Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134734 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134734Strana: |< << ... 1837 1838 1839 1840 1841 1842 1843 1844 1845 1846 1847 1848 1849 1850 1851 ... >> >|
portret

22. 09. v roku 2013, Banská Bystrica - huby rástli, rydzicek

tam (BB) je o inom, nez v Kosiciach, nasi "hubadelegati" sa celkom raelizovali v Spanej Doline (smrekace, kozaky, suchohriby)


portret

22. 09. v roku 2013, Zvolen - huby rástli, stulo

Nádherné a hlavne zdravé a tvrdé. na tých miestach, kde som chodieval hlavne na bedle, masliaky a sem tam kozáky som našiel za cca hodinu okolo 20 dubákov a osičníkov a aj kopu čerstvých rýdzikov. Vćera poobede od 17 do 18 hod. V oblasti Sliača. Na úkažku časť nálezu.


portret

22. 09. v roku 2013, Nová Baňa - huby rástli, ajka1305

dnes som vyrazila aj s ocinom aj so svokrom na hríby v okolí V. Lehoty - Breziny a našli sme asi 20 pekných kozáčikov. Pekná prechádzka a aj sa oplatila.


portret

22. 09. v roku 2013, Martin - huby rástli, indigo

Rastú už aj v Krivánskej Malej Fatre ale vraj Hoskora,Lipovec,Kľačany nič moc.Ja som bol včera spokojný...


portret

22. 09. v roku 2013, Nitra - huby rástli, AndroidUser42087

Nejake 2 hodinky prechadzky a suchohriby a bedle potesili


portret

22. 09. v roku 2013, Brezno - huby rástli, lubicca

http://www.nahuby.sk/obrazok_detail.php?...

Prosím identifikovať


portret

22. 09. v roku 2013, Trenčín - huby rástli, polipoli1

Hribov bolo vela ale kosiky prazdne... kto zbiera len dubaky ma smolu...


portret

22. 09. v roku 2013, Topoľčany - huby rástli, topvideo

Dávam síce rástli, ale nie dubáky a suchohríby, iba prášnice, šup do trojobalu...


portret

22. 09. v roku 2013, Nitra - huby rástli, jozzzzy

plamienky, prášnice, bedle, pečiarky, suchohríby a táto huba ktorú neviem identifikovať....


portret

22. 09. v roku 2013, Martin - huby rástli, kuzmic

les nad ontarkom v obednajsich hodinach 7 aut, takze viac chodenia, ale hub hodne. za tasku suchacov, za tasku hribov, par bedli, muchotravok, nejake plavky a prasivky, nespocetne mnozstvo supinaciek, jeden kus koralovca, niekoolko lakoviek ametystovych, masiakov a slizniakov, zacinaju uz aj podpnovky, a nasli sa aj strmulky, a este dalsie co nepoznam


portret

22. 09. v roku 2013, Piešťany - huby rástli, peter3

Aj málo veľa poteší


portret

22. 09. v roku 2013, Ružomberok - huby rástli, AndroidUser42087

ludrova


portret

22. 09. v roku 2013, Piešťany - huby rástli, Zito69

Na Výtokoch som našiel 5 bedlí a jeden suchohríb žltomäsový. Po dubákoch ani slychu.


portret

22. 09. v roku 2013, Piešťany - huby rástli, Zito69

Na Výtokoch som našiel 5 bedlí a jeden suchohríb žltomäsový. Po dubákoch ani slychu.


portret

22. 09. v roku 2013, Piešťany - huby rástli, Zito69

Na Výtokoch som našiel 5 bedlí a jeden suchohríb žltomäsový. Po dubákoch ani slychu.


portret

22. 09. v roku 2012, Poprad - huby rástli, skarb

dnes na vikartovciach uz poslabsie ale predsa


portret

22. 09. v roku 2012, Košice - huby nerástli, iculdo

Zlata Idka nic vobec nic


portret

22. 09. v roku 2012, Prešov - huby rástli, piar11

Zopár osikových,ktoré potešili, ináč žiadne iné huby


portret

22. 09. v roku 2012, Prievidza - huby nerástli, janko64

Včera som bol v Sklennom v rovnej hore nebolo nič malo napršalo.


portret

22. 09. v roku 2012, Žilina - huby rástli, Mischel

Rástli ale iba na vlhkých miestach v tráve a machu.


portret

22. 09. v roku 2012, Martin - huby rástli, dunčo

Martin - Podstráne , parádna prechádzka jesennou prírodou.


portret

22. 09. v roku 2012, Galanta - huby nerástli, felix

Na Slovensku je veľmi zlý rok na huby, bol som teraz v na Šumave a tam rastú vo veľkom, aj sa darilo.


portret

22. 09. v roku 2012, Malacky - huby rástli, automoto

3ks barania hlava (kucierka velka) dve uz trochu obschnute jadna pekna nie moc velka ale vonava a cerstva


portret

22. 09. v roku 2012, Snina - huby rástli, Thomas_DnC

... Dlhé nad Cirochou, vzhľadom na malý počet ľudí v lese to nebolo hojné ako to zvykne byť ale aj tak to stálo za to, snáď sa to po štvrtkovom daždi začalo meniť k lepšiemu.... boli krásne kúsky, pastva pre oči ...



http://i48.tinypic.com/14abeo1.jpg


portret

22. 09. v roku 2012, Bratislava - huby rástli, fsev

V tomto čase absencie hríbov sa darí pečeňovcom dubovým - všade nachádzam kvalitné mladé plodnice.


portret

22. 09. v roku 2012, Žilina - huby rástli, Mikoláš

Prechádzka po Lutišiach .Rastú hlavne kozáky na lúkach a tento krásavec bol jediný a pekne schovaný.


