Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134722 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134722Strana: |< << ... 1871 1872 1873 1874 1875 1876 1877 1878 1879 1880 1881 1882 1883 1884 1885 ... >> >|
portret

24. 09. v roku 2015, Spišská Stará Ves - huby rástli, skippy

Prvé tohto roku


portret

24. 09. v roku 2015, Trenčín - huby rástli, Chocholúšik

... ranná prechádzka v hore a kopa bedlí,suchohríbov aj plávok


portret

24. 09. v roku 2015, Košice - huby rástli, Ludevít

Dnes poobede som bol nadmieru spokojný... Už je v lese sucho, pokiaľ p.Jurčovič predpovedá dažde, o pár dní to môže byť zaujímavé...


portret

24. 09. v roku 2015, Bardejov - huby rástli, antonhvisc

Konečne,už je to tu. Nemám fotky,ale hlavne že už konečne rastú.Veľmi sa teším na zajtrajšok.


portret

24. 09. v roku 2015, Šahy - huby rástli, Imi

Pri vyhodnotení dnešného dňa, môžem len toľko z konštatovať, že to miesto, ktoré som nazval ,,Ruská rozprávka", ma znovu nesklamalo.


portret

24. 09. v roku 2015, Košice - huby rástli, EMYS

Tento a este 22 dubakov po 3 hod. v lese.


portret

24. 09. v roku 2015, Martin - huby rástli, essox

Prva vychadzka 2015,rastie všetko...


portret

24. 09. v roku 2015, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, Samotár

Huby rastú, včera som nazbieral plný kôš masliakov zrnitých 158 ks, 5 bedlí a 3 suchohríby. Dubáky žiadne (v tejto lokalite dubáky nerastú...sem chodím špeciálne na masliaky).


portret

24. 09. v roku 2015, Šurany - huby rástli, fero666

začali mladé sírovce, niekoľko kozákov topoľových po záruke, stále sucho.


portret

24. 09. v roku 2015, Žilina - huby rástli, palkin

Hodinka s detičkami. Potešili hlavne tohtoročné prvé tri smrekové hríby. Ale ani polievka z plávok nie je na zahodenie


portret

24. 09. v roku 2015, Rožňava - huby rástli, ičiko

Dnes s nádychom oranžovej... Množstvo krásnych Kozákov osikových sme s mamou našli na okrajoch lúk,k tomu zopár Kozákov brezových a Pečiarok poľných.Nikde inde nič nerastie,vôbec žiadne huby!


portret

24. 09. v roku 2015, Poprad - huby rástli, hoara

Rástli hríby smrekové, zrnitohlúbikové, maslaky, bedle, sliziaky, plávky...


portret

24. 09. v roku 2015, Trebišov - huby nerástli, tomass222

po 45 min v lese, kde som nenasiel ani jednu hubu, som to zabalil


portret

24. 09. v roku 2015, Veľké Kapušany - huby rástli, Vlado111

Už slabšie, ale má pršať tak hurá.


portret

24. 09. v roku 2015, Humenné - huby rástli, Tono od Cirochy

Začali masliaky, Po práci som vybehol a doniesol som si ďalšiu robotu, ale je to už radostná robota.


portret

24. 09. v roku 2015, Žilina - huby rástli, ždobec

po 2 hodinách len jeden treba ešte aby pršalo


portret

24. 09. v roku 2015, Košice - huby rástli, likero

Trocha slabšie , chce to dážď je sucho


portret

24. 09. v roku 2015, Prešov - huby rástli, sajmon

kopec masliakov obycajnych, 2 osikace a 1topolovy, 3 stare brezaky


portret

24. 09. v roku 2015, Trenčín - huby rástli, Vlabo

Včerajšia predpoludňajšia prechádzka


portret

24. 09. v roku 2015, Bratislava - huby rástli, Matysekba

rastu ,ale nejak pomenej ..no da sa najst v strmych kopcoch take zabudlivce


portret

24. 09. v roku 2015, Martin - huby rástli, kuzmic

dve hodiny: 5 hliv, 3 bedle, 4 hriby, 4 suchace, 2 kozay, 2 plavky,2 slizniaky niekolkoo trsov hnojnikov, hojne strmuliek, strapcoviek, prasiviek, par kusov ryzikov, lakovky, a niekolko druhov co som nepoznal.


portret

24. 09. v roku 2015, Čadca - huby rástli, Slavius

sem tam jeden či dva,ale zato zdravé


portret

24. 09. v roku 2015, Piešťany - huby rástli, Pogoun

Hubám stačil aj malý dáždik,som zvedavý ,čo bude zajtra 8-)


portret

24. 09. v roku 2015, Nové Zámky - huby rástli, black

Velky Sirovec (cca. 10 kg) nedaleko NZ


portret

24. 09. v roku 2015, Michalovce - huby rástli, mihar

Huby rastli, ale este budu, ak poriadne napada.


