Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134711 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
22. 08. v roku 2024, Snina - huby rástli, Domojéger
V lese sem tam po horúčave ostalo zopár húb...ale sírovec ten si to užíva na plno!
22. 08. v roku 2023, Žilina - huby rástli, Radek1723
Už pomaličky končia ale bola to pekná letná vlna ![]()
22. 08. v roku 2023, Čadca - huby rástli, RasťoD
Hríbov smrekových ubúda, suchohríby sa vytratili, ale na stráži sú modráky.
22. 08. v roku 2023, Košice - huby rástli, Tono2
Slušná 4 hod. túra kuriatka rastu slušne bude na polievku aj na zavaranie
22. 08. v roku 2023, Bratislava - huby rástli, KapEr
Dnes som sa vybral iba s malým košíkom - veď už nič nebude, ale predsa sa niečo podarilo. 2 kozáky hrabové, 2 zrnkáče, 5 dubákov a nejake sucháče. Ale je už sucho a všetky sú popraskané.
Na fotke aj sírovec ktorý som nasiel. Pre istotu by som sa spýtal či je to naozaj sírovec?
22. 08. v roku 2023, Brezno - huby rástli, chozek
Zrnitohlubikove ešte rastú, hríby smrekové už majú prestávku
22. 08. v roku 2023, Turčianske Teplice - huby rástli, Michal a Fufňo
Kozáky sa ešte držia. 🙂 Smrekový bol zdravý iba jeden.
22. 08. v roku 2023, Bratislava - huby rástli, hupkar
V lese veľmi sucho a veľmi teplo ale aj tak rastú dá sa krásne nájsť popri potokoch a na tmavých chladnejších miestach
22. 08. v roku 2023, Malacky - huby rástli, VladoD
Dnes podvecer hodinka v lese. Zacina byt sucho, chcelo by to vlahu.
Dal som sice, ze rastu, ale okrem bedli je to chudoba. Nasiel som jednu babku a dva krasne vonajuce hriby v mladej dubine. Potom zopar plaviek, kruh zelenych muchotravok, zopar nejedlych, inak nic.
22. 08. v roku 2023, Bratislava - huby rástli, otec
Dnes som bol na prieskum po práci a napriek tomu suchu a veľkému teplu som ponachádzal za cca 40 min celkom slušne..😉
22. 08. v roku 2023, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, MT
Napriek suchu a horúčave rastú, sú ale hodne mäsité ( polovica odpad). Pre potešenie oka hodne rástli muchotrávky cisárske .
22. 08. v roku 2023, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, Mr. Steven Seagal
Úlovok 22. 08. 2023 (Považský Inovec)
Rozlúčka s letnou vlnou.
Už sa teším na jesennú.
Samé Muchine.
Bronzáky a Dubáky už melú z posledného, resp. nadčasujú.
22. 08. v roku 2023, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, Mr. Steven Seagal
Ľahký fotoprierez.
Úlovok 22. 08. 2023 (Považský Inovec)
Rozlúčka s letnou vlnou.
Už sa teším na jesennú.
Samé Muchine.
Bronzáky a Dubáky už melú z posledného, resp. nadčasujú.
22. 08. v roku 2023, Bratislava - huby rástli, Mousik
Dnes v lese teplo a sucho ako na Sahare, ale po troch hodinách košík po okraj. Korálovec, hliva pol koša a pol koša hríby mega mix: smrekové, dubové, kozáky, zrnkáče, sinaky a zopár sucháčov (tie boli na rešeto.. Na moje počudovanie a radosť veľmi nízka červavosť a drvivá väčšina bola v super kondícii. Na dnes veľká spokojnosť. Horička ďakujem Ti za krásne a chutné dary. 🥳🌈🍄🌿🌳🌲💚
22. 08. v roku 2022, Žilina - huby rástli, Petriandra
Viac-menej "športové" hubárske fotografie, pretože asi 80% nálezu predomnou ulovili červíky 😃
Rástli pečiarky, masliaky a našla som aj bedlu.
22. 08. v roku 2022, Námestovo - huby rástli, Wonnie
V lese konečne náznak vlahy, snáď sa to už rozbehne.
22. 08. v roku 2021, Malacky - huby nerástli, Stano
Je sucho a praváky žiadne neboli. Teda plávky áno, viď foto, ale žiadne pravé hríby. Na foto je myslím plávka, že?
22. 08. v roku 2021, Brezno - huby rástli, jaskyniar
Ešte sa dajú nájsť cca 600 m n.m. smrekovo jedľovo buková hora😉🤩🤩🤩
22. 08. v roku 2021, Skalica - huby rástli, Smety2602
Dubáky nateraz stop , tak som vyskúšal iné
Mraky plávok 😊.
Pekný nedelu priatelia 😊.
22. 08. v roku 2021, Nové Zámky - huby rástli, Pepepavuk
Rástli nejaké pečiatky a našli sme rozdupané suchohríby.Bolo mi z tej ľudskej hlúposti smutno.
22. 08. v roku 2021, Čadca - huby rástli, neturista
Aj v nedelu poobede sa da najst. Uz pomalicky zacinaju aj Bedle.
22. 08. v roku 2021, Banská Bystrica - huby rástli, serdzo
Vzpierač - narástol s cca 3 kg brvnom na klobúku 😅 ktoré zodvihol do vzduchu…
22. 08. v roku 2021, Banská Bystrica - huby nerástli, romkoko2
Dnes som posledný krát tohto roku prešiel bučiny, liesčiny a miešané hory. V hore je sucho, 2 dubáky a za hrsť kuriatok a pár suchohríbov. Už len čakať na dážd a jesenné hríby.















































