Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134709 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134709Strana: |< << ... 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 ... >> >|
portret

21. 08. v roku 2012, Sobrance - huby rástli, Hasič

Treba kosu....Ked toto moj syn nazbieral tak asi rastuuu.))))


portret

21. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, skarb

huby rastli na podbanskom vela chodenia pomenej hribov ale dalo sa nazbierat


portret

21. 08. v roku 2011, Námestovo - huby rástli, lettro

všetky huby rastú len v malom a obmedzenom množstve, Mikloš asi urobil škrty aj v prírode


portret

21. 08. v roku 2011, Košice - huby nerástli, soty-r

zelený dvor sucho huby žiadne ........... neoplatí sa tam ísť na huby


portret

21. 08. v roku 2011, Stará Ľubovňa - huby nerástli, martinius

2 hod v lese a nič


portret

21. 08. v roku 2011, Spišská Nová Ves - huby nerástli, dodik

Hnilčík, Grajnár - nič, ako vymreté..


portret

21. 08. v roku 2011, Trebišov - huby rástli, richard reicher

bačkovska dolina sem tam kozák , sem tam suchohríb ale podpiniek je ako po daždi....


portret

21. 08. v roku 2011, Michalovce - huby rástli, Sparta

Benatina,zopár kozakov kuriatok,sucho v lese


portret

21. 08. v roku 2011, Gelnica - huby rástli, novyj

rastú,ale nič moc,človek sa nachodí dosť,ale na druhej strane je v lese kľud a ticho. Až začíná chýbať krik " Janoooooo gze šíííííí??? Máš necooo??? Hubááááááááj sem tu súúúúúúú." Našiel som 16 hríbov ,ale 12 ks.červavých. Začíná byť úplne sucho,pokiaľ nepoprší tak skoro nebude nič. Dúfajme,že jeseň to vvnahradí.


portret

21. 08. v roku 2011, Poprad - huby nerástli, daja

Kvetnica a okolie: na známych miestach za 1 hodinu sme našli 2 staršie hríby + 1 modrák ,1 kuriatko a zopár mladých plávok .Už sa nedá napísať že rastú. Ale v inej lokalite, napr. Vernár ,Hranovnica ich je hojno vo veľkých vedrách okolo hlavnej cesty :D


portret

21. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, drnec

ulovok za 2.hod.


portret

21. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, johny

Rastie hádam všetko, ale v obmedzenom množstve.Chcelo by to trocha vlahy.


portret

21. 08. v roku 2011, Brezno - huby nerástli, tulak 1

Už by aj spŕchnuť mohlo.Dnes to nestálo za veľa.Spokojná iba priateľka.Ju potešilo tých pár bedlí.Strašne sucho po hore.


portret

21. 08. v roku 2011, Sobrance - huby rástli, Hasič

Strihovec zadarilo sa.


portret

21. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, Baskja

Veľké Rovné: Po 3-hodinovej prechádzke 10 suchohríbov, 7 hríbov smrekových a 2 kuriatka. Suchohríby na kompletku červivé, v lese neskutočne sucho. Samozrejme neskutočné množstvo plávok, muchotrávok a masliakov.


portret

21. 08. v roku 2011, Čadca - huby rástli, Slavius

Na Kysuciach je krásne letné počasie,ale bohužiaľ hríbov je veľmi málo.Snažím sa nasušiť už teraz,mám pocit že jeseň bude tiež slabučká.Dnes za štyri hodiny 10 smrekových čo sa dali použiť,6 zrnitohlúbikových a pár kuriatok...


portret

21. 08. v roku 2011, Martin - huby rástli, dunčo

Turany - Trusalová, dozber.


portret

21. 08. v roku 2011, Poprad - huby nerástli, hubar117

dnes v zaľubici úplne nič,je veľmi sucho možno ked poprší tak budu


portret

21. 08. v roku 2011, Turčianske Teplice - huby rástli, zenon

Tak dnes sme boli na budiši...v takej strašidelnej smrekovej húštine,našli sme asi sto hríbov smrekových,ale boli sme štyria...a par suchohríbov a nejaké kuriatka...bol tam aj takýto skrútený exemplár čo sa chystal asi navrátit do zeme


portret

21. 08. v roku 2011, Košice - huby nerástli, bujanov

mala lodina.neskutocne sucho.


portret

21. 08. v roku 2011, Žilina - huby nerástli, Recept

Nesluša - žiadne mladé, iba veľmi staré nepoužitelné plodnice, v lesoch uz chyba vlaha, ešte je veľa miest kde hríby tento rok ani nezačali rásť


portret

21. 08. v roku 2011, Dolný Kubín - huby rástli, milli64

dnešný úlovok


portret

21. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, skorp

Pri troch studnickach, dva a pol hodinky, super dnes bolo.


portret

21. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, eso

Povrazník - aj keď je dosť sucho, ešte rastú smrekové a modráky. Mladšie plodnice celkom zdravé. Ale je to menej ako posledné dva roky.


portret

21. 08. v roku 2011, Detva - huby rástli, babka Milka

Látky.Ešte stále rastú hríby smrekové,zrnitohlúbikové,kozáky,kuriatka a plávky.Niektoré hríby boli aj staršie,ale všetky boli zdravé.


