Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134704 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
24. 09. v roku 2013, Malacky - huby rástli, Vlk Šamotár
Bílkove Humence: Sem tam dubák, sem tam suchohríb hnedý. Samozrejme, záplava bedlí.
24. 09. v roku 2013, Nitra - huby rástli, valky
našiel som za pol košíka bedlí a zopár sucháčov,alestretol som hubára a hubárku a tí malí plné koše,aj pečiarky,pečeňovce,plávky mandľové...
24. 09. v roku 2013, Prešov - huby rástli, jan pavol
keď už som to vzdával, narazil na hromadu krásnych malých podpňoviek v tráve..
24. 09. v roku 2013, Trenčín - huby rástli, brtko
muchotrávka červená - krása sama o sebe len škoda že niektorí hubári ich nenechajú stáť
24. 09. v roku 2012, Malacky - huby rástli, jamar
Včera od 11.00 do 15.00 na jednom čarovnom mieste v Studienke, kozáky a dubáky v hojnom počte, koeficient červivosti 5 %
24. 09. v roku 2012, Žilina - huby rástli, Mischel
Samozrejme ak viete kde hľadať Nakoľko som sľúbil že sa pôjdem pozrieť na kozáky, považujem záležitosť za uzavretú
24. 09. v roku 2012, Brezno - huby nerástli, jaskyniar
len dva hríby smrekove a jedna bedľa na obrázku
24. 09. v roku 2012, Oravská Lesná - huby rástli, čmeliak
Kozáky, modráky, rýdziky,kuriatka,strapačky a všeličo iné len nie hríby.
24. 09. v roku 2012, Malacky - huby nerástli, milkak
Vlastne nerástli, hoci na prechádze so psom sa mi nečakane pod ruky priplietli jedna šupinovka zlatozávojová a jedna pňovka tigrovaná... Obe skončili v neplánovanej večernej polievočke, mňam
24. 09. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, Martin Benko
Bratislava-Rača. Les nad vinohradmi. Pečeňovce, sírovce a jedna hliva
24. 09. v roku 2011, Žilina - huby rástli, edusho
Krasne jesenne hriby sm,bedle,kozaky bresove,sosnove aj osikove,masliaky obycajne a zrnite,rydziky,kuriatka-pre kazdeho co kto zbiera.Oplati sa ist prejst do lesa.
24. 09. v roku 2011, Košice - huby nerástli, Miro L.
Neviem, čo napísať. A ani som nevedel, čo zaškrtnúť. Rástli, alebo nerástli? Traja sme dnes našli v Popročijedného kozáka osikového a päť, či šesť kozákov topoľových. Tu by som napísal, že nerástli. No o šok sa postaral cigán v Jasove. Na križovatke postával s vedrom úplne mladučkých dubáčikov, ktoré predával. Tu by som asi napísal, že rástli.
24. 09. v roku 2011, Malacky - huby rástli, automoto
pecenovec dubovy sirovec obycajny hojne .zopar rydzikou pravych dokonca zdrave
24. 09. v roku 2011, Námestovo - huby rástli, pavol
Spoznávanie neznámej cesty viedlo k úspechu vo forme hlivy bukovej. Plné dva koše.
24. 09. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, Plashack
Kolová hora,cca 40"červeňačikov a 40 brezových a zopár mašľakov na mačanku
24. 09. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, riri62
Obvyklá Račkova dolina. Pekná jesenná prechádzka. 6 hríbov, plávky a pár kuriat. V hore sucho, ale mladé plávky dávajú nádej, že huby ešte pôjdu
24. 09. v roku 2011, Martin - huby nerástli, chrapun
Lipovec/Panošiná/: Krásna prechádzka, huby žiadne.
24. 09. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, Vlado B.
Poruba pod Vihorlatom -kozáky brezové,osikové,dubové a topoľové.
