Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134704 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134704Strana: |< << ... 1876 1877 1878 1879 1880 1881 1882 1883 1884 1885 1886 1887 1888 1889 1890 ... >> >|
portret

24. 09. v roku 2007, Bratislava - huby rástli, dudel

Dnes Nad racou peknych 50 ks dubakov asi okolo pol 7 hodine parada


portret

24. 09. v roku 2007, Bratislava - huby rástli, fonzi

Bedle rastu, ale su uz trocha suchsie (Devinska kobyla)ˇ. Rád by som videl aj nejaku kvalitu - suchohriby, kozaky, dubaky - nic.


portret

24. 09. v roku 2007, Nitra - huby rástli, kovsoft

Dnes Krškany 5 kusov vatovec (cca 20 cm) a 15 kusov bedla červenkastá


portret

24. 09. v roku 2007, Sabinov - huby rástli, matisoPNV

kozak osikovy-len na jednom mieste 40 ks


portret

24. 09. v roku 2007, Košice - huby rástli, danok

Zdravím všetkých. Jajko reagujem na tvoju radu a pridavam sa ja som bol na hubach v nedelu a tak isto o 07.00 pod lesom 9 aut košickych "hubarov" v lese viac ako hub a každy plačuci že nič nerastie ale rychlosť ich chodze sa neda ani zmerať. Ak dnes chcete niečo najsť treba si ohnuť chrbat potom sa pred Vami otvorí celý les. To je zasa moja rada. Po nedelnajšej vychadzke 47 krásnych hríbov smrekovych, na vlhkejších miestach pár rydzikov pravých a pol košíka maličkych zdravých suchhríbov...takže čím pomalšie ideš tým viac najdeš. Vela šťasia p. Hubari


portret

24. 09. v roku 2007, Košice - huby rástli, A-F-I

dnes zasa krasna hubacka včera 80hribov smrekových a dnes 90ks... su krásne a zdrave....

boli aj mlade ale aj vacsie ale vidno ze huby este budu... a vazne kazdy place ze nic nerastie ale ked si spravíte krasnu prechadzku pomlím tempom tak nájdete vela rôznych hub ...


portret

24. 09. v roku 2007, Lučenec - huby rástli, škorpiónka

Huby rástli.Za hodinku sme odchádzali s plnými košíkmi.Rastú na kraji lesa. Našli dubáky,bedle a kozáky.


portret

24. 09. v roku 2007, Košice - huby rástli, žaludˇ

Lucia baňa - plný kôš - dubáky, suchohríby, bedle


portret

24. 09. v roku 2007, Banská Bystrica - huby rástli, lubo17

Badín - poobede za necelú hodinku zmes kozákov osikových, hrabových, brezových, masliakov, suhohríbnikov a tmavohríbov. Rástlo aj nespočet plávok a rýdzikov, ale to už nebolo kam dávať. Inak všetky do jedného zdravé, žiaden odpad.


portret

24. 09. v roku 2007, Prešov - huby rástli, jethro

V katastri Klenova krásne zdravé hríby, suchohríby, masliaky.


portret

24. 09. v roku 2007, Prešov - huby rástli, ferdo100

Bzenov - 6ks červeňákov, 20ks kozákov, 2 košíky masliakov


portret

24. 09. v roku 2007, Bratislava - huby rástli, peter3

Limbach za hodinu 50 dubákov


portret

24. 09. v roku 2007, Malacky - huby rástli, duriduri

Ahojte ludia, v okolí Velkych Levarov smerom na Zavod sme našli cca 26 dubáčkov a 1,5 koša borakov. Paradny ulovok až na to, že pomaly bude chladnejsie a skor to bude už na modraky. Neviem sa dopatrat ako to je s tou lesnou stražou. Pernamentne tam jazdia a kontroluju ludí. Ludia nadavaju a ja tiež pretože celý život chodim do lesa.


portret

24. 09. v roku 2007, Piešťany - huby rástli, Vojto PN

bol som pozrieť v Podkylave , dosť mladých bediel a sem tam nejaký suchohríb


portret

24. 09. v roku 2007, Piešťany - huby rástli, miseto

Havran, 24.9. okolo 18:00, spusta bedli, od mladych az po stare, vsetky velkosti, mnozstvo suchohribov - viac druhov, a kde tu peciarka. Oplati sa!


