Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134709 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134709Strana: |< << ... 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 ... >> >|
portret

21. 08. v roku 2010, Martin - huby rástli, Widly

Turčianske Kľačany. Zo 42-och hríbov bolo iba 10 úplne zdravých, ostatné mali červivé nohy. Rástli aj kuriatka, suchohríby, bedle aj rýdziky.


portret

21. 08. v roku 2010, Humenné - huby rástli, BASSKI

zacinaju rast Podpňovky bezprsteňové


portret

21. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, bambulka

Borinka - Košariská - kozáky, suchohríby. Dlhá prechádzka, ale dajú sa nájsť ozaj pekné kozáčiky


portret

21. 08. v roku 2010, Ilava - huby rástli, tomasenko80

!!!!!!!!!!!!!! v lesoch je velke mnozstvo muchotraviek zelenych !!!!!!!!!!!!!!!!!


portret

21. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, helka

v Lamaci, na klanec, hodinova prechadzka , ani nie za hubami..plna kosela:bedle, suchohriby, m.cervenkasta


portret

21. 08. v roku 2010, Bardejov - huby rástli, frantgaj

Raslavice Halaš. Rastu m.červenkaste,plávky,koz.hrab.a veľa lievikov trubk.


portret

21. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, miksy

Bol som presne tam, kde v stredu. Bohunická dolina, hňeď za dedinou, rastie všetko ako píše brontosaurus. Dva krát som sa otočil s košíkom. Na každý košík zhruba 1 hod.


portret

21. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, smajlik

Dnes som aj celkom váhal, či dať "rástli". Asi za dve hodiny v našej lokalite Veľké Leváre - Závod "iba" 2 suchohríby a 8 kozákov. A to sme dopadli ešte dobre, na stanici vo V. Levároch sme stretali z lesa sa vracajúcich hubárov, ktorí mali v košíku iba 2, či 5 kúskov. Celkom ma ešte dnes prekvapilo aj relatívne veľké množstvo podhríbu žlčového všetkých veľkostí.


portret

21. 08. v roku 2010, Malacky - huby nerástli, Emil_1

Velké Leváre

Bol som sklamaný.

Sucho.

1 dubák, 3 suchohríby - staré, biedne vzrastom - Muchotrávky červenkajúce 6 ks - staré.


portret

21. 08. v roku 2010, Zvolen - huby rástli, macojano

Treba veľa chodiť no dá sa nájsť pár dubáčikov,modrákov,bedľe,suchohríby.


portret

21. 08. v roku 2010, Nová Baňa - huby rástli, bobacisko

Nieco ich zastavilo ako ked letne koncia a zacinaju jesene.


portret

21. 08. v roku 2010, Lučenec - huby rástli, Hríbok

Aj keď už nie v takom množstve, ale dá sa všetko nájsť ....


portret

21. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, Scofeeld

Dnes v Poproči na J strane Kobyliej hory sme našli 2 hríby bronzové, 20 dubových, zopár suchohríbov, pekné bedle. Tak sa mi zdá, ako keby si hríby vybrali oddychový čas, a ukážu sa až v septembri. Kiež by som sa mýlil.


portret

21. 08. v roku 2010, Žiar nad Hronom - huby rástli, mayo15

Dnes nad Lutilou,zopar hribov smrekovych a dubovych,kozaky hrabove a osikove,velmi vela kuriatok ( roznych druhov ),masliaky smrekovcove,suchohriby,stavnacky plavkovite,strapacky koralovite a velke mnoztvo lievikov trubkovitych,zo 10 bedli a nasli sme aj muchotravky cisarske.


portret

21. 08. v roku 2010, Banská Bystrica - huby rástli, lubo17

Šachtičky - prechádzka s 5-ročnou dcérou - hubárov ako maku, ale hneď za hotelom za cca hodinku plný kôš - hríby smrekové, zrnitohlúbikové, suchohríby snáď všetky druhy, bedle červenejúce a veeeľmi veľa jeleniek


portret

21. 08. v roku 2010, Medzilaborce - huby rástli, vladino

Hríb dubový, plavý. Kozík brezový, hrabový a osikový, kuriatka a jelenky. Začal rásť lievik trúbkovitý. Veľké množstvo plávok, ale aj muchotrávky zelenej. Zopár bedlí, najdený aj hríbnik gaštanavohnedý. Znova 6 ks trúdnik klobúčkatý.