24. 09. v roku 2011, Malacky - huby nerástli, TERMINATOR
Dnes od 10.00 do 13.00 hod. Studienka, Strelnica, Lakšárska Nová Ves a samozrejme hlbšie v lesoch ani hríbik, nie je síce sucho lebo včera muselo pršať zem bola od veľkých kvapiek to je vidieť keď uschne. Ale jedno kuriatko väčšie ale staré. Chce to ešte čas asi týždeň alebo dva ale musí aj pršať lebo nič nebude.Ale bol som rád že som nestretol PUMU (zviera) lebo padajú zo stromov žalude a to pekne straší keď je ticho. Musíme čakať na dážď.................
24. 09. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, borsug
Biela hora krasne kozaky topolove hrabove aj osikove, ale len v trave.
24. 09. v roku 2011, Malacky - huby rástli, maja_m
Rástli, no len pri rieke Morava v podmáčaných húštinách. Pekné osikáče.
24. 09. v roku 2011, Gelnica - huby nerástli, Rasto
medzi prakovcami a helcmanovcami davam, ze nerastli. 1 dubak+1suchohrib+zopar kuriatok a jeleniek=krasna prechadzka
24. 09. v roku 2011, Spišská Stará Ves - huby rástli, figlar
Na Osturni rastú ale málo, našlo sa zopár osikáčov.
24. 09. v roku 2010, Svidník - huby rástli, andy7
Len na určitých miestach, ak by som sa nevyznal v danej lokalite (Kožany), nenazbieram žiadne hríby. Samozrejme, bedlí, lievikov, suchohríbnikov, kuriatok, rôznych druhov plávok a rýdzikov atd. je všade habedej, lež tie nikto nezbiera. Adrenalín vyplavujú len tie bacuľaté plody, zvlášť tie s tmavými hlávkami (hríby bronzové). Divné je však, že nerástu "červeňáky"...
24. 09. v roku 2010, Nitra - huby rástli, V.I.P
Som išiel na bicykli medzi Žiranmi a Podharanmi a rástli všade dokonca aj na chodníku.
24. 09. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, hubaky
dubáky modráky masliaky plný koš ... od dominákov až po jelenie jamy dubáky rastú aj v smrekových horách ale sú dosť červivé....
24. 09. v roku 2010, Nové Zámky - huby rástli, fero666
les,pri Cerniku.Peciarky,aj lesne,povabnice a vela inych...
24. 09. v roku 2010, Žiar nad Hronom - huby rástli, mayo15
Dnes sme boli az na Slobodnom a nasli sme vela bedli,vela strmuliek inovatovych a povabnic fialovych,vela suchohribov,popnoviek,rydzikov, zopar osikacov asi 15 hribov smrekovych,lieviky trubkovite,stavnasci plavkovite,vela lakoviek,kuriatka lievikovite,ametystove a oranzove,hliva dubova.V lese je velmi vela roznych druhov hribov.
24. 09. v roku 2010, Sobrance - huby rástli, Hasič
Včera a predvčerom na dva X do lesa a plné košíky dubákov,červenákov a kozákov dubových parada.
24. 09. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, manda-rinka
Prechádzka v Neštichu...hríbov už pomenej, ale pre radosť úplne stačí..
24. 09. v roku 2010, Zvolen - huby rástli, macojano
Treba viac chodiť, no ked ,sa najde miesto ,kde nik nebol ,tak ich tam je -nadhera.Mi sme našli 24 okolo jedného smrečka zo všetkých stran.
24. 09. v roku 2010, Humenné - huby rástli, Zdibecek
pochodili sme toho dost, no poslabsie rastli, keby sa boli jedle tie co niesu ta prinesiem domov pol lesa :D podpinky len jeden pen hojne druhy len paru kuskov inac nic, a ostatne tiez slabsie snad sa to zlepsi ale celkova spokojnost ok les je fajnotka oddych paradicka
24. 09. v roku 2010, Martin - huby nerástli, hubfan
Hoskora - v hore sucho a bez húb, bola to len pekná cyklotúra.




























