Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134709 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
21. 08. v roku 2019, Spišská Nová Ves - huby rástli, PeterHubar
Super už to raší, asi hodinka v lese viac sa nedalo
21. 08. v roku 2019, Banská Bystrica - huby rástli, Evka1
Začali rásť hríby smrekové. Modráčiky rastú stále.
21. 08. v roku 2019, Čadca - huby rástli, blaz
Bolo dosť masliakov, šiškovcov šupinatých, modraky a hríby smrekové. Našiel som aj tohto fešáka hríb horský pre ktorého mi domáci "odborník" vravel že je to nebezpečne. Bolo to v údolí potoka Čadečka 600mnv na Poľskej strane.
21. 08. v roku 2018, Poprad - huby rástli, milan63
Po dlhšej prestávke,kontrola lokality,aj keď vysoké teploty a málo dážďa neprajú hríbom,jeden prieskumník sa našiel k tomu nesklamali kuriatka.
21. 08. v roku 2018, Šurany - huby rástli, fero666
Rástli kozáky topoľové, aj napriek tomu suchu. Dnes som si zopakoval nedeľnú košíkovku.
21. 08. v roku 2017, Trenčín - huby nerástli, lubjur
potvrdzujem! V Chocholnej je sucho a nerastie nič
21. 08. v roku 2017, Ružomberok - huby rástli, towdie
Dnes druha strana doliny opat kuriatka jeden smrekac super zdravy a dalsie hribky na susenie
21. 08. v roku 2017, Trebišov - huby rástli, aspius
Včera i dnes som nazbieral kozáky žltopórové, ale našiel som aj zopár hríbov príveskatých a veľa hríbov vínovočervených. Ináč nerástlo nič a všetko som našiel iba v jednej lokalite. Dargov by už potreboval dážď.
21. 08. v roku 2017, Snina - huby rástli, JOKO
Na moje prekvapenie dubáky rástli iba v jednej menšej lokalite cca 30x100m. Bolo aj čosi hlív, a po daždiku sa ukázali aj krásne trúdniky šupinaté.
21. 08. v roku 2017, Banská Bystrica - huby nerástli, JohnCenaWWE
dnes iba toto po praci,len ma stve ze v nasej nedotknutelnej lokalite kde rastu hriby zacali tazbu,,cele zle toto
21. 08. v roku 2017, Bratislava - huby nerástli, Dzonku
No, nasiel som jedneho na mieste, kde kazdy rok, aj ked je sahara, vzdy vyrastie. Inak nic. Vlastne som ani nesiel na huby ale na bike. Inak myslim ze tunajsi Karpatsky borci by uz nieco nasli na overenych miestach. Ale noci su chladnejsie ako je treba. Vlaha nic moc...
21. 08. v roku 2017, Hlohovec - huby rástli, Melon
S pánom bratom sme asi tak za hodinku aj niečo krvopotného snorenia našli 1 bedľu, 2 kúsky hlivy a niekoľko suchohríbov - tieto len v úzkych pásoch zelene popri chodníku, na niektorých si už začali pochutnávať červíky... Možno by sa to ešte rozbehlo, až by výdatnejšie popršalo.
21. 08. v roku 2017, Brezno - huby rástli, jaskyniar
jeden kozák tri malé modráky a pár hrsti kuriatok
21. 08. v roku 2016, Bratislava - huby rástli, Kocúrik
20 minút v lese bedle sucháče a masliaky hneď išli na gril
21. 08. v roku 2016, Topoľčany - huby rástli, luciano
Po dvojhodinovej prechádzke 6 dubáčikov 1 veľký hnilý,asi kilogram suchohríbov.
21. 08. v roku 2016, Košice - huby nerástli, R.
Týmto pozdravujem párik na chevrolete, ktorému skoro oči vypadli, keď som šiel z lesa s plnou igelitkou. Našiel som len jednu bedľu a 3 plávky, taška bola plná odpadkov. Pohľad na Vás stál za to! :D Inak v lese prekvapivo úplne sucho, ale na lesných cestách sa tlačí nejaké podhubie von.
21. 08. v roku 2016, Snina - huby rástli, hubar.rybar
Cestou do lesa som stretol niekoľko miestnych s prázdnymi košíkmi s poučením, že nerastú. Jatrabčie však opäť nesklamalo...
21. 08. v roku 2016, Žilina - huby rástli, franto a.t
Neskutočné množstvo hríbov smrekových a suchohríbov! A smrekové na 95 % zdravé...
21. 08. v roku 2016, Martin - huby rástli, hurtik
Kde a kolko je hribov smrekovych na obrazku? Inac fain prechadzka.
21. 08. v roku 2016, Brezno - huby rástli, Pupík
Konečne -hubačka ako sa patrí. Našiel som všetko od dubákov cez brezaky, suchohríby, kuriatka - no proste SUPER - nemeral som cestu z dolniakov zbytočne (DS).Výborne prežitá sobota -odporúčam všetkým relax v hore
21. 08. v roku 2016, Topoľčany - huby nerástli, Pupík
Slabota -tak som prešiel do svojho raja na strednom Slovensku (Osrblie ) a výsledok bol bol SUPER (všetko od dubákov, kozákov, kuriatok, suchohríbov..)
21. 08. v roku 2016, Prievidza - huby rástli, palo.pd
dnes ine miesto,polkosika masliakov,do vrchu som ho naplnil bedlami,naslo sa aj zopar sampionov,suchacov a romp
21. 08. v roku 2016, Gelnica - huby rástli, korfi
Dnes naaadhera. Cca 30 hribov od peknych bielych dubacikov az po mega hriby ~ cca 1 kg, zopar kuriatok aj suchohribov, huby su zdrave. Super hubacka, len skoda, ze les je coraz vytazenejsi a zdevastovany.
21. 08. v roku 2016, Prievidza - huby rástli, Goldsoft
dubaky, kozaky, masliaky bedle, kuriatka malicke este len zacinaju hribovacka v dlzine daleko v hore zaciatok nic
21. 08. v roku 2016, Detva - huby rástli, Filip ZV
Ešte stále rastú, ale treba viac chodiť. Hlavne hlbšie, kam sa väčšine hubárov už nechce. Ale je vlhko, dusno, tak ešte minimálne nejaký týždeň rásť budú.
21. 08. v roku 2016, Košice - huby rástli, mokrahliva
rastu,v lese mokro,aj dubaky,kuriatka a vsetko ostatne












