portret

21. 08. v roku 2010, Poprad - huby nerástli, vasek

dnes tri studnicky po biede 26 smrekacov neake kuriatka plavky ruzovky a suchohriby lipt teplicka koncia hriby


portret

21. 08. v roku 2010, Martin - huby rástli, BOOBLE

Jánošíkovo dnes poobede - 10 hríbov, nejaké kozáky, kuriatka. 3 bedle, ktoré musia ešte dorásť. Konečne ustali nájazdy divokých Tatárov. Stretol som jediného človeka. Nové kanady otestované, na moje veľké prekvapenie bez jediného otlaku.


portret

21. 08. v roku 2010, Liptovský Mikuláš - huby rástli, peteras

dnes na Podbánskom,slabota,viac hubárov ako húb!


portret

21. 08. v roku 2010, Martin - huby rástli, Cantharellus

sucany - plna detska vanicka tj. okolo 40 (to sme nebrali vsetky leb niektore boli velmi stare a cervave) hribov a niektore velmi velke


portret

21. 08. v roku 2010, Žilina - huby rástli, milusa

... veľa modráčikov, pomenej hríbov dubových a smrekových a začínajú suchohríbky ...


portret

21. 08. v roku 2010, Senica - huby rástli, ViBen

Dnes som bol len tak sondovať vo Voj. lesoch od Plaveckého Mikuláša smerom na Lakšársku Novú Ves...huby rástli, ale aj nerástli...nejaké tie dubáčiky (3) a suchohríby, zhruba štvrť košíka...je sucho a veľa komárov...

mimichodom horčáky sú krásne, ale škoda, že nejedlé...


portret

21. 08. v roku 2010, Banská Štiavnica - huby rástli, serpico

...rastie uplne vsetko, a uplne vsetko v nenormalnych mnozstvach, lievika trubkoviteho za furiky, plavok na mraky, muchotravok cervenkastych neurekom, suchohriby zltomasove, plstnate, hnede, mnoho, "dubaky", "smrekace", "modraky"- hrib zrnitohlubikovy, velke mnozstva, kuriatka, "hrabaky"- nevycislitelne, popritom ciasky, uska, humaria polgulovita- 1000 ky, niet kam stupit bez "ujmy na konstrukcii ....krasne krasnoporovce, kozi, ovci, i zelenohnedy...potecha to velka pre oko a dusu gramotnych navstevnikov lesov, hor, hajov a grunov stiavnicka....


portret

21. 08. v roku 2010, Martin - huby rástli, jajomat

Martin strane za 2.hod 50 modrakov


portret

21. 08. v roku 2010, Stropkov - huby rástli, flyki

Bol som na skok pri Bystrej. Kozakov velmi malo,skôr stare a sem tam aj mlady. Kto zbera plavky mal by ist do lesa. Je ich v tomto čase dosť.


portret

21. 08. v roku 2010, Gelnica - huby rástli, bujanov

hrisovce.priblizne 20 hribov dubovych a vela malicke ktore som nebral.nech vyrastu.


portret

21. 08. v roku 2010, Trnava - huby rástli, nussanty

Dlhá/Suchá nad Parnou - za hodinu plný košík podpňoviek, bedlí a masliakov.


portret

21. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, towdie

Limbach a Pezinska baba asi 35 kozakov 10 dubakov nejake modraciky a videl som nadherne priveskace a strasne vela muchotravok a plavok no v lese je viac hubarov ako hub a len malo kto dodrzuje zakaz vjazdu motorovych vozidiel do doliny


portret

21. 08. v roku 2010, Spišská Nová Ves - huby rástli, Miles Leo

V sobotu 21.8.2010 v Henclovej pekné teoplé počasie, húb však pomenej, asi vyzbierané ....úlovok cca 40 ks kozák osikový, 10 ks hríb smrekový, 10 ks kozák brezový hnedý, 2 hrnce koriatok, ktoré zbova rastú ....


portret

21. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, ivkad

Rástlo veľa podpňoviek, plávky, muchotrávka červenkastá, dubákov málo. Suchá hora


portret

21. 08. v roku 2010, Michalovce - huby rástli, burizon

vsetko najdene v oblasti Klokočov (Zemplínska Širava) pri potoku na ploche 20x30metrov. Mimo danej ploch&y ani kus.


