Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134720 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134720Strana: |< << ... 1855 1856 1857 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 1866 1867 1868 1869 ... >> >|
portret

23. 09. v roku 2011, Nová Baňa - huby rástli, vladobenko

kto neverí,že nerastú-tu je dôkaz z Veľkého Poľa


portret

23. 09. v roku 2011, Modra - huby rástli, uchovec

Modra - 1 sosnový, 6 kozákov, 4 zrnitohlúbikové a 3 suchohríby hnedé.


portret

23. 09. v roku 2011, Malacky - huby rástli, kikuska

mozno pre fajnsmekrov nic moc, ale minimalne 2 kg masliakov, zopar suchohribov...A to za necele dve hodinky, takze spokojnost


portret

23. 09. v roku 2011, Čadca - huby nerástli, Vladimír Ruska

Radôstka, za 2 hodiny jeden kozák brezový, jeden sliziak tatranký, 2 plávky modrasté a jedna jelenka poprehýbaná. Pokiaľ nezaprší môžeme túto extrémne nevydarenú sezónu považovať za ukončenú a zavesiť košíky na klinec....


portret

23. 09. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, Sodič

Nad Partizánskou lúkou rástli Sírovce, pečenovce ináč velmi sucho


portret

23. 09. v roku 2011, Modra - huby rástli, Sodič

Limbach - Limbašská vyvieračka, hojne Synákov ale byť tam o 4 dni skorej boli by pekne velke ulovky, hriby zacinali plesniviet


portret

23. 09. v roku 2011, Malacky - huby nerástli, preston

Ani jednu muchotrávočku, nič, vôbec nič, podhubie bolo síce mokré ale po hríbikoch ani len stopy


portret

23. 09. v roku 2010, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, juris84

rastlo skoro vsetko super


portret

23. 09. v roku 2010, Čadca - huby rástli, JozefVendrynsky

Včera pod Velkým Polomem jen zbytky hub/asi půl košiku suchohřibků/. Zdá se, že tato vlna pomalu končí. Doufejme, že v měsíci októbri přijde ještě jedna.


portret

23. 09. v roku 2010, Krupina - huby rástli, lizbin

Senohrad - rastú bedle aj suchohríby.


portret

23. 09. v roku 2010, Poprad - huby rástli, ABO

Lučivná-suchohríby,modráky,smrekáče/len 2/ a rýdziky...


portret

23. 09. v roku 2010, Sobrance - huby rástli, GabrielSO

Ak spojíš prechádzku v jesennej prírode zo zberom húb tak niečo nájdeš,rastú ale pomenej.


portret

23. 09. v roku 2010, Nitra - huby rástli, Budape

V horách v okolí Lefantoviec sa dnes podarilo nazbierať ešte niekoľko dubákov..


portret

23. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, sajmon333

Pekne rastu hojne

Hubarov vela ale aj hub


portret

23. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, jogar

Dnes som bol s kolegom pred Studienkou a musím priznať že som očakával viac.Suchohríbov už veľmi málo,dubáky len ojedinele.Jediné čoho bolo dosť su masliaky kravské.Pokiaľ nezaprší tak sa to asi ani nezlepší.


portret

23. 09. v roku 2010, Košice - huby rástli, fedo285

...SMOLNÍK...



...huby sú a hojne, no pozor na šmyky na hovne...



- samé dubáky, kozáky ani nie a veľa suchohríbov



- a veľmi mokro v niektorých častiach lesa



Viď fotos.


portret

23. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, sajmon333

Pred studienkou - Hojne rastu Masliaky kravske a vela druhov muchotravok a hlavne zelenu mozte kosit.


portret

23. 09. v roku 2010, Ilava - huby rástli, Ježinko

V lese sa vo veľkých počtoch rozbehli václavky,inak iba suchohríby ,z väčšej časti však poriadne červivé.


portret

23. 09. v roku 2010, Trenčín - huby nerástli, Ježinko

Nerástlo takmer nič!


