Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134710 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
25. 09. v roku 2017, Považská Bystrica - huby rástli, AndroidUser42087
Huby rástli... Hŕba maličkých suchohríbov. Boli krasne a zdravé... bola to ek na poobedná prechádzka
25. 09. v roku 2017, Košice - huby rástli, mrwikking
po vikende na mensej prechadzke...les prechodeny ale predsa sa podarilo nieco najst...videjko s hubacky :
https://youtu.be/GdgWBQNIHUc
25. 09. v roku 2017, Martin - huby rástli, kuzmic
rydziky, plavky, suchohriby, 2x hrib a jedna obrovska bedla
25. 09. v roku 2017, Galanta - huby rástli, mrwikking
trosku prechodeny les ale aj tak sa podarilo zopar kuskov...pridavam odkaz k pozretiu
https://youtu.be/GdgWBQNIHUc
25. 09. v roku 2017, Gelnica - huby rástli, mrwikking
po vikende prechodeny les ale predsa nieco
odkaz s hubacky
https://youtu.be/GdgWBQNIHUc
25. 09. v roku 2016, Snina - huby rástli, Domojéger
Nechcem zahanbiť kolegov...ešte rastú./Hríb zrnitohlúbikový-/Boletus erythropus/Plávok,Muchotrávok, Maslikov.Ale, už to nezbieram.Mám ich dosť.Veľa húb...prajem.
25. 09. v roku 2016, Trebišov - huby rástli, paress
Rastki ale velni slavo. Tolvaj iba hriby sosnove cca 6ks chrobacne. Bysta hriby dubove kralovske zrnitohlubikove a rastol aj suchogrib karminovy. Vsetko napadnu cervami.
25. 09. v roku 2016, Prievidza - huby rástli, Sleipner
Dám rástli,ale potešilo 6 osikáčov,1 brezový kozák a 8 kuriatok ametystových.
25. 09. v roku 2016, Žiar nad Hronom - huby rástli, Miťo
Ani do lesa nie je treba ist, toto som nasiel pred zahradkou... potesilo
25. 09. v roku 2016, Považská Bystrica - huby rástli, Slavo 123
Dnes Bytča a okolie 0 bodov, tak sme vybehli na rýchlo v okoli PB a tu sa začínajú aj v tom suchu tlačiť nejaké hríby smrekové. Ak nezaprsi, tak to s hríbami bude veľmi tažké.
25. 09. v roku 2016, Lučenec - huby rástli, Jozef Fridrich
Veľmi sucho, no aj tak sa mi podarilo nájsť takúto peknú rodinku.
25. 09. v roku 2016, Michalovce - huby rástli, Easyhunter
V lese po včerajšom daždi celkom mokro.Treba sa nachodit ale dajú sa nájsť kozaky hrabove a topolove
25. 09. v roku 2016, Bratislava - huby nerástli, Najdžel
Huby žiadne (iba jedno reishi)ale paradne nalezisko gaštana jedleho.
25. 09. v roku 2016, Brezno - huby rástli, simond
boli sme sa prejsť,ale nôž a tašku sme si len tak pribalili...čo keď...na to sucho a zimu sme sa veľmi potešili...srnčí zhod ako bonus
25. 09. v roku 2016, Považská Bystrica - huby rástli, joco
V lese je sucho,ale našiel som 4 sosnové.Boli aj veterány.
25. 09. v roku 2016, Rožňava - huby rástli, R.
4 salamandry! no a čo sa húb týka, hojne jelenky, dajú sa masliaky, kozák a suchohríb na moje sklamanie žiaden. Ale na druhej strane dokopy skoro 30 sosnákov a smrekáčov (necelé 4 hodiny v lese). Ale pozor! Huby majú útlm, sliziaky, lajniaky a červíky, žiaľ nie. Skoro všetko obžraté, dosť aj červivé, ozaj pekných kúskov možno 5.
Tiež hubárom, ktorí prišli po mne a odišli predo mnou odkazujem, že keby som ich chytil pri tom, ako nechali v lese ten bordel, tak by som ich donútil zjesť ho. ( Boli v lese asi 40 minút, urobili hluk, najedli sa, napili, nechali to tam a súdiac podľa toho, že nadšený výkrik "mám" sa ozval len 3 krát veľa nenašli)
25. 09. v roku 2016, Rožňava - huby rástli, R.