portret

24. 09. v roku 2007, Humenné - huby rástli, python

Sokolej - objavil som nové miesto, kde rastú červeňáky (60 kusov dospelých plodníc.)


portret

24. 09. v roku 2007, Žilina - huby rástli, ždobec

HUBY RASTU A BUDU DALEJ RAST LEBO MA BYT SPLN A PRAVE ZAČINAJU VYKUKAVAT ZO ZEME V KYS.N.MESTE.O TENTO ZAŽITOK ČLOVEK NEMOŽE PRÍST.ZDAR VŠETKYM HUBÁROM NECH SA DARÍ.


portret

24. 09. v roku 2007, Bratislava - huby rástli, jano123

este stale rastu aj ked v lese zacina byt trocha sucho. nasli sme hlavne bedle, par suchohribov a peciarok.


portret

24. 09. v roku 2007, Svidník - huby rástli, joeB

V pondelok som bol v Kurimke a bolo dost vela schodenych luk. Ja som nasiel na jednom mieste 15 kozakov osikovych. Najvacsi z nich mal priemer hlavky 30cm. Vsetko zdrave


portret

24. 09. v roku 2007, Zlaté Moravce - huby rástli, stuli

Obyce,celkom slusny nalez,zopar dubakov,ale hlavne dost suchohribov.


portret

24. 09. v roku 2006, Košice - huby rástli, Stronghold

V Jasove veľké sucho, potrebuje to dážď. Akurát sme našli podpňovky celkom hojne.


portret

24. 09. v roku 2006, Malacky - huby nerástli, fták netopír

Všetko je vyschnuté. Tých pár sucháčov a jeden hríb borový na ploche 10 štvorcových km nestojí ani za reč. Nerastú.


portret

24. 09. v roku 2006, Spišská Nová Ves - huby rástli, jethro

V okolí Margecian košík podpiniek. Inak veľké sucho aké nepamätám.


portret

24. 09. v roku 2006, Košice - huby nerástli, roro

Sucho ako v papuli. Chcelo by to popršať.


portret

24. 09. v roku 2006, Malacky - huby rástli, slebel

dva kose suchohribov a zopar lepakov malacky pernek


portret

24. 09. v roku 2006, Hanušovce nad Topľou - huby nerástli, barri

Tri dni na Domaši boli prekrásne, ale húb málo. V sobotu sme našli asi 20 červenákov, pár pňoviek, šupinovec (foto) už tretí krát na tom istom mieste, hríby škvrnité, chriapače a pekné muchotrávky. Všetko bolo veľmi suché.


portret

24. 09. v roku 2006, Žilina - huby rástli, Wollverin

Lutise-Hriby-smrekove,smrekove kyjakove,bronzove,dubove,jamkate,zrnitohlubikove,Kozaky-hrabove,brezove,cierne,zltooranzove,osikove,smrekove,Suchohriby-hnede,zltomasove...a more podpnoviek a muchotravok.


portret

24. 09. v roku 2006, Snina - huby nerástli, rony30

Strihovce ráno pol košika zopár červeňákov a 2 bukové ale asi končia!


portret

24. 09. v roku 2006, Košice - huby nerástli, lucnyk

Veľká Lodina - v lesoch všetkých druhov je pekne, ibaže totálne sucho. Rastú muchotrávky červené, rýdziky korenisté, trochu podpňoviek, zopár starých vysušených hríbov a suchohríbov.


portret

24. 09. v roku 2006, Námestovo - huby rástli, Klobuk dolu

Oravská Magura - nad Vavrečkou - v hore je sucho a navyše hora hubármi prechodená. Ostalo páru muchotraviek červenkastých, suchohríbov, hríbov zrnitohlubikových a len 1 hríb smrekový a taktiež je vidieť, že hubári nepoznajú podpňovky obyčajné, tých sa dá nazbierať aj do furíka.


portret

24. 09. v roku 2006, Martin - huby rástli, Miťko

V sobotu na Lipovci,v nedeľu v Jedľovinách - rastie všehochuť - hríby smrekové,kozáky,michalky,rýdziky,kuriatka,masliaky.Nemôžem však trafiť vlnu suchohríbov smrekových - zamatové tmavé hlavy.


