Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134704 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134704Strana: |< << ... 1873 1874 1875 1876 1877 1878 1879 1880 1881 1882 1883 1884 1885 1886 1887 ... >> >|
portret

24. 09. v roku 2013, Prešov - huby nerástli, johanat

Prešov - Cemjata, velmi sucho.


portret

24. 09. v roku 2013, Bratislava - huby rástli, Trto

Sväty Jur


portret

24. 09. v roku 2013, Malacky - huby rástli, Vlk Šamotár

Bílkove Humence: Sem tam dubák, sem tam suchohríb hnedý. Samozrejme, záplava bedlí.


portret

24. 09. v roku 2013, Nitra - huby rástli, valky

našiel som za pol košíka bedlí a zopár sucháčov,alestretol som hubára a hubárku a tí malí plné koše,aj pečiarky,pečeňovce,plávky mandľové...


portret

24. 09. v roku 2013, Gelnica - huby rástli, svetlana

asi konečne začínajú rásť aj v Perlovke :D


portret

24. 09. v roku 2013, Prešov - huby rástli, jan pavol

keď už som to vzdával, narazil na hromadu krásnych malých podpňoviek v tráve..


portret

24. 09. v roku 2013, Trenčín - huby rástli, brtko

muchotrávka červená - krása sama o sebe len škoda že niektorí hubári ich nenechajú stáť


portret

24. 09. v roku 2013, Trebišov - huby rástli, patko68

a ideme krájať


portret

24. 09. v roku 2012, Malacky - huby rástli, jamar

Včera od 11.00 do 15.00 na jednom čarovnom mieste v Studienke, kozáky a dubáky v hojnom počte, koeficient červivosti 5 %


portret

24. 09. v roku 2012, Žilina - huby rástli, Mischel

Samozrejme ak viete kde hľadať Nakoľko som sľúbil že sa pôjdem pozrieť na kozáky, považujem záležitosť za uzavretú


portret

24. 09. v roku 2012, Martin - huby rástli, dunčo

Martin - Záturčie , dobre.


portret

24. 09. v roku 2012, Brezno - huby nerástli, jaskyniar

len dva hríby smrekove a jedna bedľa na obrázku


portret

24. 09. v roku 2012, Oravská Lesná - huby rástli, čmeliak

Kozáky, modráky, rýdziky,kuriatka,strapačky a všeličo iné len nie hríby.


portret

24. 09. v roku 2012, Malacky - huby nerástli, milkak

Vlastne nerástli, hoci na prechádze so psom sa mi nečakane pod ruky priplietli jedna šupinovka zlatozávojová a jedna pňovka tigrovaná... Obe skončili v neplánovanej večernej polievočke, mňam


portret

24. 09. v roku 2011, Malacky - huby nerástli, maverick1979

vobec nic !! v lese je uuuplne sucho !


portret

24. 09. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, pohodak

Dubaky,cervenaky,brezaky - v Porube


portret

24. 09. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, garmklar

huby rastli..cervenaky..poruba


portret

24. 09. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, Martin Benko

Bratislava-Rača. Les nad vinohradmi. Pečeňovce, sírovce a jedna hliva


portret

24. 09. v roku 2011, Žilina - huby rástli, edusho

Krasne jesenne hriby sm,bedle,kozaky bresove,sosnove aj osikove,masliaky obycajne a zrnite,rydziky,kuriatka-pre kazdeho co kto zbiera.Oplati sa ist prejst do lesa.


portret

24. 09. v roku 2011, Zlaté Moravce - huby nerástli, Joe_NR

vôbec nič, len jeden maly vatovec


portret

24. 09. v roku 2011, Košice - huby nerástli, Miro L.

Neviem, čo napísať. A ani som nevedel, čo zaškrtnúť. Rástli, alebo nerástli? Traja sme dnes našli v Popročijedného kozáka osikového a päť, či šesť kozákov topoľových. Tu by som napísal, že nerástli. No o šok sa postaral cigán v Jasove. Na križovatke postával s vedrom úplne mladučkých dubáčikov, ktoré predával. Tu by som asi napísal, že rástli.


portret

24. 09. v roku 2011, Malacky - huby rástli, automoto

pecenovec dubovy sirovec obycajny hojne .zopar rydzikou pravych dokonca zdrave


portret

24. 09. v roku 2011, Námestovo - huby rástli, pavol

Spoznávanie neznámej cesty viedlo k úspechu vo forme hlivy bukovej. Plné dva koše.


portret

24. 09. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, Plashack

Kolová hora,cca 40"červeňačikov a 40 brezových a zopár mašľakov na mačanku


portret

24. 09. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, riri62

Obvyklá Račkova dolina. Pekná jesenná prechádzka. 6 hríbov, plávky a pár kuriat. V hore sucho, ale mladé plávky dávajú nádej, že huby ešte pôjdu


portret

24. 09. v roku 2011, Martin - huby nerástli, chrapun

Lipovec/Panošiná/: Krásna prechádzka, huby žiadne.


portret

24. 09. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, Vlado B.