portret

21. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, MiroSKPK

...ešte niečo rastie...7dubákov, 15modrákov, kuriatka


portret

21. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby nerástli, radiogo

ani besny hrib nebol dneska, suchota!!


portret

21. 08. v roku 2011, Martin - huby rástli, Domi245

Lipovec, rástli ale aj rastú, našli sme hlavne kozáky a hríby :P


portret

21. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, vladoz

Rastie všeličo. Našiel som dnes asi 30 modrákov rôznych veľkostí, ale viac bolo mladších. Nejaké dubáky, krásne muchotrávky červenkasté, plávky, kozáky osikové i hrabové a najmä veľa korálovca bukového. Aj tam zostal, ako vidieť na foto. Ale čo bolo najúžasnejšie, nestretli sme s kamarátom nikoho...


portret

21. 08. v roku 2011, Ilava - huby rástli, chelseadca

vselico a potroche uz je sucho

hojne len plavky a jelenka poprehýbaná asi ich zacnem zavarat.


portret

21. 08. v roku 2011, Brezno - huby rástli, Juliana

Lesík nad Rohoznou. Pekná vychádzka, sucho v lese. Ale niečo sa predsa len našlo.


portret

21. 08. v roku 2011, Martin - huby rástli, kuzmic

podobne ako vcera,ale tentoraz aj s taskou,a navyse k tomu 6 malych hribov


portret

21. 08. v roku 2011, Nové Zámky - huby rástli, fero666

dnes rano,hodinova prechadzka po istych miestach ,šurany 10 kozakov topolovych plus pečiarka lesna. spolu maly košik plny.


portret

21. 08. v roku 2011, Skalica - huby nerástli, janok45

par skoro suchych suchohribov inak nic.


portret

21. 08. v roku 2011, Medzilaborce - huby nerástli, tonicek

Sucho, 10 kozárov, zopár kuriatok a 1 bedľa., ale to len dozber na vlhkejších miestach. Rástli ešte hojnejšie Jelenky a rýdziky korenisté, ktoré sa v tejto oblasti nezvyknú zbierať


portret

21. 08. v roku 2011, Nová Baňa - huby rástli, Peter Uhrin

Malá Lehota - všelikde . Skúšali sme nové miesta ,ale nič . Ale v osvedčených lokalitách tak za pol koša suchochríbov a dva malé dubáčiky .Foto žial nemám,stihli sa spracovať skor ako som si to vsimol.


portret

21. 08. v roku 2011, Levice - huby nerástli, danncer

Jablonovce- Les bol suchy, malo hribov, momentalne nerastu, prednedavnom som na tychto miestach nazbieral kosik dubakov, teraz len kusok hlivy a 2 bedle- cize nic


portret

21. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, Hagrid

Lubietová.Za pol košíka húb.Hríby smrekové,kuriatka,muchotrávky červenkasté,osikáč a jedna bedla.


portret

21. 08. v roku 2011, Trenčín - huby rástli, juhár

Krásna dolina. Žiadna divičina,ale bolo vidno všeličo a rástli aj krásavci.


portret

21. 08. v roku 2011, Brezno - huby rástli, fredka

Krasna prechadzka s necakanym ulovkom ;o)


portret

21. 08. v roku 2011, Prievidza - huby rástli, magy1979

Za 5 hod. hľadania sa to oplatilo, vybehol už aj Turček. Zdravím hubára Mirka Holuba


portret

21. 08. v roku 2011, Žiar nad Hronom - huby nerástli, dzingo

Kunešov - slabota, sucho


portret

21. 08. v roku 2010, Zlaté Moravce - huby rástli, valky

No ešte niečo rastie,ale nie tak ,ako pred tyždňom....


portret

21. 08. v roku 2010, Námestovo - huby rástli, lettro

veľmi slabo


portret

21. 08. v roku 2010, Nitra - huby rástli, Budape

Poslabšie, ale rástli. Hlavne suchohríb plstnatý


portret

21. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, dedko1

Zlata Bana dubaky letne koncia len 6 velke mlade vobec nerastu ..Rastu plavky suchohriby kozaky a lievik trubkovity ...Bunetice vela letne Podpnovky


portret

21. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, davladona

v lese som si pripadala ako v rozpravke ,mrazik´tolko druhov hub som este nevidela a take mnozstva naozaj ako rozpravka


portret

21. 08. v roku 2010, Liptovský Mikuláš - huby rástli, Kappo

25 hribov smrekovych, vela plavok, nejake tie suchohriby,osikace a kuriatka. 2 Ludia 3 Hodinky (Podbanske).Smrekove hriby sme nasli aj gigantickeho rozmeru takze radost bola opravnena na druhej strane ja zjavne ze vlna rastu hub upada za tyzden nebude po hriboch ani stopy.


portret

21. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, Jazwec

Traja hubari sa dnes vybrali na pezinsku babu, ze donesu plne kose hribov a ak by neschovali kosik asi by ich vysmiali.. nasli sme jeden pekny dubak, a po 3 hodinach sme to vzdali.


portret

21. 08. v roku 2010, Stará Ľubovňa - huby rástli, baski

Kamienka niekoľko smrekáčov a modrákov akurát aby sa to stihlo spracovať. Začali sa objavovať rýdziky tak už sa teším tak o 10 dní.


Počet: 134709Strana: |< << ... 1354 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 1362 1363 1364 1365 1366 1367 1368 ... >> >|