Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134727 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
26. 08. v roku 2017, Humenné - huby rástli, JOŽI
Cernic bolo pomenej,tak som vedro doplnil po svojom.
26. 08. v roku 2017, Humenné - huby rástli, Lessy
Dnes 9 jemu podobnych, rastucich vylućne v hustej trave mimo lesa, kde sa eśte ako-tak udrżi vlaha z rannej rosy aj poćas dna.... plus dva "hrabćaky" vo svojom "humne" a jeden mlady, obschnuty, bojujuci so suchom, smrekać na kraji lesa za humnom....
26. 08. v roku 2017, Žilina - huby rástli, miloš
Dnes asi 80 modrákov,10 kozákov a 15 dubákov a zopár
plávok a suchohíbov žltomäsových.Dubáky asi 30% odpad,modráky a kozáky 10%.
26. 08. v roku 2017, Poprad - huby rástli, Horal
Dnes repete.Zamerané na hríby smrekové.Dali sa najsť aj kuriatka,suchohríby,plávky ako aj iné huby.
26. 08. v roku 2017, Snina - huby rástli, Domojéger
Rástlo všeho chuť ,aspoň čo som sa dozvedel od syna...Jakuba -(ešteže ma má kto zastupovať ,ak tu nie som a nachádzam sa pracovne mimo). Rástli plávky,kuriatka,dubáky,masliaky no dnešok ma zaujal viac ![]()
26. 08. v roku 2017, Snina - huby rástli, Domojéger
Dnešné ráno už len pár kusov !Ale veľké taniere ,som nechal na" mladie"....
Prajem veľa húb.
26. 08. v roku 2017, Žilina - huby rástli, Zuzana_svk
Hriby, modraky, masliaky, kuriatka a ceresnicka na torte dva kozaky osikove ![]()
26. 08. v roku 2017, Liptovský Mikuláš - huby rástli, shalom
Rastúúú, aj keď malé ale zdravé - 70 smrekáčov, 1 bedla, a zopár kuriatok, hallelujah
26. 08. v roku 2017, Kysucké Nové Mesto - huby rástli, Muchotravka
Viacero malých hríbov na jednom mieste a jeden krásny popri ceste.
26. 08. v roku 2017, Brezno - huby rástli, Pupík
Napriek suchu v celej hore pár jedincov som našiel ,ale okrem toho nič viac. Na to aký stav (klíma) je v hore som spokojný .
26. 08. v roku 2016, Spišská Nová Ves - huby rástli, vlado241
vcera velke mnozstvo hribov asi 40 som nechal v lese mal som ist v pondelok ale prsalo nasiel som hrib najvacsi za 34 rokov co chodim na hriby mal 1822 gramov neskutocne dnes idem dozberat uz som sa nemohol odniest moje miesto nikdy ma nesklamalo
26. 08. v roku 2016, Martin - huby rástli, Mariusko
Vcera vecerna prechadzka. Mnoho hribov, suchohribov a bedli. Nanestastie v slabom svetle som zobral aj dvoch satanov...v lavom spodnom rohu.
26. 08. v roku 2016, Sabinov - huby rástli, marianzosabinova
Rástli kozáky osikové. Najkrajšie sú na fotografii.
26. 08. v roku 2016, Liptovský Mikuláš - huby rástli, rakur
Račkova dolina. Pomaly už končia, len zo tridsať smrekových, kozáky a suchohríby, kde tu masliak.
26. 08. v roku 2016, Sabinov - huby rástli, sese
Okrem dubacikov a bedli aj taketo hubky. Co je to za druh?
26. 08. v roku 2016, Vranov nad Topľou - huby rástli, peteos
Našiel som dnes bedle, osikove a päť malé dubaky,takže asi to začína rásť.
26. 08. v roku 2016, Šurany - huby rástli, TomasP
peciarky a jeden velky trs mne neznamych hub, vie niekto pomoct s identifikaciou?
http://www.nahuby.sk/obrazok_detail.php?...
26. 08. v roku 2016, Vranov nad Topľou - huby rástli, andrej mager
okrem iných húb stovky bedlí a vedro lieskových orechov
26. 08. v roku 2016, Prievidza - huby rástli, Sleipner
Rastie toho dosť a v dobrej kondícii,dnes plné dva koše,v menšom boli bedle,v tom väčšom kuriatka bledé a ametystové,kozáky osikové,hríby smrekové,lieviky trubkovité,plávky olivové a hríby zrnitohlúbikové.
