Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134720 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
20. 08. v roku 2016, Čadca - huby rástli, dufus1
paráda,išli sme z Nitry ,ale stálo to za to ,smrekáčov bolo asi 150ks
20. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, bohus99
Pekne rastie vsetko. Dubaky modraky kuriatka rydziky bedle kozaky.
20. 08. v roku 2016, Bratislava - huby rástli, uchovec
...naplnil som horko-ťažko tretinu košíku, všetko mladé: modráky, smrekáče, such. hnedé, kuriatka...
20. 08. v roku 2016, Turčianske Teplice - huby rástli, mago
...poctive 4 hodiny v lese .....ale oplatilo sa
20. 08. v roku 2016, Spišská Nová Ves - huby rástli, Hubár Džony
Sklizeno - 5 kg - len 2 hodinová prechádzka
20. 08. v roku 2016, Detva - huby rástli, JanoDT
Dnešný úlovok...najviac masliaky, rýdziky, kuriatka, pečiarky, bedle, hrabináre a jeden dubák. Celkom pekná zmes...v sladkokyslom náleve budú najlepšie...spokojnosť
20. 08. v roku 2016, Nová Baňa - huby rástli, AJoMiDo
Dnes sa opat darilo. Pekna 1,5 hod. prechadzka..
.
20. 08. v roku 2016, Bratislava - huby rástli, 4all4
Dnes bolo velmi vela plavok, muchotravok cervenkastych, hribov zrnitohlubikovych. Ale nasiel som aj bedle vysoke, hriby dubove, kozaky dubove aj hrabove, suchohriby hnede, lieviky trubkovite a potesil ma suchohrib cudzopasny. Ten zostal samozrejme v lese (vid. galeria)
20. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, DéHáčko
789g, 18cm v najširšom mieste na klobúku a samozrejme zdravý (neukazujem rešeto preto foto v reze)
20. 08. v roku 2016, Zvolen - huby rástli, iOSuser26875
20.8.2016 som vybehol do Zvolenskej slatiny ráno od 8:00 do 11:00. Za celý čas sa mi nepodarilo nájsť miesto ktoré nebolo pochodené a vyzbierané. Zjavne chodí veľmi veľa hubárov. Napriek tomu sa podarilo nájsť kuriatka a pár kozákov. Vôbec neboli červivé.
20. 08. v roku 2016, Martin - huby rástli, Milan Vojtíšek
Večerná prechádzka , neviem ci dozber alebo v tejto lokalite tak nerastu lebo tam chodím celý mesiac , síce vzdy nieco najdem ale nieje to ono pri tom vlahy tam je dosť , dnes to bolo 4 hríby smrekove , dva kozáky brezové , muchotrávka červenkasta , 20 suchohribov hnedých , a zopúar plávok bukových
20. 08. v roku 2016, Senica - huby rástli, hubožravec
Veľmi poskromne, ale predsa dačo. V lesoch nad Plaveckým Mikulášom- cca 3 hod. hľadania- 2ks nádherné zdravé modráky, 1dubák a zopár suchohríbov plstnatých.
20. 08. v roku 2016, Detva - huby rástli, TERminator
Ja som si včera musela dávať pozor kam stúpam, toľko ich bolo
20. 08. v roku 2016, Prievidza - huby rástli, palo.pd
siel som cisto len na kuriatka,tych bolo polkosika,ale aj dake rompy,plavky,sampiony,jeden osikac a suchohrib
20. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, lubo17
Ľudí ako na Václaváku, tak sme šli hľadať nové "fleky" - rastie všetko - dubáky, modráky, kozáky smrekové a osikové, kuriatka (už aj ametystové), kopa jeleniek, masliaky, sliziaky - takmer sme koše neuniesli...
20. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, Hubárôčka
Dnes slabší úlovok - nie preto, že by hríby nerástli, ale skôr priveľa hubárov na jednu lokalitu Ale radosť v srdci a krása v oku stále ostáva...
20. 08. v roku 2016, Topoľčany - huby rástli, brmbolec
Rástli kuriatka, Hríby bronzové, suchohríby...
20. 08. v roku 2016, Trnava - huby rástli, dominika
Na obvyklom mieste sme našli kozáky, suchohríby, krásne modráky, ale hliva nás najviac prekvapila
20. 08. v roku 2016, Gelnica - huby rástli, daniel76
Boli sme na príjemnej prechádzke s mamkou po Thurzovských lesoch v lese ani noha po hubároch ani chýru ani slychu, prečo? No neviem.... Našli sme asi 30 hríbov no vo väčšine už boli zchrobačlivené. No napriek tomu sme domov priniesli celkom peknú nádielku. Mamka neviem presne a ja 13 hríbov, 1 kozárik brezový, a slušná kopa jeleňovky.
20. 08. v roku 2015, Bratislava - huby rástli, skratotriasok
Na luke bolo zopar spiciek a tlacili sa dalsie . Uz to pojde :D
20. 08. v roku 2015, Liptovský Mikuláš - huby rástli, H-rybár
Pár plávok,jeden zrnitohlubikový,kuriatko a jeden hríb smrekový.Rastie to ako v zime na saniach.Ešte sa to nerozbehlo.
20. 08. v roku 2015, Košice - huby nerástli, R.
Sucho, Sucho SUCHO! Zo stormov padá lístie, nielen z líp a liesok, ale aj z javorov, hrabov a bukov, dubové zatiaľ pomenej. Huby nerástli, ale v lese je nádherne cítiť čerstvo popadané lístie, ktoré príjemne šuští pod nohami. To najlepšie, smetia je stále dosť a môže ho zbierať každý, od neznalca až po mykológa. Takže pozývam všetkých do lesa!
20. 08. v roku 2015, Lučenec - huby nerástli, Monička
Napršané je dobre, ale nevidieť ani žiadne podhubie. Vôbec nič. Ani náznak nejakej hubky.
20. 08. v roku 2015, Turčianske Teplice - huby nerástli, Jendo
Bieda, za 3 hodiny som našiel 4 nepoužiteľné modráky a pár mladých plávok. Po iných hríboch ani stopy.
20. 08. v roku 2015, Prievidza - huby nerástli, Jendo
Po neúspechu v Jasenove som za hodinku prebehol moje ešte pred 10-timi dňami "plodné" miesta ale nenašiel som ani drevokazné. Vlahy je dosť možno za 5-7 dní sa ukážu, ak ovšem príroda nerozhodne inak.
20. 08. v roku 2015, Spišská Nová Ves - huby rástli, vlado241
tri hriby smrekove ale boli po zaruke inac velke sucho
20. 08. v roku 2015, Poprad - huby rástli, skarb
este stale su len pomenej dnesna poobedna vychadzka po praci
20. 08. v roku 2015, Prievidza - huby nerástli, zuzric
Asi dve hodiny sme sa prechadzali po hore, ale hriby zatial nerastu. Mozno skusime este cez vikend.
20. 08. v roku 2015, Prešov - huby rástli, kota333
po velmi smutnej návšteve výsledkov z hidstologie - na ukludneneie, smer čertov kamen, príroda je asi najlepší lekár, nedájte na neho dopustiť - týtmo sa mi v smutnej hodine odvdačil dakujem




































