Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134711 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134711Strana: |< << ... 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 ... >> >|
portret

20. 08. v roku 2012, Gelnica - huby rástli, piporajanči

V Prakovciach hlavne plávky a kuriatka, ale aj hríby, zrnitohlúbikovité, muchtrávky, masliaky, nakoniec plný košík.


portret

20. 08. v roku 2012, Detva - huby rástli, busmen

V hore sa práši tak je v nej sucho ,ale kozáky s tým bojujú celkom statočne.Najviac je žltooranžových ale nájdu sa aj osikové a dubové.


portret

20. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, skratotriasok

Tak som isiel na kratku prechadzku a bam: Vatovec. 1 , 2, 3. Prvy dokazal ze este budu, druhy ze boli a treti som odfotil pre ASTROLOGICKY VYSKUM. Este som zbalil jednu hlivu bukovu, a aj 3 plodnice muchotravky cisarskej cakaju na poryv vetra.


portret

20. 08. v roku 2011, Brezno - huby rástli, mushroompeter

už týždeň som tu pod Kráľovou hoľou na chate a denne -4 koše smrekáčov a kuriatok...

dobrá sezóna...


portret

20. 08. v roku 2011, Košice - huby rástli, Rastik_01

Zlata idka ... Od rana takyto ulovok 60 Dubakov...


portret

20. 08. v roku 2011, Spišská Nová Ves - huby rástli, Pista011

Na Tepličke nič slavne ale za hodku a pol asi 10 hríbov a 5 kozačikov.


portret

20. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, macinko

Limbach - Rasti ale bolo to poslabsie. 6 hribov, 2 hrste kuriatok, par zrnitohlubikovych a suchacov


portret

20. 08. v roku 2011, Martin - huby rástli, expert

Turany-Rapiková.Huby rastú ale dosť vysoko/900m/.Našli sme 2 koše malých aj velkých hríbov.


portret

20. 08. v roku 2011, Košice - huby nerástli, cantona

ruzin sivec... sucho... 4 cervenaky jeden dubak....slabota


portret

20. 08. v roku 2011, Spišská Nová Ves - huby rástli, duska

Ale slabo je sucho.Dva modráky,jeden kozák,dva rýdziky a asi 20 dg kuriatok.


portret

20. 08. v roku 2011, Prievidza - huby rástli, zenon

Nad Kaniankou huby rástli...kuriatka,hlivy,suchohríby,masliaky,hríby,ale človek musí nabehat pár kilometrov...


portret

20. 08. v roku 2011, Považská Bystrica - huby rástli, bedlicka

Púchov- Lachovec, Púchovská skala rástli brezovčeky, pár dubákov, bedle. cca 10kg


portret

20. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, skorp

3-hodinova hubacka, suchohriby, dubaky, smrekove hriby


portret

20. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, johny

Veľa kuriatok a 3 smrekové...


portret

20. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, edusho

Rastie velmi vela druhov jedlych hub.Pocetnost hribov na jednotlivych miestach je trochu slabsia,ale da sa nazbierat krasny ulovok.


portret

20. 08. v roku 2011, Prievidza - huby rástli, ROMANNE1

Včera 2 hod. prechádzka, síce v hore sucho, ale niečo sa dalo ešte nájsť.


portret

20. 08. v roku 2011, Ružomberok - huby rástli, Anči

V Ľubochnianskej doline rástli, ale v malom množstve suchohríby, hríby zrnitohlúbikové a plávky. O niečo viac sa vyskytli kuriatka lievikovité.


portret

20. 08. v roku 2011, Prievidza - huby rástli, *Tulák*

Huby rastú,ale už začína byť v lese na niektorých miestach riadne sucho...


portret

20. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, Matejpn

Tak vcera sme sa 4 prebehli po lese behom 1 hodiny asi 15 velmi velkych dubakov starsich ale peknych celkom. Inak neodporucam tam ist neraste vobec nic ani masliaciky. pokial nezaprsi trosku znova tak nebude nic ..


portret

20. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, mivaka

Bolo to vcelku slabé, ale aj tak to stálo za to: cca 10 hríbov a pol košíka kuriatok.


portret

20. 08. v roku 2011, Martin - huby rástli, kuzmic

pol hodinova prechadzka v jedlovinach, hodne plavok a muchotravok, a asi tak 6 suchohribov, skoda, ze som nemal tasku


portret

20. 08. v roku 2011, Ružomberok - huby nerástli, igi2150

BOL SOM POZRET CI PO STVRTKU NIECO ISLO A NIC SUCHO SUCHO...


portret

20. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, raseki

Nad zvažnicou 8 ludi 4 hod prechadzka niečo sa našlo ale už je to poslabšie


portret

20. 08. v roku 2011, Modra - huby rástli, víkendár

Rastú už menej ale nájdu sa ešte stále takýto krásavci.


portret

20. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, Ančulka

V sobotu to aj mňa vytiahlo do lesa, je tam úžasne..., bolo síce viac hubárov, ale našla som 9 dubákov (prevažne zdravých), 2 suchohríby a zopár kuriatok. Vďaka aj za to.


portret

20. 08. v roku 2011, Spišská Nová Ves - huby rástli, Váňa

Mlynky - oblasť RAKOVEC. Plný košík hríbov smrekových, v lese je veľmi sucho, ak nezaprší, tak sa to čoskoro skončí, Váňa.


portret

20. 08. v roku 2011, Trenčín - huby rástli, MJ

Dnes v Chocholanskej doline 11 krásnych dubákov.


