Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134720 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134720Strana: |< << ... 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 1411 ... >> >|
portret

25. 08. v roku 2012, Martin - huby nerástli, dunčo

Martin - Podstráne, veľké sucho.


portret

25. 08. v roku 2012, Snina - huby rástli, pistik_ke

Druhykrat v priebehu troch dni v Strihovciach, krajsie cervenaky som v mojej hubarskej "kariere" doteraz nenasiel, dnes nadmieru spokojny. Lovu zdar


portret

25. 08. v roku 2012, Liptovský Mikuláš - huby nerástli, roxor

Dve hodiny v Partizanskej Lupci, dve hodiny vo Vychodnej a nasli sme jeden trojcentimetrovy suchorib.Asi je tvrdo alebo co...


portret

25. 08. v roku 2012, Detva - huby rástli, Hunter

Napriek veľkému suchu sa nám dnes nadmieru darilo. Rástli hríby smrekové a viac druhov kozákov. Je aj dosť mladých kozákov a to nás milo prekvapilo .


portret

25. 08. v roku 2012, Liptovský Mikuláš - huby nerástli, glumm

Vazecké lúky...4hod cisteho zbierana.asi 30 malych kuriatok, 2 modraky, 3 bedle a iba 2 hriby, z toho jeden už plesnivý-ostal v lese- a druhý sa zdal ešte dobrý, ale vyhodil som ho doma-starý, červivý. Celkoho huby VôBEC nerastú. nič malé nerastie-ani nejedlé. Ak teraz do lesa, tak iba ak na prechádzku. V lese som za celý čas nikoho nestretol, všade ticho, za každým stromom som čakal, že na mňa meddveď vyskočí...


portret

25. 08. v roku 2012, Svidník - huby nerástli, akcia

..za dve hodiny v lese (nikde ani živej duše) som našla tri vysušené kuriatka,jeden mladý červeňáčik a dva staré hríby, V takom horku škoda nohy drať...


portret

25. 08. v roku 2012, Malacky - huby rástli, maja_m

Všade je sucho, no kozáky osikové narástli v močiaristej jeľšovej húštine


portret

25. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, mameluk

Vernár - stále rastú,rôzne druhy,hríby smrekové skôr vo vlhkejších častiach hrubého smrekového lesa alebo pod mladými smrečkami na trávnatých čistinkách


portret

25. 08. v roku 2012, Čadca - huby nerástli, xyxy

totální ¨nic, 1 kovář ožraný od slimáků.


portret

25. 08. v roku 2012, Spišská Stará Ves - huby nerástli, dan55

Toporec-dva hribya jeden modrak.Sucho.Len aby to nebolo tak, ako vlani.


portret

25. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, JOAM1

Nechcelo sa mi veriť,že nerastú a tak som sa vybral na prechádzku do lesa a skončil som u žatvy 60% zdravých


portret

25. 08. v roku 2011, Topoľčany - huby nerástli, kaposlav

Krnča - Dá sa nájst, ale treba sa i nachodit. Mladé skoro žiadne, ale stršie, avšak zvačša červivé som našiel Kozáky hrabové, Hríby dubové a smrekové, Suchohríby niekolko druhov. Treba podotknut, že les je vysušený a nové neporastu bez riadného dažda....cca za 2.hodiny a 30. minút pol košíka


portret

25. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, skorp

Dnes dve hodinky a opat krasny ulovok. Medzi inym aj nam neznamy hrib.


portret

25. 08. v roku 2011, Martin - huby rástli, dunčo

Martin - Stráne, primerane suchote.


portret

25. 08. v roku 2011, Dolný Kubín - huby rástli, milli64

sama som zostala prekvapená že ešte rastú v lese je horúco a sucho


portret

25. 08. v roku 2011, Prievidza - huby nerástli, mirec1172

Handlova-Nova Lehota,strasne sucho,nejake plavky,5 hrabakov a dva dubaciky,take ubohe,potrebuju dazd tie nase hriby,aj huby


portret

25. 08. v roku 2011, Zvolen - huby rástli, Pubo

Nedalo mi to a zase som išiel na Blažkovu jamu. Výsledok rovných 50 hríbov smrekových (ale už 30% červavých,12 kozákov smrekových a 15 suchohríbov. Je napodiv,že v tých horúčavách môže niečo rásť. Už by bolo potreba poriadneho dážďa.


portret

25. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, Hagrid

Lubietová.Kuriatka,modráky,dubáky,muchotrávky červenkasté.Nečakané.


portret

25. 08. v roku 2011, Detva - huby rástli, Palio

Ešte ako tak, dvaja za 3 hodiny asi 25 smrekových, všetko v jednej malej smrekovo-zmiešanej hore. K tomu pár hrabovcov a janíkov, ale vidieť, že už to upadá. Málo vody !!!


portret

25. 08. v roku 2010, Poprad - huby rástli, ABO

plny kosik rzdzikov a 6 dubakov


portret

25. 08. v roku 2010, Banská Bystrica - huby rástli, pawuk

Okolie Horných Pršian - nádherné bedle, pár strašne velkých zdravých dubákov a pár modrákov.

