Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134720 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
25. 08. v roku 2016, Rajec - huby rástli, juhu
Huby rastú a veľa. Pozor na veľké množstvá krásnych húb čo vyzerajú byť nejedlým Podhríbom žlčovým.
25. 08. v roku 2016, Poprad - huby rástli, AndroidUser42087
išiel som popri chodniku a niečo som zdialky videl a bol to dubák
25. 08. v roku 2016, Modra - huby nerástli, blaz
Les je suchí. Tu a tam sa niečo nájde od plavkov ... Pozerám to už celi týždeň
25. 08. v roku 2016, Humenné - huby rástli, Jan233
V zmiešanom listnatom lese rastie kozák osikový, bedľa vysoká
25. 08. v roku 2016, Zvolen - huby rástli, Pubo
Je to slabota . 7 hrabákov , 1 osikovec , 1 suchohríb plstnatý a 0.52 kg kuriatok . Rastú aj muchotrávky červenkajúce , no len kde sa poschovávali dubáky ?
25. 08. v roku 2016, Malacky - huby nerástli, Hifis
NERASTÚ! Dnes sme prešli lesom v lokalite Lakšárska Nová Ves a po hodine sme našli 2hríby.
Potom sme ešte skúsili Prievaly a tam bolo len pár starších suchohríbov, ináč nič zaujímavé. Ludia chodili s prázdnymi košíkmi . . .
25. 08. v roku 2016, Hanušovce nad Topľou - huby rástli, morovcak
tento " kilovcak " bol uplne zdravy ,dalsich asi 20 takych ostalo v hore ...
25. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, jano balkovic
Stále rastú. Na kosu to síce nie je, ale poteší každá hubka.
25. 08. v roku 2016, Detva - huby rástli, jopek
Dnes na Snohách ,kde mám chalupu som okrem kuriatok našiel 5 takýchto krásavcov určite dubáky tu nerastú tak ako na Látkach ,ale ako som povedal je to aj o relaxe .
25. 08. v roku 2016, Zlaté Moravce - huby nerástli, donnie&bobo
Rastie všeličo, len jedlé za dve hodinky v lese len pár plávok a pár starých suchohríbkov na polievku, inak sucho.
25. 08. v roku 2016, Poprad - huby rástli, Horal
Rástlo skoro všetko.No je veľa plesnivých a červavých.Inak krásny relax v prírode.
25. 08. v roku 2016, Poprad - huby rástli, filipino
Huby rástli... Bolo ich dosť, iba prechádzka a plný košík
25. 08. v roku 2016, Prešov - huby rástli, kota333
a to do kedy budem strážiť dedovi hubky - myšku nedonesie a toto ? ja mám papať ? - no nech si on
25. 08. v roku 2016, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, CARMEN
Po dlhšom chodení sa ešte zopár húb dalo nájsť. Jeden z mála na ukážku.
25. 08. v roku 2016, Liptovský Mikuláš - huby rástli, bastian
je citit studene noci,rastu krajsie a zdravsie
25. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, dlw
Po 16tej tam kde ludia nechodia Bedle idú vo velkom , pár pohárikov kuriatok , zopár osičníkov , 4 pečiarky a dosť pinclov . Za tú podvečernú prechádzku po lese to určite stálo
25. 08. v roku 2016, Malacky - huby rástli, starky1
Po dvojhodinovej prechádzke niekoľko dubákov, kozákov osikových, kozákov brezových a bedieľ. Je to slabé.
25. 08. v roku 2016, Zvolen - huby rástli, wengi
Začína byť sucho ak nezaprsi tak to skončí. Dnes len 4 kozaky a 4 malé dubaciky
25. 08. v roku 2016, Košice - huby rástli, Atteva
Len taká malá prechádzka so psíkom...nie veľa,ale nečakané a potešilo
25. 08. v roku 2016, Gelnica - huby rástli, rydzicek
Hríby, suchohríby, brezáky, masliaky, plávky...
Po nedeľnom daždi ešte stále minulotýždňový porast.
Mladého málo. Kvalita ešte typicky "letná"!. Medvedica sa neukázala, skôr kolega straší, aby mu iní hubári neliezli do "revíru".
25. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, JanoDT
Dnes plný kôš...pod mladými bedľami, zdravé, krásne a veľké rýdziky, ale nájdu sa aj suchohríby a masliaky. K dokonalosti chýbajú už len dubáky...ale keďže lokalitu nepoznám dokonale som nadmieru spokojný aj s týmto úlovkom.
25. 08. v roku 2016, Žiar nad Hronom - huby rástli, peter hlinik:-)
za tri hodiny skoro plný košík,bedle,kuriatka,začínajúce dubáky..nič moc ešte sa to iba prebúdza
25. 08. v roku 2016, Považská Bystrica - huby rástli, Babulka74
Dnes za hodinku dva plné koše dubákov. Krásne počasie, v hore nikoho.
25. 08. v roku 2016, Sabinov - huby rástli, jozefR
este raz foto "dubacika" viac na http://presov.korzar.sme.sk/c/20252418/d...
25. 08. v roku 2016, Topoľčany - huby nerástli, AndroidUser42087
velmi malo a tento krasavec cely cervivy
25. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, Hubárôčka
Dnes poobede nám to opäť nedalo a išli sme nakuknúť do hory - dalo sa nájsť pár dubákov, osičníkov, kozákov
25. 08. v roku 2016, Humenné - huby nerástli, tomasulko29
Našiel som okolo 20 kusov bedli vysokej a 18 kusov šampionov inak nič viac.
25. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, hanok
Včera sa nám to všetko podarilo v odtieňoch žltej a oranžovej: kuriatka, rýdziky, kozáky a masliaky. A ako bonus líška snoriaca na lúke.







