portret

23. 09. v roku 2010, Ilava - huby rástli, píďo

Bedle,suchohríby,zrnitohlúbikové,podpňovky a pár smrekáčov.


portret

23. 09. v roku 2010, Nitra - huby rástli, magi69

asi 26 kusov dubakov


portret

23. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, mm142

v oblasti Tomkov,Studienky,L.N.Vsi rastu, ale uz pomenej a stare. Autom do lesa nejazdite, môžete dostať pokutu.


portret

23. 09. v roku 2010, Trenčín - huby rástli, mazos

Dnes rano v lese tak dve hodinky 46 dubakov okolie Stankoviec. A rastlo takmer vsetko. Dubaky od stonky cervave. Ale boly aj krasne zdrave. Super prechadzka.


portret

23. 09. v roku 2010, Sabinov - huby rástli, jordi

Čergov - hríby iba 4, veľmi veľa lievikov, rýdzikov, jeleniek, ďalej suchohríby, kozáky, prášivky, hlivy. Muchotráviek červených je všade veľa, veľa, veľa... Všetko v cca 690 - 850 mnm.


portret

23. 09. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, kremienok

Nazbierali sme podpňovky, pečiarky, pôvabnice fialové, rýdziky, masliaky. Všade bolo tiež plno bedlí, ale tie sme nezbierali.


portret

23. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, bigjoe

Ak nezaprší tak je po hubách, dnes za necelé 2 hodiny sice dva plné koše suchohríbov ale všetky suché, zmrčkavené. Chce to vlahu!


portret

23. 09. v roku 2010, Rožňava - huby rástli, Lóri

ešte stále rastú, dnes pri dedine Pača sa podarilo nazbierať za košík (hríby a kuriatka)


portret

23. 09. v roku 2010, Ilava - huby rástli, Belino

Pekna prechadzka, je uz konecne sucho, neprisiel som ako prasa. Huby rastu, i ked suchohriby a dubaky su dost cervive.


portret

23. 09. v roku 2010, Modra - huby rástli, Ruperta

Huby rástli. Keď som išla do lesa, stretla som ľudí, čo z neho išli s plnými taškami bedlí. Našla som veľmi veľa bedlí, trošku kuriatok, klouzky (masliaky), suchohríby, krásne dubáčiky a myslím jedlé choroše ako mäso... a myslím, že pečiarky...


portret

23. 09. v roku 2010, Gelnica - huby rástli, hubár

Dovolenkové kufre sme zložili a hajde do Perlovky , oplatilo sa hoci na moje prekvapenie bolo dosť aj červivých


portret

23. 09. v roku 2010, Spišská Nová Ves - huby rástli, rumko 1

Spisske Vlachy-Zahura za dve hodiny plny kosik rydziky,povabnice,suchohriby a 19 hriby smrekove


portret

23. 09. v roku 2010, Nitra - huby rástli, supermario

nad LU plny kosik - bedla vysoka, peciarky


portret

23. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, ViBen

Huby rastú, ale je cítiť, že už je les suchší...malé suchohríby veľmi poskromne, len väčšie a človek už musel viacej pochodiť, čo ale vôbec nevadí, bolo tam krásne...


portret

23. 09. v roku 2010, Žilina - huby nerástli, sweetchild

Nenašli sme nič. Dokonca ani len muchotrávky.


portret

23. 09. v roku 2010, Hnúšťa - huby rástli, mihaly87

Tisovec - Muránska planina - rástli všetky štádiá, ale už veľmi riedko - hríby smrekové (asi cca 10ks aj s tými, čo ostali v hore), pár suchohríbov a bedlí. Hríby smrekové aj zdravé, ale prevažne červivé a to od hlúbika nahor - to teplo im neprospieva, typické babie leto s kopou hmyzu. V lese vlhkosti dosť, ale zrejme sa už podhubie vyčerpalo. Ak sa výrazne ochladí, tak ďalšia vlna už pravdepodobne nebude.


portret

23. 09. v roku 2010, Prešov - huby rástli, jan pavol

Záborské, kozáky dubové a osikové,poobede asi hodinová hubačka, 56 ks presne !