portret

20. 08. v roku 2011, Detva - huby rástli, Palio

Len tak sme si vyšli pred poludním, či náhodou ešte nejdú. A čuduj sa svete, čo som si myslel, že už bude sucho, tak asi 45 dubákov od 1 do 15 cm, úplne zdravé bez červíka !!!. Oblasť Budiná, smrečina. Kupodivu v hore vlhko, nikto tam predtým nebol, takže radosť. Aj nejaké rýdziky, hrabovce, janíky, muchotrávky "ružovky", proste za kôš.


portret

20. 08. v roku 2010, Hnúšťa - huby rástli, mihaly87

Tisovec - Muránska planina, len 13 kusov hríba smrekového všetkých štádií, odpad ale vyše 50%. Vcelku prevažujú staré plodnice (viac už muselo zostať v lese), zrejme im neprospievajú chladné noci, lebo ináč je v hore mokro. Tiež 1 mladší podhríb žlčový (bude na "horec").


portret

20. 08. v roku 2010, Liptovský Mikuláš - huby rástli, karas

Zničený les, všade v chrastí a vyššie popadané stromy aj s koreňmi,hrôza. Ale našiel som tmavohríby,plávky zdravé, nejaké suchohríby,bedle ale les je asi zničený


portret

20. 08. v roku 2010, Trebišov - huby rástli, hento M.

podpnovky suchohriby sem tam kozaky a hriby roznych druhov. backovska dolina


portret

20. 08. v roku 2010, Žilina - huby rástli, JOAM1

Plny kos,ale hlavne to rajske ticho v lese


portret

20. 08. v roku 2010, Nitra - huby rástli, Jerry

Ešte posledne náznaky dubákov, staršie suchohríby, jeden hríb nádherný a more podpňoviek a plávok (Žirany - za vápenkov)


portret

20. 08. v roku 2010, Revúca - huby rástli, lubošš83

Za necelé 2 hodiny sme našli takú malú úrodu dubákov okolo nášho krásneho mesta.


portret

20. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, jurco

za dve hod. približne 30 dubakov a brezákov,kuriatka,plávky zelenkasté a pol koša lievika trubkovitého.


portret

20. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, uchovec

Pezinok - Kučišdorfská dolina: za 2 hodiny plný kôš - nádherné dubáky, modráky, kozáky a kuriatka. Škoda že nemôžem pridať foto, tento týždeň som bez foťáku.


portret

20. 08. v roku 2010, Martin - huby rástli, chopper16

ulovok z dvoch predchadzajucich dni...krasne zdrave dubaciky


portret

20. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, datel

rastú mladé hríby dubové,smrekové,sosnové a kuriatka.


portret

20. 08. v roku 2010, Sabinov - huby nerástli, marianzosabinova

Hríby sú vyzbierané. Muchotrávky a plávky rozkopané. Ako keby sa cez les prehnalo stádo človeka divého.


portret

20. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, Baca

ZA Hylovom, po troch hodinach vo vyromovanom lese, sice krasna prechadzka, ale zu skoro nic s toho co zbieram. Doniesol som si 4 kozaky brezove, 4 dubaciky (chrobacne asi), zopar kuriatok bledych aj oranzovych, asi kilo Lievikov Trubkovitych (tych rastie ze sa daju kosit) a nieco co povazujem za hlivu, ale mam pochybnost. Rastlo to spod zhniteho konara na zemi, ale nie z dreva, Koren (teraz uz odrezany mal tvar mladej cibulky) vonia to ako hliva. Foto prikladam


portret

20. 08. v roku 2010, Žiar nad Hronom - huby rástli, Ivuso

Dnes to bolo opet slabsie ako vcera , Horna Ves , hadam ledva 25 dubakov , ale nasiel som krastne trojicky .


portret

20. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, brontosaurus

Asi 10 min prieskum pri Mochovciach, rastu hlavne plavky,bolo ich neskutocne vela a to hlavne travovozelenych, rydziky, muchotravky, najviac tigrovane ale aj cervenkaste, znovu zacinaju krasne mlade dubaciky, bronzaciky , peniazovky vretenohlubikovite a kuriatka desat minut ale radost velka.


portret

20. 08. v roku 2010, Krupina - huby rástli, lizbin

Senohrad - stále rastú.


portret

20. 08. v roku 2010, Banská Štiavnica - huby rástli, gazda55555

v utorok boli dubaky, v stredu smrekace, dnes kozaky, bol som pozriet aj hriby brezove, ze spravim foto, bohuzial boli uz nefotitelne, hadam ich este vymaknem...


portret

20. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, subp10

Lamač - 1,5 hodiny - nazbierali sme asi 10ks bedlí, 12 zdravých suchochríbov, no žiadne kozáky ani dubáky.


portret

20. 08. v roku 2010, Trnava - huby rástli, peter.gasparovic

Dnes na trase 23.5km (Jahodnik a okolie) - 7 krasnych vatovcov plus nejake dubaky, ale uz je koniec sezony, je sucho.


portret

20. 08. v roku 2010, Snina - huby rástli, mahri

Huby rastli.


portret

20. 08. v roku 2010, Topoľčany - huby rástli, rajoslav

Tesáre - huby (dubáky, kozáky, ričičáre, rompy, bedle, kuriatka) rástli, ale už im "dochádza para".


portret

20. 08. v roku 2010, Banská Bystrica - huby nerástli, jozef19

Hubárska lokalita v okoli Ponickej Huty. Nerástlo tam nič, teda nič čo by stálo za to,aby som mohol napísať že rastú


portret

20. 08. v roku 2010, Stará Ľubovňa - huby rástli, senič

Noci sú chladné a hríbov pomenej.Ale stále sa niečo nájde a úplne zdravé.Už sa teším na jesenné hríby.


Počet: 134711Strana: |< << ... 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 1351 1352 1353 1354 1355 1356 1357 1358 ... >> >|