portret

24. 09. v roku 2015, Senica - huby rástli, kenty

Konečne aspoň jeden,


portret

24. 09. v roku 2014, Trnava - huby rástli, rici

za hodinu a pol pekni ulovok


portret

24. 09. v roku 2014, Nitra - huby rástli, 150141314

Aj dnes sa oplatilo ist na prechadzku


portret

24. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, Vlado 64

Rástli hríby, suchohríby, kozáky a bedle, ale v menšom množstve. Počasie sa konečne umúdrilo, v hore bolo fajn.


portret

24. 09. v roku 2014, Banská Bystrica - huby nerástli, AndroidUser42087

tento rok to bola nadhera


portret

24. 09. v roku 2014, Banská Bystrica - huby nerástli, jozef19

Dávam nerastú, lebo niečo nájsť je skutočne šťastie a treba veľa chodiť. Ale dnes bol prekrásny jesenný deň tak tá prechádzka stála za to.


portret

24. 09. v roku 2014, Senica - huby rástli, matko.svarny

Kozáky a bedle u potoka, ďalej prázdno.


portret

24. 09. v roku 2014, Ilava - huby rástli, mbedo

asi za hodinu...


portret

24. 09. v roku 2014, Snina - huby rástli, JOKO

Rástli kozáky dubové, osikové. Brezové menej. Ani málo ani veľa, tak akurát. Za 2 hodiny po práci, len je už skoro tma.


portret

24. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, Dušky

Dnes paradna hubacka, v lese žiadni hubari zato suchohribov neurekom,rozbehli sa male a rastu všetky velkosti.Je pravda že prvych 300m všetko vyzbierane no potom to bola parada.Dvaja sme nazbierali za 3h dva plne koše zhruba 900 ks,všeto je rozdane rodine a znamim.Tento rok to bola druha najlepšia hubačka.


portret

24. 09. v roku 2014, Nitra - huby rástli, medulienka

Rástli suchohríby viac druhov a sem tam bedle.


portret

24. 09. v roku 2014, Poprad - huby rástli, Horal

Rástli,ale poskromne zrnitohlúbikové,suchohríby,kuriatka a aj nejaké smrekové.Krásny pobyt v prírode spojený s fantastickým relaxom.


portret

24. 09. v roku 2014, Topoľčany - huby rástli, roman0907

Huby stále rastú


portret

24. 09. v roku 2014, Bratislava - huby nerástli, hajko

Kopač a okolie ... Po dôslednej kontrole osvedčenych lokalit, sa objavuje Podpňovka ...


portret

24. 09. v roku 2014, Brezno - huby rástli, AndroidUser42087

slabšie


portret

24. 09. v roku 2014, Brezno - huby nerástli, AndroidUser42087

no nebolo to bohvie čo,ale aj za to vďaka.už sa susia.


portret

24. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, margaretka

Rástli suchohríby, bedle, plávky, masliaky a nepríčetne veľa žlčákov. Húb je dosť, suchohríby sú mladé, zdravé, iba plstnáče takmer všetky červivé. Krásna prechádzka v machovom lese.


portret

24. 09. v roku 2014, Šurany - huby rástli, fero666

rástli plávky, hnojníky a kozáky topoľové.


portret

24. 09. v roku 2014, Považská Bystrica - huby rástli, fender

dnes hriby smrekove, suchohriby hnede, masliaky obycajne, kuriatka jedle, kyjaky obrovske, jelenky poprehybane, jelenky skoricove


portret

24. 09. v roku 2014, Michalovce - huby rástli, Šeďo

1,5 hodinky a plný košík červeňákov, hrabčákov


portret

24. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, Buki

2-hodinová prechádzka poobede: paberkovanie po domácich - necelé 2 košíky suchohríbov hnedých (muselo ich byť násobne viac - boli tam nechané neveľmi staré značky zo starších klobúkov) ... k tomu jedno hniezdo podhríbov žlčových (bude na likér a ostane aj na iné liečenie) ... inak všade plno such. žltomäsových, ani neboli veľmi plesnivé.


portret

24. 09. v roku 2014, Banská Bystrica - huby rástli, Hagrid

Poobede pol košíka kuriatok ametystových,jedna bedla.Trochu to stoplo.Minulý týžden ešte zopár osikačov a košík kuriatok.


portret

24. 09. v roku 2014, Šurany - huby rástli, pablo555

Včera bolo krásne tak sme sa vybrali na hodinku do spomínaného lesíka ako minule, lievikov bolo požehnane, rástli rôzne druhy hríbov, bedle, množstvo nejedlých hub a muchotrávok...krása...hríbovité 80% červivé


portret

24. 09. v roku 2014, Košice - huby nerástli, MarselT2

vcera v Sokoli a predvcerom na Jahodnej, nad kosickou belou, nic, ani bedle, ani podpinky, len nejake stare cervive suchohriby...



podpnovky uz rastli, alebo este len budu?


portret

24. 09. v roku 2014, Brezno - huby rástli, Pupík

Dnes bol prvý mráz (-1C) tak som išiel len na skusy a aj tak som našiel aj s manželkou po košíku brezákov ,kuriatok, bedlí. Jedna z posledných hubačiek ak nebude babie leto


Počet: 134722Strana: |< << ... 1871 1872 1873 1874 1875 1876 1877 1878 1879 1880 1881 1882 1883 1884 1885 ... >> >|