Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134665 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
26. 09. v roku 2015, Spišská Nová Ves - huby rástli, Miles Leo
rástli predovšetkým kozáky brezové, menej osikové a bedle, ... aj dubáčiky sa našli....
26. 09. v roku 2015, Piešťany - huby rástli, Pogoun
Rastu ako huby po dazdi,prve vysli masliaky,uvidime co bude dnes...neviete co je to za hubu na fotografii?
26. 09. v roku 2015, Košice - huby rástli, bujanov
hriby smrekove a jeden pecenovec dubovy nie vela ale potesili
26. 09. v roku 2015, Nitra - huby nerástli, fero666
okrem jedného trsíka uchovca bazového nič, ale vôbec nič.
26. 09. v roku 2015, Turčianske Teplice - huby rástli, RomanD
Najskôr dve hodiny nič a potom plný kôš. 36 dubákov a zvyšok suchohríby.
26. 09. v roku 2015, Stará Ľubovňa - huby nerástli, Good
Okrem masliakov na hranici lesa a lúky nerástlo nič.
26. 09. v roku 2015, Vranov nad Topľou - huby rástli, IbizaAjka
Zopar kuskov vacsich ako dlan sa naslo. 1 hrib, 3 kozare, 1 cervenak. Vsetko zdrave . Ostatni hubari kt. sme stretli...prazdne kosiky.
26. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, Vlado 64
jeseň je už tu, hore v hore bolo sychravo s občasným dažďom, ale to hubám nijako veľmi nevadí a rastú naďalej, i keď podstatne menej...
26. 09. v roku 2014, Zvolen - huby rástli, Pubo
Kamarát ma poprosil , aby som ho zobral na kuriatká. Vedel som že prestávajú rásť , ale išli sme . Ja som našiel 1,93 kg , kamarát tiež približne toľko . Veľa však už bolo starších , s uvädnutými okrajmi klobúčikov , ale viacej bolo dobrých .Nové , malé a mladé sme skoro ani nenašli . Tak toto boli asi posledné kurence v tomto roku . No ale ak by sa umúdrilo počasie a prišlo pekné a teplé babie leto , tak možno ešte ...
26. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, Kocúrik
Bolo sucháčov habadej a otázka je to muchotrávka červenkastá ?
26. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, gubnobog
Hub trochu pomenej,male este zagulatene bedle vykukali a naslo sa par hribov zrnitohlubikovych(po nasom "červená noha").
26. 09. v roku 2014, Poprad - huby rástli, Horal
Dnes som opäť spojil príjemnú prechádzku lesom s pomocou matke prírode.Huby síce rástli,ale len sem tam niečo.Rastli ešte zrnitohlúbikové,kuriatka,trochu suchohríbov a nejaké smrekáče.Inak spokojnosť až na ten dážď.
26. 09. v roku 2014, Svidník - huby rástli, andy7
ojedinele sa dajú ešte nájsť - tak akurát na zajtrajšiu praženicu...
26. 09. v roku 2014, Poprad - huby rástli, Horal
Som ozaj sám komu záleží na čistote lesa na Važci ?
26. 09. v roku 2014, Piešťany - huby rástli, kavka
Pekná prechdzka poobede 8 dubáčikov 9 kozákov ale pekných 5 kuriatok a asi 40 sucháčov ale bol aj odpad ale stálo to za to
26. 09. v roku 2014, Nitra - huby rástli, aladar hugo
Moje známe lokality znovu nesklamali. Za malý košík suchohríbov, zopár kozákov a tri dubáky. Tie však dnes síce malé, ale bez poškvrny. Bedle som ani nebral iba tri-štyri malé na ukážku.
26. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, milkak
Za košíček ich bolo, aj keď som išla až podvečer. Najkrajšia bola táto rodinka
26. 09. v roku 2014, Michalovce - huby rástli, almaj
Kozáky topolové pekné a zopár červeňákov,Vyšné Remety iba staré červeňáky v tráve
26. 09. v roku 2014, Banská Bystrica - huby rástli, jozo m.
Bol som len tak rekreacne poobede. Myslim ze nas hubarsky rok pomaly konci. Podla mna bol celkom dobry. Nasiel som ako obycajne. 3 osicniky a tanier kuriatok. Asi hodina prechadzky.
26. 09. v roku 2014, Banská Bystrica - huby rástli, Katka
Dnes mám pripravený nálev na kuriatka a dala som sušiť osičníky a hríby zrnitohlúbikové.
26. 09. v roku 2014, Stará Ľubovňa - huby rástli, majo
dubačiky sice nerastu ale kuriatka som našiel pol koša
26. 09. v roku 2014, Šurany - huby rástli, fero666
Po vatovcoch ani chýru, zato za košík pečiarok. Rástli ešte aj na lesnej ceste a hrádzi rieky Nitry.
26. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, ziza
Huby rástli. A boli krásne. Za 3 hodinky plný košík krásnych suchohríbov hnedých. Je teplo, tak sú ešte aj dosť červivé.
Snáď sezóna ešte nekončí...
26. 09. v roku 2014, Humenné - huby nerástli, Brano007
po 1 hodine hľadania som našiel iba páru podpiniek (chrobačné) :/
26. 09. v roku 2013, Topoľčany - huby rástli, hawkins
25.09. nemečky duchonka huby rástli, 9 dubákov, pôvabnice, masliaky a kopa bedlí. odchádzal som prvýkrát spokojný z lesa
26. 09. v roku 2013, Svidník - huby rástli, andy7
Miestami rastú, včera sme dvaja za dve hodiny nazbierali poloplný košík hríbov. Niektoré jedince boli chutné už na pohľad...
26. 09. v roku 2013, Modra - huby rástli, hugo2
Pezinská Baba po hodine sa mi odmenila. Už som toho mal dosť, lebo som nič nenachádzal.
26. 09. v roku 2013, Žilina - huby rástli, stehlíček
dnes doobeda zasa par kuskov v hore klud a pokoj
26. 09. v roku 2013, Prievidza - huby rástli, Sleipner
Plný košík osikáčov , bedle , masliaky zrnité, hríby smrekové a plávka olivová.Jeseň aká má byť.
26. 09. v roku 2013, Prešov - huby nerástli, milando
25 km na západ, zopár (do 20) "červeňákov", ale viac než polovica červavých, možno 2/3. V lese sucho. Rástli iba tesne v blízkosti lesných potôčikov a mokradí. Preto píšem, že nerástli. Na jeseň je to zlý výsledok.
26. 09. v roku 2013, Žilina - huby rástli, Mourinho
Tak vcera som sa konecne dostal do lesa a stalo to naozaj za to. Les prazdny a riadne zmacany po utornajsom dazdi. Rastlo vsetko hriby, suchohriby,
masliaky aj rydziky - radost zbierat a vsetko zdrave kusy.



