Poruba pod Vihorlatom -kozáky brezové,osikové,dubové a topoľové.


portret

24. 09. v roku 2011, Trebišov - huby nerástli, jankaTv

V lese je hrozné sucho.


portret

24. 09. v roku 2011, Malacky - huby nerástli, TERMINATOR

Dnes od 10.00 do 13.00 hod. Studienka, Strelnica, Lakšárska Nová Ves a samozrejme hlbšie v lesoch ani hríbik, nie je síce sucho lebo včera muselo pršať zem bola od veľkých kvapiek to je vidieť keď uschne. Ale jedno kuriatko väčšie ale staré. Chce to ešte čas asi týždeň alebo dva ale musí aj pršať lebo nič nebude.Ale bol som rád že som nestretol PUMU (zviera) lebo padajú zo stromov žalude a to pekne straší keď je ticho. Musíme čakať na dážď.................


portret

24. 09. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, borsug

Biela hora krasne kozaky topolove hrabove aj osikove, ale len v trave.


portret

24. 09. v roku 2011, Prešov - huby rástli, agonys

Ze vraj sucho v lese ?>


portret

24. 09. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, Vlado B.

rástli kozáky


portret

24. 09. v roku 2011, Malacky - huby rástli, maja_m

Rástli, no len pri rieke Morava v podmáčaných húštinách. Pekné osikáče.


portret

24. 09. v roku 2011, Gelnica - huby nerástli, Rasto

medzi prakovcami a helcmanovcami davam, ze nerastli. 1 dubak+1suchohrib+zopar kuriatok a jeleniek=krasna prechadzka


portret

24. 09. v roku 2011, Žilina - huby nerástli, BigFish

Divina - total nič, sucho. Ani nejedlé.


portret

24. 09. v roku 2011, Spišská Stará Ves - huby rástli, figlar

Na Osturni rastú ale málo, našlo sa zopár osikáčov.


portret

24. 09. v roku 2010, Svidník - huby rástli, andy7

Len na určitých miestach, ak by som sa nevyznal v danej lokalite (Kožany), nenazbieram žiadne hríby. Samozrejme, bedlí, lievikov, suchohríbnikov, kuriatok, rôznych druhov plávok a rýdzikov atd. je všade habedej, lež tie nikto nezbiera. Adrenalín vyplavujú len tie bacuľaté plody, zvlášť tie s tmavými hlávkami (hríby bronzové). Divné je však, že nerástu "červeňáky"...


portret

24. 09. v roku 2010, Nitra - huby rástli, V.I.P

Som išiel na bicykli medzi Žiranmi a Podharanmi a rástli všade dokonca aj na chodníku.


portret

24. 09. v roku 2010, Michalovce - huby rástli, cuper

Za skorého rána Tomkovci/otec so synom Ľubom/


portret

24. 09. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, hubaky

dubáky modráky masliaky plný koš ... od dominákov až po jelenie jamy dubáky rastú aj v smrekových horách ale sú dosť červivé....


portret

24. 09. v roku 2010, Snina - huby rástli, Janosv

a stále rastú


portret

24. 09. v roku 2010, Košice - huby rástli, sebi123

stale rastu....


portret

24. 09. v roku 2010, Nové Zámky - huby rástli, fero666

les,pri Cerniku.Peciarky,aj lesne,povabnice a vela inych...


portret

24. 09. v roku 2010, Žiar nad Hronom - huby rástli, mayo15

Dnes sme boli az na Slobodnom a nasli sme vela bedli,vela strmuliek inovatovych a povabnic fialovych,vela suchohribov,popnoviek,rydzikov, zopar osikacov asi 15 hribov smrekovych,lieviky trubkovite,stavnasci plavkovite,vela lakoviek,kuriatka lievikovite,ametystove a oranzove,hliva dubova.V lese je velmi vela roznych druhov hribov.


portret

24. 09. v roku 2010, Nová Baňa - huby rástli, jnovek

dubáky a kozáky


portret

24. 09. v roku 2010, Sobrance - huby rástli, Hasič

Včera a predvčerom na dva X do lesa a plné košíky dubákov,červenákov a kozákov dubových parada.


portret

24. 09. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, manda-rinka

Prechádzka v Neštichu...hríbov už pomenej, ale pre radosť úplne stačí..


portret

24. 09. v roku 2010, Zvolen - huby rástli, macojano

Treba viac chodiť, no ked ,sa najde miesto ,kde nik nebol ,tak ich tam je -nadhera.Mi sme našli 24 okolo jedného smrečka zo všetkých stran.


portret

24. 09. v roku 2010, Humenné - huby rástli, Zdibecek

pochodili sme toho dost, no poslabsie rastli, keby sa boli jedle tie co niesu ta prinesiem domov pol lesa :D podpinky len jeden pen hojne druhy len paru kuskov inac nic, a ostatne tiez slabsie snad sa to zlepsi ale celkova spokojnost ok les je fajnotka oddych paradicka


portret

24. 09. v roku 2010, Martin - huby nerástli, hubfan

Hoskora - v hore sucho a bez húb, bola to len pekná cyklotúra.


Počet: 134704Strana: |< << ... 1873 1874 1875 1876 1877 1878 1879 1880 1881 1882 1883 1884 1885 1886 1887 ... >> >|