Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134663 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
26. 09. v roku 2013, Prešov - huby nerástli, tetamata
Zlatá Baňa - na to, koľko sme pochodili a našli sme iba 6 hríbikov, zopár bedlí a 2 koše podpňoviek, musím povedať, že nerástli, lebo je to málo. Hubárov však neúrekom .
26. 09. v roku 2013, Prešov - huby nerástli, frost222
Dnes prejdené všetky hríbové miesta. Našiel som iba jeden veľký hríb inač nič, možno raz budú
V lese to dosť hučí keďže začala jelenia ruja.
26. 09. v roku 2013, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, julo21v
Dnes doobeda kozáky masliaky a bedle,Musel som ich naukladať dosť natesno aby sa vošli bo záberu
26. 09. v roku 2013, Gelnica - huby rástli, Miskomuska
Dneska v Perlovke 1-hodina na najlepšiom mieste poslabšie 10 kusov -jeden košík -jedna osoba,ale ako vždy hríby 100% kavlita fenomenálne ako z rozprávky ,rašejmenej takých ,ako plno polochrobačných .V lese dosť sucho a veľa ľudí ,ale kto vie kam ísť nájde .
26. 09. v roku 2013, Spišská Nová Ves - huby rástli, hama
Henclova slabsie. 5 hribov a 5 cervenakov.
26. 09. v roku 2013, Čadca - huby rástli, bleck
po včerajšom peknom dni opät prši myslela som,že nič nenajdem,ale ledva som to uniesla hribov vela a všehochut
26. 09. v roku 2013, Malacky - huby rástli, janko2009
Smer Studenka. Huby rastú a v hojnom počte. Dubáky, suchohríby, modráky, ale nachádzali sme len malé, pretože sme išli do lesa až po 12,00 hod. Väčšie už boli asi vyzbierané. Za 1,5 hod. sme ďaleko do lesa nedostali, ale dvaja sme nazbierali skoro plný košík. Hubárov je v lese tiež viac ako obyčajne a každý si nazbieral dosť.
26. 09. v roku 2013, Malacky - huby rástli, pepe
Závod cca za 4 hod. 4.hubári: Suchohríby hnedé, žltomäsové, kozáky, smrekáče. Boli zväčša maličké, no bolo ich dosť, ale tiež aj hubárov. Keď som videl to kvantum hubárov, myslel som, že nič-moc nenájdeme, ale napriek všetkému celkom dobré.
26. 09. v roku 2013, Stará Ľubovňa - huby rástli, dedgregor
Dve hodinky ráno v lese. 13 dubákov a 6 modrákov. Viac modrákov som nebral. Dubáky zdravé. Ľudia asi chodia do lesa so psami a voľne behajú, alebo sa odtrhli. Bol som od obce asi 5 km ale nikoho som s nimi nevidel. Je to nepríjemné.
26. 09. v roku 2013, Martin - huby rástli, BOOBLE
Sučany strelnica - v obkľúčení vojakov super hubačka. Nádherné kozáky, rýdziky aj hríby. Cvičili asi všetci vojaci čo nám ešte ostali
26. 09. v roku 2013, Humenné - huby rástli, pekarik
dnes som tak ako aj ostatní hubári nemal šťastie,no manželke sa podarilo nazbeirať plný košík nadherných podpňoviek sosnových
26. 09. v roku 2013, Ružomberok - huby rástli, stivi
Asi hodinova prechadzka sa oplatila.Mieto nalezu Cebrat.Tych hribov ale mohlo byt viac :P
26. 09. v roku 2013, Košice - huby rástli, caleron
Dnes smolnik kopa suchohrybov pobpinky jesenne a nejake dubaky pocut aj jelenov.
26. 09. v roku 2013, Prešov - huby nerástli, martin-9091
v pondelok vecer medzi 17tou a 18tou som zabludil do lesa a nasiel som -zopar cca 20prasnic peknych velkych jeden hrib brezovy a 3 cervenaky ,suchohriby som nenasiel -takze sklamanie
26. 09. v roku 2013, Košice - huby nerástli, martin-9091
v nedelu hradza Ruzin 6 cervenakov na jednom mieste inac nic ani plavky ani dive rydziky nic,o dva kilometre nizsie este horsie ale jeden vyse kilovy pecenovec dubovy som nasiel ale nevzal som ho
26. 09. v roku 2013, Košice - huby rástli, pistik_ke
dnes konecne potesili, zacali rast, ani jeden hubar, zato pocut jelene... radost byt v lese
26. 09. v roku 2013, Malacky - huby rástli, radox1
zdravim,
na strankach MO je pocas pracovnych dni uvadzane,ze prebieha cvicenie a vstup je do voj.lesov zakazany.co sa stane ak ma prichyti lesna straz,a ci vobec to kontroluju?
inac
26. 09. v roku 2013, Bratislava - huby rástli, crataeguss
V Bratislave a okolí možno na príslušných miestach stále nájsť nejaké kozáky topoľové, je to však už o niečo slabšie ako v prvej polovici mesiaca.
26. 09. v roku 2013, Prievidza - huby rástli, guginač
Sklenné 20 smrekačov 10 suchohríbov 3 bedle 22 pôvabnic veľa rydzikov všetko červivé veľa aut a veľa ľudí
26. 09. v roku 2013, Bratislava - huby rástli, DenisaS
Bratislava, nad Račou. Rastú predovšetkým suchohríby hnedé, osikáče a zopár dubáčikov.
26. 09. v roku 2013, Trenčín - huby rástli, Poldo21
vcera podvecer-Kikula..musim dat ze rastli,ale po trvajucej invazii len osikace..inak je kopa sirovcov a vaclaviek..a turistov...:-P
26. 09. v roku 2013, Senica - huby rástli, anotak1969
Cca 2 hodinová prechádzka po B. Humencoch, v lese je už sucho, ale dá sa nájsť.
26. 09. v roku 2013, Skalica - huby rástli, 21mimi21
Dnes od 15:00, super a prvýkrát som našiel hríba fialovohnedého (mal 400g) no horšie je to, že les vyzerá ako smetisko,veľa hubárov a tých odpadkov asi najhoršie za posledné roky!!!
26. 09. v roku 2013, Žiar nad Hronom - huby rástli, poslanec
Všehochuť .Dubáky. osikáče, hrabáky, masliaky a bedle snáď na každom kroku. Videl som aj muchotrávky červené ako aj krásnu muchotrávku zelenú. Zdá sa ,že popoludní je svetlo v hore iné. So synom sme si vymenili role. Dnes našiel on viac a krajšie huby ako ja.
26. 09. v roku 2013, Šahy - huby nerástli, givan
Našiel som bedle, pár suchohríbov, ale inak nič nerastie...
26. 09. v roku 2013, Malacky - huby rástli, Maroš
Blíži sa koniec septembra. Začína sezóna suchohríbu hnedého. Dnes sme teda dali špecializovanú jazdu len na túto sortu. Čistotu druhu sme dodržali okrem jedného dubáka, ten sme vzali tiež. Teda: 2 hodiny na letisku zo smeru Studienka.
26. 09. v roku 2013, Zvolen - huby rástli, pstruzik1
Za hodinu hľadania. Opäť asi 50% masliakov vyvrátených či rozkrojených a pritom zdravých.










