26. 08. v roku 2016, Stará Ľubovňa - huby rástli, Valentín
Sliziaky mazľavé. Bol z nich výborný paprikáš.
26. 08. v roku 2016, Malacky - huby nerástli, HomerSimpson
nechali sme sa navnadiť fotkami ... - Dvaja ľudia, ani jedna jedina huba! Nic nerastie. To, ze sme nasli dva horkace a dve vysusene plavky nepocitam.. Este sa mi jakziv nestalo, ze by sme dvaja nenasli ani jediny hribik a v Studienke uz vobec nie... Proste nie su teraz huby, ani prd...
26. 08. v roku 2016, Michalovce - huby rástli, Peter 240
Aj dnes celkom pekný úlovok. Akurát červivých je viac
26. 08. v roku 2016, Bratislava - huby rástli, uchovec
Chce to veľa chodenia, aby sa niečo našlo. Je už aj dosť sucho. Myslím, že na (ne)určitý čas "balím v lese kufre"...
26. 08. v roku 2016, Malacky - huby rástli, 21mimi21
Sucho a slabota - par bedli, jeden hrib, kozaky a nadherna kucierka
26. 08. v roku 2016, Malacky - huby rástli, konomrd
Asi posledné augustové kým nezaprsi.. Po dvoch hodinách na vlhkejsich miestach plný košík hlavne masliakov smrekovcovych , bediel, muchotravok, pár plavok, kozakov A suchacov..
26. 08. v roku 2016, Košice - huby rástli, punkgen
Bedle, suchohríby, masliaky, kozák, pečeňovec a sírovec.
A bager v lese.
26. 08. v roku 2016, Žiar nad Hronom - huby rástli, majco68
treba sa trošku hybať a hriby sa najdu -dubaky -bedle -jelinky kozaky a naike kuriatka -proste zmes
26. 08. v roku 2016, Zlaté Moravce - huby rástli, ipon
Na dvore na trávniku nám po 5 týždňoch opäť vyrástli v čarovnom kruhu (v tom istom) prášnice (335 g).
V lese nič.
26. 08. v roku 2016, Detva - huby rástli, jopek
Dnes to sypalo s kuriatkami spolu s manželkou Ľubicou sa nám mimoriadne darilo včak foto hovorí za všetko.
26. 08. v roku 2016, Šurany - huby rástli, fero666
Podvečerné venčenie, za ani nie 10 minút pekné mladé pečiarky.
26. 08. v roku 2016, Žiar nad Hronom - huby rástli, alenahubarka
Podľa novej aplikácii endomondo stiahnutej do mobilu sme dnes prešli za čas 4:40hod vzdialenosť 6,25km a celkom to stálo za to. Našli sme zhruba okolo 40tky dubákov, poväčšine uplne zdravých, za toľko aj kozáčikov viacerých druhov, zo pár kuriatok, niekoľko jelienok, spústu bedlí, ktoré sme už do pokonu pre nedostatok miesta v košíkoch ani nebrali.
Krásne počasie, málo otravného hmyzu, dostatok húb. Spokojnosť.
26. 08. v roku 2016, Turčianske Teplice - huby rástli, Švepso
Dnes iba dve hodinky v lese, ale oplatilo sa. Mam pocit ze uz koncia
26. 08. v roku 2016, Malacky - huby rástli, palokm
tento tyzden som bol v 3 oblastiach
ako prve,v Perneku....nasiel som 4 osikace a jeden suchac
potom v Jablonovom dole za druzstvom....tak tam to uz bolo lepsie.....asi 10 suchacov.....tie co rastli v machu boli cervave
a dnes medzi Jablonovym a Lozornom...tak tu to bola bieda.....5 bedli
takze celkovo za tie 3 dni nic moc,ale ja sa v lese citim vyborne,takze som spokojny
26. 08. v roku 2016, Prievidza - huby rástli, emiliapd
Dnes iba 49 dubacikov, kuriatka, brezaky, povabnice a vela bedli
26. 08. v roku 2016, Trenčín - huby rástli, Vlabo
Dnešná prechádzka - zopár dubákov (boli pomerne červivé) krásne kozáky a masliaky.
26. 08. v roku 2016, Košice - huby rástli, Ludevít
Poobede, nečakaná úroda. Malý košík takmer nestačil...