portret

23. 09. v roku 2010, Michalovce - huby rástli, igiok1

Dargov.Lievik trubkovity,veeelmi vela,takmer nie je kde stupit a zacinaju hlivy(povabnica fialova,strmulka inovatova)


portret

23. 09. v roku 2010, Nitra - huby rástli, vojto51

aj my sme boli dnes v okolí LU na Zobori a plný koš bedlí,strmuliek aj pôvabníc a ešte troška suchohríbov,les je však prelezený a suchý.ale potešilo.


portret

23. 09. v roku 2010, Michalovce - huby rástli, mach

Ten spln jich snad tahá ze země.


portret

23. 09. v roku 2010, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, lovec

Dolina - dubáky,suchohríby ojedinele, celkom 9ks dubákov,6 suchohríbov,lievik rúrkovitý,čírovka zemná,pôvabnica fialová,bedľa vysoká vo veľkom množstve.Muchotrávka červená je v zenite,Pavučinovce v obrovských množstvách.Huby sú červivé,nové nepribúdajú,sucho babieho leta.


portret

23. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, wendy

no tohtoročná posledna hubačka nas vyšla velice draho a dlho bude na nu smutne spomínat... kým sme sa kochali krásou lesa a nadhernými kuskami dubakov , zatial nam nejakí kripli vybielili auto..rozrazený zámok u spolujazdca,a niečo zalomené v zamku v kufri..doklady,penaženka,mobil,vestu reflexnú,certifikát na autofolie,tenisky ,mikiny,bundy,z radia len ten vrch,ibalgin,obal na z cedečka,tekvicove zrnka,ruksak,mužove veci na holenie..a už si ani nepamatam čo sme tam všetko mali je fuč...a ešte všetky tie opletačky vybavovačky nových dokladov...fakt dost neprijemný zážitok na ktory nikdy v živote nezabudnem.. až mi je do plaču... stalo sa nam to 18.09.2010...


portret

23. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, pifi008

rastú ale málo


portret

23. 09. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, virtue205

Dnes BA- nad Krasňanmi, krásne bedle a plný kôš Pôvabnice fialovej....v lese je už ale dost sucho, zišiel by sa dáždik. Les bol voňavý a slniečko úžasné.....


portret

23. 09. v roku 2010, Humenné - huby rástli, kúzlo

Pohrubom lese nádherné bukové,dubové a zopár lieskových


portret

23. 09. v roku 2010, Zvolen - huby rástli, mato-hubár

včera som s detmi poobede vybehol na chvilu do lesa a este stale je co zbierat,hríby smrekové a povabnica fialová


portret

23. 09. v roku 2010, Topoľčany - huby rástli, rajoslav

Nemečky - Kulháň - huby, aj keď nie moc húfne , rástli - najmä bedle, dubáky a masláky.


portret

23. 09. v roku 2010, Poprad - huby rástli, Dida

ŠUŇAVA- hríbovité maličko malinko, ale bedle, jelenky a kuriatka hojnééé !


portret

23. 09. v roku 2010, Sabinov - huby rástli, marianzosabinova

Rástú kozáky žltooranžové.


portret

23. 09. v roku 2010, Martin - huby nerástli, ts.jethro

bol som v oblasti Martinskych holi,Kolonia Hviezda-Strane.Našiel som iba Suchohríb žltomäsový.pomerne hodne.Po Hriboch a Modrakoch ani stopa..


portret

23. 09. v roku 2009, Martin - huby rástli, aradis

v sobotu na Hoskore plný košík - bedle, václavky, smrekáče, kozáky brezové, suchohríby, videl som aj pôvabnice. Cesta pokálaná od medveďa, samé kôstky a kožky z ovocia, aj v lese bolo nakladené. Strážnik od vedľa hovoril, že tam včera medvedica napadla rybára.


Počet: 134720Strana: |< << ... 1855 1856 1857 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 1866 1867 1868 1869 ... >> >|