Keďže sosnáčik na predchádzajúcej foto je už z druhej lokality, kde som videl aj 3 zo 4 salamandier pridávam ešte foto celého úlovku, smetie som si tentokrát odpustil, niektorí majú proti tomu výhrady, dnes však len obal od keksov, kešu orieškov, vratná pivová fľaša, PETka a dve krabičky od cigariet po bordelizátoroch a k tomu ešte 3 PETky, 4 plechovky a 2 obaly z vreckoviek difúzne po lese
25. 09. v roku 2016, Prievidza - huby rástli, Roqe
Je to bieda, ale dajú sa nájsť. Dva smrekové, dva sosnové, štyri kozáky a k tomu trochu hlivy, zopár jelienok (jeleniek?) poprehýbaných a tak tretina tašky lievika trúbkovitého.
25. 09. v roku 2016, Košice - huby rástli, Ludevít
Dnes ešte ako-tak rástli, no bez dažďa asi skončia...
25. 09. v roku 2016, Snina - huby rástli, JOKO
Stále rastú. Čosi už popršalo, ale v lese stále suchoty. Žijú iba lúky.
25. 09. v roku 2016, Spišská Nová Ves - huby rástli, undertaker
Rástli kuriatka,sem tam hríby a kozáky...no samozrejme aj iné huby.
25. 09. v roku 2016, Trnava - huby rástli, Martis
Dnes som bol pozriet zasa miestečka,trošku hlivy cca kilo sirovca a asi zo 20 kozákov,na to že je sucho som spokojný,pár malých som nechal,tie skontrólujem cez týžden. Keď nenaprši,na huby tak skoro nepojdem
25. 09. v roku 2016, Čadca - huby rástli, Tereza
Dnešná nedeľná prechádzka stála za to. S manželom sme v krásnom jesennom počasí načerpali sily a ešte aj našli tieto krásne hríbiky.
25. 09. v roku 2016, Dolný Kubín - huby rástli, majo-racibor
Prechádzka v nedeľu.V lese ani noha ale ani huby.Moja manželka Dadka takto naaranžovala môj dnešný úlovok...
25. 09. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, karol11
Našli sme zopár, zrejme to ešte neskončilo, lebo boli aj celkom malé, ktoré sme nechali v prírode.
25. 09. v roku 2016, Snina - huby rástli, Domojéger
boli a oplatilo sa ich pozbierať...do košíka! Veľa húb a trpezlivosti.
25. 09. v roku 2016, Banská Bystrica - huby nerástli, jozo m.
V podstate z jedlych rastli len jelenky poprehlybane. Aj to len tak poslabsie. Kde tu nejaka diva, inak nic. Velmi sucho. Ale v hore velmi pekne.
25. 09. v roku 2016, Bratislava - huby nerástli, ivann
Davam nerastli, lebo poobedna nedelna prechadzka na pusti priniesla malu hlivu, maly len tak tak pouzitelny sirovec co nevedel dorast na vacsi lebo mu nestacili sily a 2 kusky uplne mladeho ktory ak nezaprsi snad ani nevyrastie. Bedle nic, videli sme len jednu zosusenu a hribovite sme ani neskusali.
25. 09. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, JohnCenaWWE
rano 5st. ,uz im je zima a este k tomu ruja a mackovia dookola
25. 09. v roku 2016, Gelnica - huby rástli, korfi
Pekná krátka prechádzka popoludní, staré dobré osvedčené miesta potešili, cca 20 dubákov, aj keď poniektoré červivé. V lese som našiel aj dosť starých hríbov, tiež som našiel nôž - v košíku na fotke vpravo, ak niekomu chýba, napíšte , vrátim.
25. 09. v roku 2016, Prešov - huby rástli, Stanci
Stále rastú hríby dubové, kozáky osikové a brezové, hubárov bolo veľa, ale stále sa dajú nájsť len to chce viac času na hľadanie.
25. 09. v roku 2016, Poprad - huby rástli, elenôčka
rástli kozáre smrekové ,žltooranžové,osikové,zopár hríbikov a kuriatka.
25. 09. v roku 2016, Prešov - huby rástli, Maťo
Naozaj nečakaný výsledok - namiesto podpňoviek som v strede lesa natrafil na takýto 765 gramový kúsok (mimochodom najťažšia huba akú som v živote našiel). Okrem toho zopár ďalších hríbov (asi smrekových) a po jednom reprezentantovi z rodinky kozákov osikových a topoľových. Radosť v lese byť!























