Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134710 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134710Strana: |< << ... 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 1336 ... >> >|
portret

18. 08. v roku 2011, Sobrance - huby rástli, anna6.11

dnešný úlovok


portret

18. 08. v roku 2011, Trenčín - huby nerástli, MirecJ

V hore dost sucho. Jeden dubak je dost malo aby som mohol dat ze rastu...


portret

18. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, Tatahub

Po 4-hodinovej prechádzke v lokalite Nemecká sme dvaja hubári nazbierali celkom slušnú zmes hríbov smrekových,zrnitohlúbikových,sosnových,suchohríbov hnedých,muchotrávok červenkastých.V danej lokalite sa vyskytuje množstvo horkého podhríbu žlčového,preto treba zvýšiť pri zbere pozornosť,aby vianočná kapustnica nebola vyliata do kanála.Prajem všetkým hubárov veľa šťastných nálezov.


portret

18. 08. v roku 2011, Ružomberok - huby rástli, igi2150

Škutovky - 3 hodiny prechádzka...trebalo by trochu dažda ale ináč rastú kde sem-tam.


portret

18. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, romanbonus

Na moje oblubene miesta v okoli Nr,TO,ZM nic mot tak som isiel na huby pri Detvu Latky, a musim vam napisat krajsie miesta niesu,vela dubakou,a vela kuriatok fakt racej chodte niekam do hor na huby.dufam ze sprchne a budu aj tu.


portret

18. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, Papa Albano

Tomky. Dnes síce pomenej ako minulý týždeň, ale v lese bolo aj tak nádherne. Bola tam len naša partia. Najviac bolo kuriatok jedlých, sem-tam nejaké plávky modrasté a mandľové, zopár muchotrávok červenkastých,asi 3-4 suchohríby hnedé a po jednom hríbe smrekovom a zrnitohlúbikovom. Ale pozor !! Začínajú sa objavovať podhríby žlčové a muchotrávky zelené!!


portret

18. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, Kolo

Huby rastú, ale treba veľa chodiť.


portret

18. 08. v roku 2011, Zlaté Moravce - huby rástli, denis77

boli masliaky obžraté dosť, bolo aj veľa plávok a kopec muchotrávok tigrovaných zelených


portret

18. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, Laco-Maco

Vreštiaky: Do tejto lokality som mal ísť pred niekoľkými dňami. Hríby,suchohríby,kozáky vhodných na konzum iba každý desiaty aj s tých som doma polovicu vyhodil. Takže tu rástli,ale už niekoľko dní nenarástlo nič.


portret

18. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, Danielka

kamzik pod lanovkou ktora nepremavala trosku dubakov a kuriatok


portret

18. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, MiroSKPK

...dubákov bolo len 8ks, ale toto bol pre mňa lepší úlovok o 16:30h.


portret

18. 08. v roku 2011, Stará Ľubovňa - huby nerástli, hubar55

les je suchy ani chiru ani slichu po hube


portret

18. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, Prware

Bol som na vatovce a zopar kusov sa mi uslo vid. fotka. No rad by som siel pozriet hubovyte hriby.


portret

18. 08. v roku 2011, Detva - huby rástli, babka Milka

Látky.Rástli hríby smrekové,suchohríby hnedé,kuriatka,hríby zrnitohlúbikové a rôzné druhy kozákov.Ale nachodili sme sa teda poriadne.Už je to poslabšie,ako minulý týždeň.


portret

18. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, johny

Našiel so spústu hríbov, ale väčšinou sú to boli semenáče smrekáčov a na použitie som zobral 5 hríbov, niekoľko kuriatok a plávok.


portret

18. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, ABO

Lučivna-smrekace,suchohriby,riziky.