portret

22. 09. v roku 2012, Gelnica - huby rástli, daniel76

prešiel som smrečinu až po zmiešany les nad jazerom na Thurzove okrem jedného aj to starého hríba smrekového a pár jeleňoviek vôbec nič! Druhé miesto ktoré som prešiel bolo opäť v Gelnici ale v perlovej doline, našiel cca 30 hríbov vštko dubové, ale iba po krajoch lesa, pri potokoch a krajov chodníkov priamo v lese iba dvoch krásavcov , no na moje veľké prekvapenie 70% z toho bol samý chrobak, proste nepoužitelné!!! ani jeden z hríbov nebol 100% zdravý , domov som zobral len pár z ních aj to hlavne bez nožičiek nakolko boli totalne prežraté chrobákmi. No neviem , skúsim ešte zlatu idku, potom dam vedieť!


portret

22. 09. v roku 2012, Senica - huby rástli, Rastislav

Prievaly, Cerová, Plavecký Peter - vojenske lesy, rašeliny - 24 kozakov, iba v močarinách, v lese ani hríbik, totalne sucho..


portret

22. 09. v roku 2012, Trenčín - huby nerástli, mamapapa

okrem ručania jeleňov nič, v hore je vlhko, ale je chladno, takže žiadne huby


portret

22. 09. v roku 2012, Žilina - huby rástli, Ludo Jambrich

Hory nad Šípkovou (Terchová). Pár hrstí kuriatok a 2 kozáky, nejaké rýdziky. Kopec muchotrávok červených ale pravé hríby žiadne.


portret

22. 09. v roku 2012, Žilina - huby nerástli, ždobec

bol som zmapovať v knm ale nič tu už asi nebudú


portret

22. 09. v roku 2012, Stará Ľubovňa - huby nerástli, martinius

2 hriby čierne zo 10ks kuriatok


portret

22. 09. v roku 2012, Žilina - huby rástli, starší hubár

... rástli v machu a v trávach. Našiel som ca 20ks hríbov smrekových no prevažná časť bola červivá .


portret

22. 09. v roku 2012, Sabinov - huby nerástli, marianzosabinova

... zatiaľ nič


portret

22. 09. v roku 2012, Senica - huby rástli, bokú

cca 40 masliakov kravskych, mladych aj starsich, vsetky rastli v okoli mokrade a kusok odtial 1 mlada muchotravka cervena.. inak nerastlo vobec nic iba zopar prasnic


portret

22. 09. v roku 2012, Ružomberok - huby rástli, igi2150

kamoši pod jedným smrekom....


portret

22. 09. v roku 2011, Trebišov - huby nerástli, axx-kch

V lužných lesoch Latorice už aj stromy obschýnajú...


portret

22. 09. v roku 2011, Modra - huby rástli, blaz

Začalo to aj nad Modrou. No treba počkať ešte aspoň 2 dni aj teplota. Modraky, plávky, kuriatka, muchotrávky,


portret

22. 09. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby nerástli, tatus

v lese sucho, že ešte aj mach vŕzga ako v zime sneh. Tohtoročná sezóna najhoršia za posledných 20 rokov.


portret

22. 09. v roku 2011, Gelnica - huby rástli, piporajanči

Musím dať že rástli, aby nebola taká smútočná atmosféra medzi hubármi. Čítal som aj diskusiu. Dnes v Prakovciach 15 m od paneláka, na mieste často kosenom, v spadnutom lístí z vysadených briez, som našiel 9 krásnych a zdravých kozákov. Okolo chodia denne stovky ľudí.


portret

22. 09. v roku 2011, Martin - huby nerástli, apawle

Hubky nerastú,je velké sucho.Len vrahovia stromov s motorovými pílami sa množia ako potkany.


portret

22. 09. v roku 2011, Skalica - huby nerástli, FAUST78

Nic. Este skoro ,ale predokladam, ze od vykendu by sa to malo zlepsit.


portret

22. 09. v roku 2011, Námestovo - huby nerástli, rajko27

nerastie nic taku slabu sezonu nepamatam je to bieda


portret

22. 09. v roku 2011, Humenné - huby rástli, shleha

V lese je stále veľmi sucho,ale stále sa dá niečo nájsť.


portret

22. 09. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, lovec

Dolina,Nový majer,Domináky,pečiarky,pôvabnice,dubák ani jeden.Lepšie v borinách pečiarky,rýdziky pravé.


portret

22. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, Pavlík

Nedá sa povedať že nerástli ,ale sú už vyzbierané

niečo sa najde ale to je chodenie,najdete to čo pred vami húf hubárov nenešiel.


portret

22. 09. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, uchovec

Pezinok - Kučišdorfská dolina: dubáky, modráky, mladé strmuľky inoväťové (obrovská skupinka), suchohríby a neskutočné množstvo masliakov smrekovcových a bediel.


portret

22. 09. v roku 2010, Snina - huby rástli, Janosv

Ešte stále rastú.


portret

22. 09. v roku 2010, Zvolen - huby rástli, Pubo

Včera po dvojtýždňovej pauze ( dovolenka v zahraničí)som sa zase dostal do lesa Pod Prašivú (Blažkova jama) a našiel som 30 hríbov smrekových a na môj údiv bola 1/3 červivá. Ďalej som našiel veľké množstvo pôvabníc fialových a tiež pomerne hodne suchohríbov.


portret

22. 09. v roku 2010, Malacky - huby rástli, jana.t

Rastú, nazbierali sme 6 košov za 4 hodiny pred Studienkou /dubáky, suchohríby, masliaky, bedle/ ale v lese bolo veľmi sucho, asi by to chcelo dáždik....


Počet: 134734Strana: |< << ... 1837 1838 1839 1840 1841 1842 1843 1844 1845 1846 1847 1848 1849 1850 1851 ... >> >|