Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134652 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
27. 09. v roku 2015, Malacky - huby rástli, jamide
Kozáky, masliaky a suchohríby...overene miesta nesklamali
27. 09. v roku 2015, Malacky - huby rástli, Buki
prieskum rýdzikových lokalít: 2 malé r.pravé ako gombíky, ešte len začínajú (a možno aj skončia)... ale zato som stihol sliziaky - tak za misku ... inak plno čírovcov ... potom v starých borinách z poltucta suchohríbov a jedna mladá rozšliapnutá kučierka
27. 09. v roku 2015, Oravská Lesná - huby rástli, kuzmic
Mozem potvrdit, 20 kuskovhribov, vseto mlade.
27. 09. v roku 2015, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, Slivka101
Rástli!!! Aj plastové fľaše a plechovky od piva.
27. 09. v roku 2015, Senica - huby rástli, bokú
Našli sme suchohríby hnedé a žltomäsové, masliaky obyčajné a kravské, 2 dubáky, zazreli sme aj čírovec červenožltý, plávky a krásne muchotrávky červené
27. 09. v roku 2015, Gelnica - huby rástli, mitrikm
Prvá tohtoročná vychádzka a oplatilo sa 60 krásnych zdravých hríbov smrekových. Kamarát mal ďalších 40.
27. 09. v roku 2015, Topoľčany - huby rástli, sup
Ešte sa sem-tam niečo nájde - hliva, bedle, kozáky, hnojníky...
27. 09. v roku 2015, Gelnica - huby rástli, dandy2
V lese bolo dosť mokro, chcelo by to o kúsok teplejšie počasie. Nazbierané podpňovky, masliaky, suchohríby aj pravé dubáky. Spokojnosť.
27. 09. v roku 2014, Nitra - huby rástli, dedko 1
Aj dnes sa oplatilo.Krasna ranna rozcvicka. Plny kosik suchacikov. Pridte do haja medzi Risnovcami a Rumanovov. Je tu toho pre kazdeho. Pekny den prajem vsetkym hubarom.
27. 09. v roku 2014, Košice - huby rástli, georgy
Dnes som ostal milo prekvapeny. Rastli starsie ale aj mlade kozaky. V lese bolo dost hubarov.
27. 09. v roku 2014, Stará Ľubovňa - huby rástli, JanoVik
Rýdziky veľa, veľa, veľa. Doporučujem veľký kôš a kosu.
N 49°16´20.70´´ S.z.š., E 20°44´32.19´´ V.z.d. Pred vstupom do lesa odporúčam požiť dvojitú dávku liekov proti "lachvatosti" !!!
Kozák osikový ako maľovaný v okolí Limby N 49°15´39.11´´ , E 20°43´24.08´´, taktiež hliva a kopec plávok. Modrákov sem-tam.
A každý hubár si svoju hubu nájde, lesy sú takmer nevyčerpateľné.
27. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, lumpy
Vcera som bol nachvilu podvecer a 3 mlade dubacky a par suchacov,zato v zahradke vykuklo 8 sampinonov.
27. 09. v roku 2014, Vranov nad Topľou - huby rástli, MARCEL
Nasiel som 2cervenaky a zopar masliakou no nic moc,ale aspon ze je krasne.
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, Muchomurka
Rástli krásne tmavé hríbiky, nebol problém naplniť košík. Určite ešte týždeň porastú.
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, trucker1965
Po 2 hod.prechádzke vo dvojici bol takýto úlovok.Už je to slabšie,ale je to ešte dobre.Som spokojný.
27. 09. v roku 2014, Nitra - huby rástli, 150141314
Dnes veľa suchohribov nejaká jedla ale objavili sa uz aj prvé podpňovky.
27. 09. v roku 2014, Košice - huby rástli, RBke
Rástli hlavne suchohríby a kuriatka, hríby a kozáky už z lesa vymizli.
27. 09. v roku 2014, Prievidza - huby rástli, jpalasthy
Zdravím všetkych milovníkov prírody!!!
Dnes ráno som vybehol do hory, hmla, trochu pršalo, bolo ticho, len kde tu škriekala straka. Našiel som nejaké šampiňóny, 4 bedle asi 20 masliakov, suchohrýby a krásny trs Václaviek. Takže Václav môže oslavovať meniny. Inak lievikov trubkovitých je toľko, že sa dajú zbierať kombajnom.
27. 09. v roku 2014, Humenné - huby nerástli, tomasulko29
Našiel som jeden červenak a okolo 20 suchohríbov.
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, Emil_1
Príroda si to vie organizovať!
Skončila desať-ročná žatva "Suchohibov-modrákov" a začali rásť "Horkáče"! Tie pomali vytláčaju "suchhríby-hnedé/kremnáče,.."
27. 09. v roku 2014, Levice - huby rástli, spero
Huby rástly, hríbovité pomenej, jeleniek neúrekom, viď. foto ...
27. 09. v roku 2014, Poprad - huby rástli, Apostol Jan
necakal som, ze najdem toto...
nikdy som to tu nevidel...
ten les sa meni a fest...
rofl...
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, Dušky
Dnes sme išli na svoje miesta o 14,30 za 2h sme dvaja nazbierali plný koš suchohríbov,rastu všetky velkosti, v lese je plno plávok,horkáčov a vela suchohríbov babka, ktore nik nezbiera. je dosť malych suchohríbov hnedych ,tak to ešte pár dni pojde
27. 09. v roku 2014, Brezno - huby rástli, chozek
tak kuriatka zase nesklamali, tohto roku sú naozaj vydarené
27. 09. v roku 2014, Topoľčany - huby rástli, Topol
Dnes poobede krásne dubáky, boraky aj jedle gaštany
27. 09. v roku 2014, Prešov - huby nerástli, koliesko
Dnes bolo v lese krásne, ale po hubách (aspoň tých jedlých) ani stopy. Okrem jedného hríba, ktorý bol krásny,ale prevŕtaný ako rešeto.
27. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, dedo55
Rastú stále, dubáky, smrekáče, kozáky, rôzne suchohríby, bedle, lakovky, lievik, kučierky, kuriatka - paráda
27. 09. v roku 2014, Šurany - huby rástli, kacka.pe
Pri zbere jedlých gaštanov sme našli troch krásavcov ,i ked z časti červivých, ale niečo z nich zostalo ,inak kopu bedlí a lievikov
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, moni
rástli , konečne sme nesli na prázdno, toto + plná plátená taska na robotu až až
27. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, AndroidUser42087
Male Karpaty-dnes na prechdzke som objavil neskutočne miesto na kozaky osikove 47 ks na jednom mieste!!jeden ks mal 1,3 kg a uplne zdravy!!!inak les plny horkačov a bedli a suchohrib sem tam..
27. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, AndroidUser42087
Rástli: Male Karpaty-dnes na prechdzke som objavil neskutočne miesto na kozaky osikove 47 ks na jednom mieste!!jeden ks mal 1,3 kg a uplne zdravy!!!inak les plny horkačov a bedli a suchohrib sem tam..
27. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, TERMINATOR
Rástli veru rástli a dosť hojne suchohríbov hnedých.
27. 09. v roku 2014, Košice - huby rástli, marek18cm
cielená prechádzka ci budu nejake červenaciky a aj boli zopar, ale starsie a rozmocene kusky, zopar kozakov a rastu aj podpinky, takze v pohode este sa stale nieco da najst

























