Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134631 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
27. 09. v roku 2017, Trebišov - huby rástli, jansokoly
Rastla pestra paleta kozakov a Hriby zrnitohlubikove.
27. 09. v roku 2017, Modra - huby rástli, Dandi
Prechodil som staré miesta ale je to bieda našiel som starého syrovca,pečenovec a kde rastú obvikle kozáci tak samí hnojník nejaké pečiarky ale predsa dve krásne
bedličky Dandi
27. 09. v roku 2017, Banská Bystrica - huby rástli, Katka
Bez komentára, len škoda, že som nemala viac času.
27. 09. v roku 2017, Štúrovo - huby rástli, ambr
V lese zopár bedlí a suchohríbov + masliaky pod borovicami a smrekovcami. Na mieste stáleho výskytu Hríb horký - 5 krásnych plodníc. Škoda, že je horký ...
27. 09. v roku 2017, Malacky - huby rástli, Stislav
Ráno v Studienke, krásne maličké kúsky rástli...
27. 09. v roku 2016, Svidník - huby rástli, andy7
Včera som doniesol domov plný košík hríbov a kozákov, bol medzi nimi aj tento dvojnohý hríb...
27. 09. v roku 2016, Snina - huby rástli, JOKO
Stále rastú, ale už im nestačí ani ranná rosa. Sucho je už všade, dážď v nedohľadne.
27. 09. v roku 2016, Rožňava - huby rástli, ičiko
V tráve na sídlisku rastú veľké trsy Strmulca nakopeného,tie mladšie skončili v mojej zeleninovej polievke.
27. 09. v roku 2016, Gelnica - huby rástli, jaba
dnešný deň hlavne o chodení, ale nájdu sa hríby, kozák osikový, kuriatka, sucho hríby, kamenne kuriatka, kuriatka
27. 09. v roku 2016, Žiar nad Hronom - huby rástli, alenahubarka
Tak sme dnes vybehli na hoďku a pol nakuknuť do lesa, ako to teda vlastne s tými hubami je naozaj. Musím uznať, že hora je riadne suchá, a takmer prázdna. Teda, čo sa hríbov týka. No tradičné miesta napriek tomu podržali a našli sme 16 osikáčikov, takmer všetky pekné, mladé. No a ešte zo pár jelienok poprehýbaných. Toť vše. V lese kľud a pohoda.
27. 09. v roku 2016, Žilina - huby rástli, AndroidUser42087
Viac kozákov,jeden dubák a pár sinákov a kuriatok.
27. 09. v roku 2016, Brezno - huby rástli, jaskyniar
zopár už jesenných smrekových ale dosť červivé, treba ešte počkať
27. 09. v roku 2016, Michalovce - huby rástli, Peter 240
Je sucho, toto som našiel prevažne v tráve kozáky topoľove, osikové, brezové .
27. 09. v roku 2016, Martin - huby rástli, kuzmic
hriby zrnitohlubikove, sosnove, a smerove tak za tasku. 2x kozak, 2x suchac. skoro ziadne plavky a muchotravky. celkovo velmi prazdna hora. aj takych co clovek nepozna a nezbiera, a je ich kopec, teraz nebolo vela
27. 09. v roku 2015, Malacky - huby rástli, jamar
Včerajšia prechádzka dažďom priniesla ovocie v podobe suchohríbov, kozákov a pár dubákov. V lese už začína rásť všeličo, aj také parádnice..
27. 09. v roku 2015, Michalovce - huby nerástli, pydusko
...dnes prvýkrát v lese,našiel som len osem mladých topoľových kozákov.Do lesa som vošiel suchou nohou a suchou som aj vyšiel.Verí,že ak ešte zaprší,tak sa ešte nejaké nájdu.Zatiaľ dávam nerástli.
27. 09. v roku 2015, Poprad - huby rástli, milan63
Dnes popri bedľach aj masliaky,ale v lese za 1 a pol hodiny ani ťuk.Okolo sa to rozbieha a u nás aj keď je v lese už dosť vlahy to je stále rovnaké.
27. 09. v roku 2015, Prešov - huby rástli, kota333
Zopár dubáčikov včítane zrnitohlúbikovitých - velmi málo, ale náštevnosť ráno cca o 9-tej
bola neuveritelná, len pred lesom 7 aut z Gelnickou značkou - spoluobčanov + 4 z Po . Z každého ich vyšlo do lesa, minimálne po 4-och - ostatné si domyslite . les rozhrabany, kriku neúrekom - no asi už to nebude les pre mna a mojich psíkov . Je mi smutno.
27. 09. v roku 2015, Poprad - huby rástli, skarb
rastli bedle rydziky modraky kuriatka a hriby ale po piatku som cakal viac
27. 09. v roku 2015, Žilina - huby rástli, timmo1
....2 hríby smrekové, 20 hríbov zrnitohlúbikových a pol košíka podpňoviek smrekových......treba však ešte stále veľa vlahy, tlačia sa maličké hríby smrekové, tak možno neskôr.
27. 09. v roku 2015, Spišská Stará Ves - huby rástli, dan55
skippy ma nastartoval a bol som prekvapeny.Vsetko v starom riedkom lese.
27. 09. v roku 2015, Spišská Nová Ves - huby rástli, gabriela58
huby rastli, ale aj hubarov je v lesoch vela
27. 09. v roku 2015, Banská Bystrica - huby rástli, fogo
Masliaky, rýdziky, pekné osikovce a veľa bedlí.
Dúfam, že to bude pokračovať !
27. 09. v roku 2015, Bratislava - huby rástli, Joseph Pavúk
Nič moc to nebolo, zopár suchohribov a Bedlí. Ale aspoň dobre padla nedeľná prechádzka.











