Vela červivych...vela hubarov


portret

18. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, Dado240

Dnes na mojich miestach slabota, ledva malý košík, sucho.


portret

18. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, pišta7

Dnes som vkročil do hory s malinkými nádejami no ako vždy, les dokáže prekvapiť. Dôkazom toho je nález cca 15ks Vatovca(škoda,že slimáci boli rýchlejší ako ja) a na záver ma potešil krásny Korálovec Bukový-už sa teším na zajtrajšiu držkovú z neho!!!


portret

18. 08. v roku 2011, Prešov - huby nerástli, chiefwolf

žipov,slabota 4 dubaky 1 kurča,dubakov viac ale rozdžindžarete načisto


portret

18. 08. v roku 2011, Gelnica - huby rástli, pali221

Dnes to bolo iba o kozákoch... hríby 0 bodov.


portret

18. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, lemech

Dnes to bolo poslabšie. 5 kozákov, 2 muchotrávky červenkasté a nejaké plávky a ešte dva hríby, ktoré som neidentifikoval, tak skončili v koši. Ale fajn prechádzka a so srnkou sme si pozreli do očí.


portret

18. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, felix

Dnes krásna prechádzka po strelnici, rástli dubáky, sucháče žlto, muchotrávky červ.


portret

18. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, Miso33

Dnes večerná prechádzka spolu s mirom7101, lokalita Riečanské sedlo - smrekáče a brezáky, bez červíkov, asi kvôli suchu.


portret

18. 08. v roku 2011, Topoľčany - huby rástli, wqrwqr

Za 2.5 hodiny som v okoli Partizanskeho nasiel 40 kuriatok, 9 jeleniek, 2 starsie dubaky, jeden hrib bronzovy a jeden hrabak. Huby teda ako-tak rastu, hriby uz velmi nie.


portret

18. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby nerástli, pavelhronec

Po dvoch hodinach motania sa v okoli Molci som nasiel jedno male kuriatko.


portret

18. 08. v roku 2011, Trnava - huby rástli, peter.gasparovic

Na trase 37km som našiel 10ks dubákov a 4 krásne vatovce, 2 som musel vyhodiť lebo už boli riadne červivé. A tento raz som si prešiel kus lesa od horárne Zabité po Sklenú hutu malá sonda do revíru, kam bežne nechodím, aj tak podľa tých prejdených km to bola skôr turistika ako hubačka, ale našlo sa niečo, v tejto lokalite totiž posledná búrka nechala hodne vlahy čo sa o lokalite Jahodník nedá teda povedať, tam už huby končia.


portret

18. 08. v roku 2011, Čadca - huby rástli, energicky

Čadečka - Po hodinke to najskôr to vypadalo na cca 20 suchohríbov,tak som skúsil zájsť ešte vyššie na kopec - dobré rozhodnutie. Za ďašiu cca hodinku sa pridalo zo 10 pravákov, zo 10 "kozákov", a na záver ešte liahnička kuriatok.Takže huby rástli ale skôr išlo o zabudnuté miesto ... pravda je,že už boli aj kapku červivé ... dnes je sparno ale chce to dážď...trvalejší


portret

18. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, raseki

Podbanske ešte stale idu sem-tam 5 hod


portret

18. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, milusa

opäť super prechádzka


portret

18. 08. v roku 2011, Trenčín - huby rástli, juhár

Vo Sviničnej doline rástli aj dole hlavou.


portret

18. 08. v roku 2010, Topoľčany - huby rástli, ujo miro.

dodávam - samý dubák.


portret

18. 08. v roku 2010, Martin - huby rástli, tomas2

zdravim vsetkych,Vcera hodne hribov Oblast klACany/Klacianska dolina,stratil som tam maskacovu vestu,bola tam penazenka cierny mobil okuliare a kluce s oranzovov snurkou,bude asi niekde v bukovom poraste po pravom svahu klacianskej doliny,mozno niekde pri potoku alebo nad nim v tom strmom svahu ak by to nejaky stastlivec nasiel ozvite sa prosim na cislo 0915 244549 alebo 0917 641466,v penazenke je okolo 30e ale to hned dam tomu kdo to najde ,ide mi hlavne o doklady a kluce.Dakujem Tomas


portret

18. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, luskac12

včera dva plne košíky a dve tašky,,strašne vela dubákov


portret

18. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, žaludˇ

včera Bukovec - pár bedlí,pár osikových kozákov,hríbov pomenej a takmer žiadné malé.

dnes Šaca-dúbrava - hríbov málo,hlavne letné podpňovky.


portret

18. 08. v roku 2010, Brezno - huby rástli, lesná víla

KRPÁČOVO



14.8 okolo 50 dubákov

15.8 130 dubákov, nejaké tie kozáky, kuriatka a suchohríby, všetko väčšinou zdravé

