Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134727 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
26. 08. v roku 2019, Banská Bystrica - huby rástli, Starký
Vybral som sa iba na kuriatka a zadarilo sa. Aj napriek tomu, že v hore bolo ešte stále sucho
26. 08. v roku 2019, Senica - huby rástli, mackova
dnes asi 50 ks kozakov topolovych, aj kozaky zltoporove, uz aj dubacky zacinaju vo vacsom :D
https://youtu.be/X213uJsciXw
26. 08. v roku 2019, Košice - huby rástli, vodal
Huby rastú, dá sa nájsť pestrá zmeska, plávok, kozákov, bedlí, hríbov a mnoho ďaľších jedlých húb.
26. 08. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, MDz
Rastu
Ale uz moc vlhko a kopa plesnivych
Kozaky, modraky,dubov3
26. 08. v roku 2019, Trebišov - huby rástli, decartes
Rástli dostatok ,polovica červivé,inač fajn,super hubačka.
26. 08. v roku 2019, Poprad - huby rástli, hoara
Hríby zrnitohlúbikové takmer všetky zdravé, smrekové, aj tie, ktoré som zobral, dosť červivé...
26. 08. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, hupkar
Dnes som prišiel na svah až o 16:00 ale to množstvo smrekáčov bolo neuveriteľné. Keď som išiel domov bolo mi až smutno keď som videl čo tam musím nechať ale čo už nebolo kam dávať .......
26. 08. v roku 2019, Michalovce - huby rástli, Peter 240
Dnešný úlovok. ... Rástli hríby dubové, na foto v ľavo a zmes kozákov topolovych, hrabovych a osikovych.
26. 08. v roku 2019, Považská Bystrica - huby rástli, Listonoška
Zopár dubákov,ale veľmi málo zdravých,no neskutočné množstvo kozákov?
26. 08. v roku 2019, Liptovský Mikuláš - huby rástli, R.
Pri prejazde na biku som si v jednej zo záhrad všimol niečo divné, otočil som sa, vrátil, zastal. Skoro som tam vliezol. 5 vatovcov, dva najväčšie možno aj cez 30cm, tri ďalšie také pekné gule v rozmedzí možno 15-20cm. Nechápem, že ich nepozbierali.
26. 08. v roku 2019, Humenné - huby rástli, Tono od Cirochy
Bol som pozrieť chránence a toto sa mi priplietlo pod nohy
26. 08. v roku 2019, Prešov - huby rástli, kamilPO
Som zobral iba malý košík že bude vyzbierané po víkende a nakoniec som bol rád aj za tričko
26. 08. v roku 2019, Bratislava - huby rástli, uchovec
Dnes som bol na hríby len kvôli zásobeniu známych a rodiny (naložil som si len 1 sušičku)...
26. 08. v roku 2019, Poprad - huby rástli, Nikola
Rástli smrekáče, osikače, masliaky, sucháče, rydzíky. Huby po väčšine zdravé, niektoré trocha červivé.
26. 08. v roku 2018, Prešov - huby nerástli, Juro Duro
Niečo rastie, len si nie som istý, či je to nejaký druh kuriatka. :D Vyzerá to ako kuriatko a aj nevyzerá.
26. 08. v roku 2018, Liptovský Mikuláš - huby rástli, towdie
Len tak poobede aj so psikom spolu s manzelkou za kratku chvilu vedla cesty 3 dubaciky asi 20 suchacikov a masliaky sme si este nechali v lese
26. 08. v roku 2018, Poprad - huby nerástli, hamor.peter
Zdravim.Dnes po dlhej dobe na hubach.Bolo ich tam velmi vela co je to za huba?dakujem za odpovede.
26. 08. v roku 2018, Svidník - huby rástli, andy7
Po dlhšej prestávke začali rašiť hríby dubové v kožianskych a beňadikovských lesoch v stredu (22. augusta) poobede, včera boli z nich už červavé opachy, ktoré som nechával namieste. Radšej som zbieral kozáky zbavené hlúbikov, vo veľkom rastú muchotrávky červenkasté...
26. 08. v roku 2017, Lučenec - huby nerástli, Jozef Fridrich
Len dve muchotrávky červenkasté nič iné.
26. 08. v roku 2017, Poprad - huby rástli, milan63
Dnes zase bez hríbov,v košíku klasika lokality kuriatka bojovníci.
26. 08. v roku 2017, Prešov - huby nerástli, kota333
pri kosení v dvore domu rybárov Pš. vykosená leskokorka 2 ks ostali na pozorovanie
26. 08. v roku 2017, Prievidza - huby rástli, Tatianka
Napriek veľkému suchu sa predsa len dali nájsť na lesných cestičkách kozáky žltopórové a jeden suchohríb. Vo vnútri lesa absolútne nič.
26. 08. v roku 2017, Trnava - huby nerástli, PeterTT
Bukova plus Prievaly a totalne nic, ani jeden jediny. Katasrofalne sucho, doslova je v lesoch mrtvo aj ppotoky vyschli. Je to bieda, ale na prechadzku sa do Lesa vzdy oplati. Lepsie nez po nakupnych centrach a igelitku sme nazbierali ako vzdy plnu...Smeti...
Este jednu plechovku piva najdem a pustim na Vas Mojho Brutusa ![]()
















































