Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134704 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
19. 08. v roku 2016, Detva - huby rástli, Lubosss
Smrečiny si idú svojím tempom, rastú rôzne druhy húb . . . treba sa však trošku prejsť, alebo nájsť miesto ktoré ešte nieje prechodené
19. 08. v roku 2016, Nitra - huby rástli, kovsoft
Už sa opakujem ako papagáj znovu muchotrávka červenkastá a modráky + sucháče (no nenadávam ale sa teším vždy) ,no našiel som aj jeden dubáčik zasa čo je tam kde chodím vzácnosť .A plávky pokračovali taktiež prášnice.AAA drienky zrejú len nejak pomaly stále su kyslé jak šlak (vždy si dám ako prídem do lesa trochu od smädu)
19. 08. v roku 2016, Trebišov - huby rástli, jansokoly
Zacina nova vlna. Rastu Hriby sosnove a dubove, Kuriatka a Jelenka poprehybana.
19. 08. v roku 2016, Hnúšťa - huby rástli, PeterRet
Rýchla prechádzka, v hore nič moc, ale dali sa nájsť pekné plávky, jelienky, kuriatka, pár suchohríbov, kozákov, prášnic a podaril sa aj dubáčik.
19. 08. v roku 2016, Banská Bystrica - huby rástli, Diwiak
Rastli - dubaky, kozaky, kuriatka, plavky, nie extra vela, ale naslo sa. Hora je konecne premocena takze pojdu. V nedelu znovu
19. 08. v roku 2016, Humenné - huby rástli, Tono od Cirochy
Ešte pár posledných hlávok. Teba poďakovať matke prírode za vydarenú sezónu a tešiť sa na budúci rok.
19. 08. v roku 2016, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, januar
Rástlo všetko... dubáky možno menej ako iné hríby, ale o to boli väčšie a krajšie....aj takéhoto krásavca som našiel ..... a ani tak veľa hubárov som tentokrát nestretol...
19. 08. v roku 2016, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, januar
.... a ešte som si odfotil aj krásnu muchotrávku cisársku...aby som sa nezabudol pochváliť..
19. 08. v roku 2016, Detva - huby rástli, domino
na to že sme šli na huby o 12 00 z domu tak sme našli za dve plné tášky dubákov, kozákov, kureniec a suchohrýbov
19. 08. v roku 2016, Trnava - huby rástli, Konyvran
15 použiteľných suchohríbov, ďalších asi 20 prestarnutých. Rástli tiež šampiňóny, uchovec bazový a hodne plávky. Objavil som aj miestečko, kde bude o pár dní krásny pečeňovec. Po zrážkach, ktoré majú byť v najbližších dňoch, sa to možno rozbehne ešte lepšie
19. 08. v roku 2016, Krupina - huby rástli, ivet
Rástli kuriatka a jeden dubák, 3 suchohríby. V hore sme boli cca 3 hodiny.
19. 08. v roku 2015, Poprad - huby nerástli, SlepýAkoKrtko
Preco tu skarb dava foto z minulej sezony? Ved v lesoch nieje nic.
19. 08. v roku 2015, Humenné - huby rástli, háj73
Jeden kus pekný, mladý, čistý, 6x nedorástli-suché, bolo treba polievať.
19. 08. v roku 2015, Poprad - huby rástli, skarb
Drahý bacigala ak by si bol sikovnejsi tak zistis že to nie je fotka z minulého roku lebo na tuto stránku spravujú fajn ľudia a prišli by na to zajtra po práci chcem vybehnut je ich síce uz menej lebo chytaju piesen ale ked otvorim oči určite voľačo nájdem a ak nie strávim krásny cas v prírode z pozdravom fero
19. 08. v roku 2015, Stará Ľubovňa - huby nerástli, martinius
rastie vela hribov červenych nazbieral som kuriatka a aj černice
19. 08. v roku 2015, Prešov - huby rástli, kota333
troška prechádzky s miláčikmi, no zatial nič, v hore je sucho až neuveritelne - tu spadol dážd za posledné dni 0,001 mm no nedá sa nič robiť
19. 08. v roku 2015, Zlaté Moravce - huby nerástli, HUBÁR RADO
Konečne! Poriadne mi napršalo zhruba 130 mm z toho 30 mm búrkové lejaky a 100 z trvalého dažďa od pondelka večera doteraz. Usmialo sa na mňa šťastie lebo v pondelok som si myslel že skončíme s 30 mm. Myslím že moja nedávna predpoveď vyšla. Podmienky na rast húb sú myslím splnené, jediným problémom môžu byť studenšie noci. Každopádne očakávam najlepšiu vlnu roku 2015. Ak už toto nevýjde tak to bude naozaj záhadné. Nechcem zbytočne lákať ludí do lesa čerstvými príspevkami o raste húb takže túto vlnu zhodnotím až na jej konci. Zatial len na lúkach sa objavili drobné biele huby. Mimochodom úprimnú sústrasť všetkým ktorým teraz nenapršalo.
19. 08. v roku 2015, Brezno - huby rástli, Marybo
Huby začali rásť, les je plný plávok a náš dnešný hubársky úlovok:
19. 08. v roku 2015, Skalica - huby nerástli, Theo
Bahna až za ušami, ale okrem maličkých prašiviek nikde nič...
19. 08. v roku 2015, Malacky - huby nerástli, jamide
lesy sa spamatavaju z toho sucha - mozno po vikende...
19. 08. v roku 2015, Bratislava - huby rástli, AndroidUser42087
Za tanier Uchovca Bazoveho inac vobec nic
19. 08. v roku 2014, Levice - huby rástli, AndroidUser42087
Našli sme dva dubaciky a kopec suchohribov a krásna prechádzka lesom
19. 08. v roku 2014, Liptovský Mikuláš - huby rástli, exprednosta
Omylom som to dal do dal inde a teraz to hľadám a je to v lokalite Martin.
V sobotu pár hríbov, trocha suchohríbov a niekoľko modrákov a na vrchu zo štyri bedle.
19. 08. v roku 2014, Topoľčany - huby rástli, mivek
niekto zahodil na okraji lesa
vie niekto o aký hríb ide?
19. 08. v roku 2014, Modra - huby rástli, klingač
prvykrat na PB a za necele tri hodinky sa podarilo nazbierat, takze spokojnost
19. 08. v roku 2014, Detva - huby nerástli, busmen
Dnes to bol dozber posledných pár kúskov v bučinách,až mi je to čudné pretože vo štvrtok sa dali kosiť všetky huby a dnes ako keby vysavačom po hore pochodil takmer žiadne huby budem sa musieť presťahovať do smrečín.



































