bedle sú krásne....po podpňovkách ani stopy..zatiaľ....
27. 09. v roku 2013, Nitra - huby rástli, kovsoft
Pre vsetkych pozor rastie dost bedliciek zabudol som to vcera napisat pri mojom ulovku .. Su skoro vsade na ceste v lese boli tiez ..
27. 09. v roku 2013, Prešov - huby rástli, star.p
Prešov - východ ,iba 2 kusy ,ale prekrásne, potešili,začinajú prašničky,inak nič
27. 09. v roku 2013, Zvolen - huby nerástli, rasto1771
Možno chodím na nesprávne miesta, ale včera ráno v sekierskej doline popri hore krásne miesta, 1 osikáč, 2 hrabáky a 4 bedle. Presunul som sa pod Kráľovú, tak isto len nejaká bedlička a hrabáčik. Poobede na konci Sielnice v ihličnatej hore zas len bedličky a rýdziky. Skúšal som potom aj krajom hory ( brezy, osiky) a nič len 2 osikáče.Inak na fotku nádherné červené muchotrávky, len pršalo a nemal som foťák, ale boli obrovské... Dnes ráno hore pod Kráľovou, pod obcou v pravo, 6 bedlí na lúkach, v dubovej hore pár veľkých masliakov, ale dubák žiadny.
27. 09. v roku 2013, Žilina - huby rástli, JOAM1
Nádherná prechádzka jesennou horou a hubačka za hlasného povzbudzovania jeleňov priam fantastická.Oplatilo sa zobrať si deň dovolenky.
27. 09. v roku 2013, Bratislava - huby rástli, taxikar
Pezinok-okolie:dnes 13 dubákov.modráky a suchohríby !(galéria)
27. 09. v roku 2013, Svidník - huby rástli, andy7
Aj starý a škaredý hríb si zaslúži pozornosť odbornej a laickej verejnosti, nie len mladý a pekný...
27. 09. v roku 2013, Čadca - huby rástli, JozefVendrynsky
Včera Krásno n/Kys. celkem úspěšný sběr suchohřibků asi 55 ks. Škoda jen, že se našly jen 3 zdravé praváky, z toho jeden velký. Také 3 bedle. Z lesa nas odehnal dešť, škoda mohlo být více.
27. 09. v roku 2013, Bratislava - huby rástli, MiroSKPK
Limbach - dnes zásah do čieneho !! vysoká kvalita. Boli sme štyria - pár foto galéria ....
27. 09. v roku 2013, Gelnica - huby rástli, sabi1
Tri hodiny v lese 26 hríbov smrekových. Spokojnosť.
27. 09. v roku 2013, Prešov - huby rástli, frost222
Hodinka v lese výsledok 17 kozákov osikových, všetko mladé a zdravé. Rastú v pekných rodinkách. Veľa mladých som nechal v lese nech dorastú.
27. 09. v roku 2013, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, julo21v
Dnes doobeda kozáky suchohríby masliaky
27. 09. v roku 2013, Skalica - huby rástli, svister
zasa Gbely Adamov....dubaky-kozaky-suchohriby a maslaky...
27. 09. v roku 2013, Gelnica - huby rástli, mitrikm
Dnes dozber cca 20 hríbov smrekových, 3 kozáky, 3 suchohríby a zopár rýdzikov. V lese začína byť sucho treba vlahu. Huby rástli len na vlhkých miestach.
27. 09. v roku 2013, Bardejov - huby rástli, dano
V lese chladno no napriek tomu sa dajú nájsť takéto pekné kúsky.






