Pakito13 ďakujem sa spresnenie lokality


portret

25. 08. v roku 2010, Žilina - huby rástli, JOAM1

super prechadzka lesom zhruba 1,5 hodinky


portret

25. 08. v roku 2010, Žilina - huby rástli, JOAM1

ZNOVA to zacina hodinova prechadzka lesom


portret

25. 08. v roku 2010, Žilina - huby rástli, JOAM1

super prechadzka lesom zhruba 1,5 hodinky


portret

25. 08. v roku 2010, Martin - huby rástli, dunčo

Turany - Trusalová


portret

25. 08. v roku 2010, Námestovo - huby rástli, lettro

Od piatku sa to zlepšilo, nie veľa, ale o to sú hríby krajšie


portret

25. 08. v roku 2010, Štúrovo - huby rástli, ambr

Ešte rastú dubaky, bronzáky, kozáky, kuriatka, ale už by to chcelo trošku dažďa. Hodne rastú aj muchotrávky zelené.


portret

25. 08. v roku 2010, Štúrovo - huby rástli, ambr

Ešte rastú dubaky, bronzáky, kozáky, kuriatka, ale už by to chcelo trošku dažďa. Hodne rastú aj muchotrávky zelené.


portret

25. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, bambulka

Dnes Studienka, vela mladych suchohribov a neurekom kuriatok. Niesli sme si domov plny kos .


portret

25. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, Jipi

neuveritelné, po vćerajśom daźdi je hora plná hríbov,,,dubáky, bedle, masliaky, suchohríby, je to nádhera.


portret

25. 08. v roku 2010, Žiar nad Hronom - huby rástli, Cako

Zarnovica (Mohla by byt na vyber)



Rastli, isiel som na dubaky, no pozbieral som aj par inych. Aj som si myslel ze po vcerajsom dazdi nieco narastie


portret

25. 08. v roku 2010, Banská Bystrica - huby rástli, Robot

Kalište, nádherná prechádzka, rástlo asi všetko, spomeniem hríb smrekový,hríb červený,jelienky, kuriatka, bedle, rýdziky,našiel som aj 3 plodnice kvetovec Archerov, plávky, muchotrávky, suchohríby.


portret

25. 08. v roku 2010, Žiar nad Hronom - huby rástli, poslanec

Doobedňajšia prechádzka na Kopernici skončila plným košíkom hríbov . Na konci ich nebolo kde dávať.


portret

25. 08. v roku 2010, Banská Bystrica - huby rástli, pakito13

Špania Dolina - prechadzka s detmi sa skoncila zberom hub a to doslova, uz sme nemali ziadne volne casti odevu kde by sme to dali, kedze sme isli na prechadzku a nebrali sme si ziadny kosik

rastli hlavne zrnitohlubikove, rydziky, osicniky a par smrekacov


portret

25. 08. v roku 2010, Stará Ľubovňa - huby rástli, dedgregor

Huby rastú, je ich menej, dnešný zber asi 36 ks


portret

25. 08. v roku 2010, Topoľčany - huby rástli, vilokmeto

dnes o 12,30hod čeladinske rubanisko plny koš dubakov a 4kusy pečenovec dubovy,ale aj vela hubarov stále rastu


portret

25. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, guginač

Rastú všade aj tam kde som nikdi nenašiel 61 smrekáčov, 22 bedlí, 28 osikáčov , kuriatka , suchohríby , hrabaky,muchotravky načervenalé už začinajú tost červiviet.Nech sa darí aj Vám .


portret

25. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, davladona

v lese uz len dubaciska,ale zdrave a vela kuriatok


portret

25. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, datel

Pod vtáčnikom rastú stále dubáky,kuriatká,bedle.


portret

25. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, Miroslav Šimanský

Dnes to bola paráda také krásne a veľa dubákov a sucháčov som ešte toho roku nenašiel.Bolo to krásne.


portret

25. 08. v roku 2010, Žilina - huby rástli, milusa

...supe prechádzka oravskými lesmi ...


portret

25. 08. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, jojko

rastu jedna radost za dve hodiny plný košík krásných dubákov takéto roky nepametám a to tam chodím 40 ROKOV// a je to aj pekná prechádzka netreba doma lenošiť


portret

25. 08. v roku 2010, Banská Bystrica - huby rástli, P@uLie

Dneska to isté, približne 2 kg kuriatok, kozáky, h. smrekové, bedle vysoké a iné.


portret

25. 08. v roku 2010, Liptovský Mikuláš - huby rástli, manda-rinka

Dovolenka v Račkovej doline....krásna hubačka... foto iba na vzor


portret

25. 08. v roku 2010, Skalica - huby rástli, domahrib

Nakoľko mne rastu huby i pred domom a v zahrádke pod brezami, iste rastu aj v lesoch

na okolí.


portret

25. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, Kolo

Dubáky rastú ďalej


portret

25. 08. v roku 2010, Nitra - huby rástli, hrmak

Rastú zdravé dubáčiská a bronzáky!


portret

25. 08. v roku 2010, Hnúšťa - huby rástli, mihaly87

Dnes som bol po týždni opáčiť miesta nad tisovským vysielačom. Rástli hríby dubové, zopár kuriatok a kozákov hrabových. Čo sa hríbov týka, domov som zobral 12 kusov (z nich odpad konečne len cca 20%), ale asi 20 ostalo v hore - prestarnuté, i plesnivé (aj mladšie), 1 bol unikátny - výška i priemer klobúka 20-25 cm - ostal na semeno. Vyzerá to tak, že v hore za posl. týždeň nikto nebol a teda mala čas sa spamätať z predošlých nájazdov, ale aj tak nie je rast bujný.


portret

25. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, stmilo

V lese naozaj najkrajšie exempláre, úplne zdravé, v lese ticho-odišli sviatoční zberači, je to ako v rozprávke to množstvo druhov húb. Len potichu a v pokore sa prechádzať,čo tohto roku bolo dožičené v okolí Levíc pre oko,dušu ale aj žalúdok.Ozaj a total začali kuriatka. Čo ešte bude nasledovať ?


portret

25. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, Habibi

Pre nas rastli len,suchohriby zltomasove???


Počet: 134720Strana: |< << ... 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 1406 1407 1408 1409 1410 1411 ... >> >|