Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134722 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
24. 09. v roku 2015, Trenčín - huby rástli, Chocholúšik
... ranná prechádzka v hore a kopa bedlí,suchohríbov aj plávok
24. 09. v roku 2015, Košice - huby rástli, Ludevít
Dnes poobede som bol nadmieru spokojný... Už je v lese sucho, pokiaľ p.Jurčovič predpovedá dažde, o pár dní to môže byť zaujímavé...
24. 09. v roku 2015, Bardejov - huby rástli, antonhvisc
Konečne,už je to tu. Nemám fotky,ale hlavne že už konečne rastú.Veľmi sa teším na zajtrajšok.
24. 09. v roku 2015, Šahy - huby rástli, Imi
Pri vyhodnotení dnešného dňa, môžem len toľko z konštatovať, že to miesto, ktoré som nazval ,,Ruská rozprávka", ma znovu nesklamalo.
24. 09. v roku 2015, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, Samotár
Huby rastú, včera som nazbieral plný kôš masliakov zrnitých 158 ks, 5 bedlí a 3 suchohríby. Dubáky žiadne (v tejto lokalite dubáky nerastú...sem chodím špeciálne na masliaky).
24. 09. v roku 2015, Šurany - huby rástli, fero666
začali mladé sírovce, niekoľko kozákov topoľových po záruke, stále sucho.
24. 09. v roku 2015, Žilina - huby rástli, palkin
Hodinka s detičkami. Potešili hlavne tohtoročné prvé tri smrekové hríby. Ale ani polievka z plávok nie je na zahodenie
24. 09. v roku 2015, Rožňava - huby rástli, ičiko
Dnes s nádychom oranžovej... Množstvo krásnych Kozákov osikových sme s mamou našli na okrajoch lúk,k tomu zopár Kozákov brezových a Pečiarok poľných.Nikde inde nič nerastie,vôbec žiadne huby!
24. 09. v roku 2015, Poprad - huby rástli, hoara
Rástli hríby smrekové, zrnitohlúbikové, maslaky, bedle, sliziaky, plávky...
24. 09. v roku 2015, Trebišov - huby nerástli, tomass222
po 45 min v lese, kde som nenasiel ani jednu hubu, som to zabalil
24. 09. v roku 2015, Humenné - huby rástli, Tono od Cirochy
Začali masliaky, Po práci som vybehol a doniesol som si ďalšiu robotu, ale je to už radostná robota.
24. 09. v roku 2015, Prešov - huby rástli, sajmon
kopec masliakov obycajnych, 2 osikace a 1topolovy, 3 stare brezaky
24. 09. v roku 2015, Bratislava - huby rástli, Matysekba
rastu ,ale nejak pomenej ..no da sa najst v strmych kopcoch take zabudlivce
24. 09. v roku 2015, Martin - huby rástli, kuzmic
dve hodiny: 5 hliv, 3 bedle, 4 hriby, 4 suchace, 2 kozay, 2 plavky,2 slizniaky niekolkoo trsov hnojnikov, hojne strmuliek, strapcoviek, prasiviek, par kusov ryzikov, lakovky, a niekolko druhov co som nepoznal.
24. 09. v roku 2015, Piešťany - huby rástli, Pogoun
Hubám stačil aj malý dáždik,som zvedavý ,čo bude zajtra 8-)
24. 09. v roku 2015, Michalovce - huby rástli, mihar
Huby rastli, ale este budu, ak poriadne napada.
24. 09. v roku 2014, Bratislava - huby rástli, Vlado 64
Rástli hríby, suchohríby, kozáky a bedle, ale v menšom množstve. Počasie sa konečne umúdrilo, v hore bolo fajn.
24. 09. v roku 2014, Banská Bystrica - huby nerástli, jozef19
Dávam nerastú, lebo niečo nájsť je skutočne šťastie a treba veľa chodiť. Ale dnes bol prekrásny jesenný deň tak tá prechádzka stála za to.
24. 09. v roku 2014, Snina - huby rástli, JOKO
Rástli kozáky dubové, osikové. Brezové menej. Ani málo ani veľa, tak akurát. Za 2 hodiny po práci, len je už skoro tma.
24. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, Dušky
Dnes paradna hubacka, v lese žiadni hubari zato suchohribov neurekom,rozbehli sa male a rastu všetky velkosti.Je pravda že prvych 300m všetko vyzbierane no potom to bola parada.Dvaja sme nazbierali za 3h dva plne koše zhruba 900 ks,všeto je rozdane rodine a znamim.Tento rok to bola druha najlepšia hubačka.
24. 09. v roku 2014, Poprad - huby rástli, Horal
Rástli,ale poskromne zrnitohlúbikové,suchohríby,kuriatka a aj nejaké smrekové.Krásny pobyt v prírode spojený s fantastickým relaxom.
24. 09. v roku 2014, Bratislava - huby nerástli, hajko
Kopač a okolie ... Po dôslednej kontrole osvedčenych lokalit, sa objavuje Podpňovka ...
24. 09. v roku 2014, Brezno - huby nerástli, AndroidUser42087
no nebolo to bohvie čo,ale aj za to vďaka.už sa susia.
24. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, margaretka
Rástli suchohríby, bedle, plávky, masliaky a nepríčetne veľa žlčákov. Húb je dosť, suchohríby sú mladé, zdravé, iba plstnáče takmer všetky červivé. Krásna prechádzka v machovom lese.
24. 09. v roku 2014, Považská Bystrica - huby rástli, fender
dnes hriby smrekove, suchohriby hnede, masliaky obycajne, kuriatka jedle, kyjaky obrovske, jelenky poprehybane, jelenky skoricove
24. 09. v roku 2014, Malacky - huby rástli, Buki
2-hodinová prechádzka poobede: paberkovanie po domácich - necelé 2 košíky suchohríbov hnedých (muselo ich byť násobne viac - boli tam nechané neveľmi staré značky zo starších klobúkov) ... k tomu jedno hniezdo podhríbov žlčových (bude na likér a ostane aj na iné liečenie) ... inak všade plno such. žltomäsových, ani neboli veľmi plesnivé.
24. 09. v roku 2014, Banská Bystrica - huby rástli, Hagrid
Poobede pol košíka kuriatok ametystových,jedna bedla.Trochu to stoplo.Minulý týžden ešte zopár osikačov a košík kuriatok.
24. 09. v roku 2014, Šurany - huby rástli, pablo555
Včera bolo krásne tak sme sa vybrali na hodinku do spomínaného lesíka ako minule, lievikov bolo požehnane, rástli rôzne druhy hríbov, bedle, množstvo nejedlých hub a muchotrávok...krása...hríbovité 80% červivé
24. 09. v roku 2014, Košice - huby nerástli, MarselT2
vcera v Sokoli a predvcerom na Jahodnej, nad kosickou belou, nic, ani bedle, ani podpinky, len nejake stare cervive suchohriby...
podpnovky uz rastli, alebo este len budu?
24. 09. v roku 2014, Brezno - huby rástli, Pupík
Dnes bol prvý mráz (-1C) tak som išiel len na skusy a aj tak som našiel aj s manželkou po košíku brezákov ,kuriatok, bedlí. Jedna z posledných hubačiek ak nebude babie leto






