portret

24. 09. v roku 2006, Trenčín - huby nerástli, mmsoftdev

Dubodiel - skoro sa zdalo, ze odideme naprazdno, ked sme pri ceste naspat nasli zopar podpnoviek a jednu bedlu. Celkom dobre zavrsena rodinna prechadzka. Ale celkovo co sa tyka hub ako ostatni pisete - sucho.


portret

24. 09. v roku 2005, Trenčín - huby nerástli, lesná víla

Čafte hubári,boli sme so Škriatkom88 v lesoch v okolí Trenčianskych Teplíc. 1 svákovka v celom lese a nič viac.Majte sa!!!


portret

24. 09. v roku 2005, Liptovský Mikuláš - huby nerástli, E+T

V okolí Liptovského Hrádku boli jesenné huby koncom augusta. Teraz len zbytky tzv. na ukážku. Zväčša je sucho a les vonia jeseňou.


portret

24. 09. v roku 2005, Martin - huby rástli, Doktor

V okolí Martina a Turčianskych Teplíc huby stále rastú, ale už ich je pomenej. Šesť dní po splne, ale aj po riadne chladných nociach, zrejme len teplé počasie počas druhej polovice týždňa vyhnalo hríby a iné huby zo zeme. Dnes som našiel pekné dubáky, zdravé, taktiež klasické suchohríby hnedé, kozáky osikové aj brezové a jednu nádhernú velikánsku bedľu, priemer klobúka 24 cm.


portret

24. 09. v roku 2005, Trenčín - huby nerástli, tato

Dnes som bol nad Drietomou. V celej hor nič, a pod horou asi desať václaviek. Ahojte!


portret

24. 09. v roku 2005, Bratislava - huby rástli, bolek

Milí maťko, milá deuskatka, máte pravdu. Vždy máte pravdu. Iba pravdu. Zoberte si "svoje" miesta do hrobu.


portret

24. 09. v roku 2005, Bratislava - huby rástli, Rado

Pri Marianke par peknych osikacov, aj nejaky dubacik bol, ale rastlo velmi vela vselijakych druhov, cirovky, rydziky, konarovky, kuriatka, les bol plny hub.


portret

25. 09. v roku 2025, Brezno - huby rástli, jaskyniar

Ahojte, včera trochu mokré, ale v celku čisté cca 70%


portret

25. 09. v roku 2025, Poprad - huby rástli, milan63

Keď hubár je v aute a pozerá na lúky


portret

25. 09. v roku 2025, Námestovo - huby rástli, Wonnie

Po daždi vykúkajú nové. 🥰


portret

25. 09. v roku 2025, Brezno - huby rástli, mzugec

Osičníky - devätorčatá. Ani sa mi veriť nechcelo -


portret

25. 09. v roku 2025, Detva - huby rástli, Martin157

Pre mňa topka kozáky žlto oranžové


portret

25. 09. v roku 2025, Turčianske Teplice - huby rástli, Michal a Fufňo

Rastú hríby smrekové. 🙂


portret

25. 09. v roku 2025, Košice - huby rástli, TONO

Už to začalo.


portret

25. 09. v roku 2025, Martin - huby rástli, dunčo

rastú


portret

25. 09. v roku 2025, Bratislava - huby rástli, hupkar

Dnes som zmokol do nitky …ale huby rastú nádherne


portret

25. 09. v roku 2025, Spišská Nová Ves - huby rástli, hama

Rastu brezaky


portret

25. 09. v roku 2025, Malacky - huby rástli, Potulky prírodou

Ahojte tak našiel som si čas na prieskum v boroviach a dopadlo to celkom fajn. Na huby som bol v utorok keď ešte bolo dosť sucho. Krátke video v linku.

https://youtu.be/35fsgS0pNd0?si=-ogG32Uf...


portret

25. 09. v roku 2025, Michalovce - huby rástli, Tokaj

Rástli kozáky topoľové a osikové.


Počet: 134704Strana: |< << ... 1876 1877 1878 1879 1880 1881 1882 1883 1884 1885 1886 1887 1888 1889 1890 ... >> >|