portret

21. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, Juraj Sestrienka

Nad kuchynov som nakosil dubaky, suchace, kuriatka, masliaky, modraky, stalo to zato. ale uz iba zbytky po predchadzajucom tyzdni. nie je dost vlahy. o tyzden uz budu iba okolo pramenov a potokov.


portret

21. 08. v roku 2010, Žiar nad Hronom - huby rástli, poslanec

Už je toho menej, ale niektoré kúsky stoja za to.


portret

21. 08. v roku 2010, Michalovce - huby rástli, burizon

este raz pripajam fotku ulovku podpnovky bezprstenovej..v predchadzajucom hlaseni sa mi akosi stratila


portret

21. 08. v roku 2010, Trenčín - huby rástli, ruzza

Poobede zopár dubáčikov, krásne bedle, masliaky, osikáče, kozáky nám do košíka. Okrem toho preveľa plávok,rýdzikov, muchotrávok a iných jedlých i nejedlých druhov.


portret

21. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, strko

Huby na kazdom kroku ale nove dubaciky pomenej.


portret

21. 08. v roku 2010, Považská Bystrica - huby rástli, viloK

Dubáky sú na ústupe , veľký výskyt rýdzikov ,plávok ,muchotrávok červenkastých ,ale aj muchotráviek zelených !!


portret

21. 08. v roku 2010, Turčianske Teplice - huby rástli, Šimi

Dubove - dopoludnajsia prechadzka s detmi. Hriby smrekove, dubove, zrnitohlubikovite, plavky a rydziky - dva kose a taska. A kopec detskej radosti ...


portret

21. 08. v roku 2010, Rimavská Sobota - huby rástli, Buki

sám som v lese nebol, ale jeden chlapík na žel. stanici niesol plné vedro vyberaných mladých hríbov - dobové, hrabové, bronzové ... vraj medzi Hodejovom a Mojínom


portret

21. 08. v roku 2009, Snina - huby nerástli, pe.pa

okolie Stariny - v lese sucho ako po požiari


portret

21. 08. v roku 2009, Vranov nad Topľou - huby nerástli, pe.pa

Domaša - nič, strašne sucho


portret

21. 08. v roku 2009, Malacky - huby nerástli, Jampi

Sucho tak, že počuť chôdzu po machu


portret

21. 08. v roku 2009, Prešov - huby nerástli, greenhorn

Hrabkov - Ovcie

sucho, nic.


portret

21. 08. v roku 2009, Prešov - huby rástli, poison 1

V Hertníku v utorok 60 Hríbov smrekových a dubových, hríby zrnitohlubikovité, kozáky osíkové, kuriatka, plávky.

V stredu 80 hríbov smrekových a dubových, kozáky osíkové ,hríby zrnitohlubikovité, kuriatka, plávky, rýdziky pravé.

V štvrtok 65 hríbov smrekových a dubových, 35 kozákov osíkových ,hríby zrnitohlubikovité.

V piatok 25 hríbov smrekových a dubových, 25 kozákov osíkových ,80 hríbov zrnitohlubikovitých. Ale bol som len na hríby zrnitohlubikovité, zvýšok sa pritrafil.

Hubárov je už v lese dosť a zatiaľ skoro všetci nosia ...


portret

21. 08. v roku 2009, Stará Ľubovňa - huby rástli, miki

Pri kúpeľoch 6 hríbov smrekových (staršie červivé) a 10 zrnitohlúbikových. Pchajú sa von i mladé, ale je dosť sucho a teplo priaznivé pre hmyz


portret

21. 08. v roku 2009, Brezno - huby rástli, bubko123

Vela kuriatok,dubacikov,brezakov,modraky


portret

21. 08. v roku 2009, Snina - huby rástli, Tono od Cirochy

Osadne - všetky druhy a veľa, veľa.


portret

21. 08. v roku 2009, Stropkov - huby nerástli, voloďa

5 ks kozákov osikových, 1 ks kozák hrabový.

Možno teraz po tomto daždi.


portret

21. 08. v roku 2009, Žilina - huby rástli, dudo

tiež slabota 5 H.smrekových,1 H.zrnihlúbikový,všetko R.Teplice Kunerád

v stredu sme boli za Kamennou Porubou.

Doteraz najslabšia sezóna...


portret

21. 08. v roku 2008, Sabinov - huby rástli, Kolarčík Rastislav

20.8.2008 večer som našiel košík hríb dubový a hríb sosnový. Avšak dosť červivé. Smer Pekľany.


Počet: 134709Strana: |< << ... 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 1369 ... >> >|