16.8 100 dubákov, zhruba 10 kozákov

17.8 okolo 40 dubákov


portret

18. 08. v roku 2010, Sobrance - huby rástli, Hasič

Zo všetkeho trocha.Za 1hodinu plny košik.


portret

18. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, Anazuz

Lokalita Svaty Jur: dubaky pomaly ale isto koncia, dnes len 13 ks za vyse 2 hodiny, a po tych vikendovych najazdoch ludi sa ani necudujem. Zato plny les plavok, muchotravok, bedli a kadecoho ineho co ani nepoznam...


portret

18. 08. v roku 2010, Stará Ľubovňa - huby rástli, popko

Od 02. 08. do 16. 08. som bol v Ružbachoch a výsledok - 06. 08. - 56ks dubákov, 10. 08. - 54ks dubákov a pár kuriatok a 16. 08. - 47ks dubákov, 10 kuriatok, 2ks brezáky a asi 10 masliakov. Všetko krásne mlade zdravé, dubáky tak od 3cm do 12 cm - nádhera. Fotky do galérie dodám neskôr.


portret

18. 08. v roku 2010, Michalovce - huby rástli, mach

Duša v pirju.


portret

18. 08. v roku 2010, Prešov - huby rástli, sasko

Na Cemjate plny kos - plavky, muchotravky, kozariky, suchohriby, pecenovce.


portret

18. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, Ančulka

Vybehla som nad Raču, našla som síce len 3 dubáky, ale aj ostatné huby potešili (suchohríby, masliaky, špičky, modráky).


portret

18. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, miksy

Práve sme sa vrátili z lesa. boli sme dvaja, toto je výsledok. Nemám slov.


portret

18. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, tony_lv

No boli sme aj my na tlstom vrchu, ale mne sa zdalo, že už to nie je to čo bolo, mladých bolo pomenej skôr sme našli pekných mackov. Plný koš bol, ale už to nie je ono.


portret

18. 08. v roku 2010, Nitra - huby rástli, skratotriasok

Bol som si zabehat. Hora zasypana plavkami a muchotravkami cervenkastymi. Zobral som len jednu bedlu ako dazdnik, a jedneho dubacika (prvy nitriansky)


portret

18. 08. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, kahovec

Dnes na Výtokoch za dve hodiny plný kôš.Rastú,ale viac som sa nachodil.Našiel som dubáky, suchohríby,kozáky hrabové,masliaky,pečeňovec,strapačku,kuriatka,hríby kráľovské aj modrajúce a pôvabnicu fialovú.Rastú aj plávky veľa druhov ba aj rompy.Tie som dnes nebral,no inokedy nimi nepohrdnem.Z pečeňovca idem robiť držkovú,sám som zvedavý ako to dopadne.Dám vedieť.


portret

18. 08. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, kaško

Dnes prechádzka okolie Sokoloviec a potom Hubina asi hodinka bedle 2, 8 dubáčikov len mladých, 10 masliakov a 3 kozáky.

Už prestávajú rásť,lebo je plná hora plávok..

Inak pekný oddych.... Hore zdar.......


portret

18. 08. v roku 2010, Zlaté Moravce - huby rástli, miro19

boli sme v obyciach , celkom OK , prosím o pomoc - viď foto , je to satan?(hríb satanský , obyce), díky


portret

18. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, fofino

DNES SME BOLI NA BANKOVE HUBY RASTÚ.BOLO HLAVNE VEĽA PLÁVOK,SUCHOHRÍBOV, KOZÁKOV HRABOVÝCH,KURIATOK AJ PÁRU HRÍBOV DUBOVÝCH A NA POČUDOVANIE VŠETKO ZDRAVÉ MINIMUM ODPADU,ZREJME PO TÝCH CHLADNEJŠÍCH NOCIACH ALE NEMAJÚ ŠANCU VYRÁSŤ DO VEĽKOSTI ( STRAŠNE VEĽA HUBÁROV )


portret

18. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, durdomiro

nenormalne, co je v lese hribov


portret

18. 08. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, cigino

Výtoky- stále rastú ,len sa treba trochu viac nachodiť. Našiel som dubáky,sucháče,bedle,bronzáky,kozáky hrabové a bolo aj hojne muchotrávok cisárskych.


Počet: 134710Strana: |< << ... 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 1336 ... >> >|