Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134685 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134685Strana: |< << ... 1321 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 ... >> >|
portret

18. 08. v roku 2013, Prievidza - huby nerástli, BORKI

dnes prechodené bývalé močiare aj tienené jarky kde sa v minulosti vyskytovali kozáky hrabové a osikové a výsledok nula.


portret

18. 08. v roku 2013, Nová Baňa - huby nerástli, reset-start

Hronsky Benadik....suchy smutny les(((


portret

18. 08. v roku 2012, Košice - huby nerástli, dedko1

Veľmi sucho aj keď teraz bude pršať tak huby budú najskôr v septembri


portret

18. 08. v roku 2012, Košice - huby nerástli, dedko1

taku fotku som nasiel na internete moze vyrast taka huba?


portret

18. 08. v roku 2012, Detva - huby nerástli, Lucia

My sme vcera nenasli nic :-/


portret

18. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, skarb

mini hubarik midi hubarik a maxi skvela hubacka


portret

18. 08. v roku 2012, Košice - huby nerástli, Huty

Tak je to mozne, kedze sa uz nasiel 20 kg masliak, ale to bolo tusim v australii.


portret

18. 08. v roku 2012, Martin - huby rástli, dunčo

Martin - Bystrička,Lázky, aj tu ešte čo to rastie.


portret

18. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, bulik6

Pekna hubačka


portret

18. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, skarb

dnes poobede v okoli kezmarku spusta rydzikov a kozakov super pozdravujem mira


portret

18. 08. v roku 2012, Martin - huby nerástli, kovo0308

nerastu


portret

18. 08. v roku 2012, Martin - huby rástli, sons

Trebostovo-po dlhom čase náhodný úspech , no už aj malinke hríbiky boli červivé. Asi polovica bola odpad. Jelenka poprehýbaná


portret

18. 08. v roku 2012, Martin - huby rástli, cibo9

Martinske Hole smerom na Minčol mnozstvo roznych hribov a najdute rozne smrekove huby....

Nebral som ich pretoze som ich nemal kde dat.

Dufam, ze buduci rok bude perfektne pocasie a pojdem ich pozbierat


portret

18. 08. v roku 2012, Gelnica - huby rástli, bujanov

okolie folkmarskej skaly .vela plavok 1 hrib,3 kozaky a par kuriatka


portret

18. 08. v roku 2012, Martin - huby nerástli, chrapun

Prechádzka - Záturčie: 3x plávka zelenkastá, 3x plávka obyčajná, zopár kuriatok lievikovitých a 1x muchotrávka červenkastá a plávka černastá


portret

18. 08. v roku 2012, Detva - huby rástli, mushroomcollector

Velmi sucho, ale na relativne vlhkejsich miestach a po dlhsej ture sa dali najst cca 4ks dubakov, par kozakov a modrakov.


portret

18. 08. v roku 2012, Spišská Stará Ves - huby rástli, figlar

Na Osturni kuriatka, ostatné huby veľmi slabo.


portret

18. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, robert63

Síce ešte mám miernu svalovku, ale stálo to za to


portret

18. 08. v roku 2012, Čadca - huby rástli, Lienka77

Rastú kuriatka, našla som pár zrnitihlúbikových, nejaké muchotrávky rúžovkasté a veľa plávok.


portret

18. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, mameluk

Vernár,Predná hoľa.Rastú,aj keď pomaly rast ustáva,treba sa viac motať,hlavne v mladých smrekových porastoch a v okolí lúk.Zjesenieva sa,počasie tuzexové,vlahy je hore dosť,ale jedna letná búročka by urobila divy...


portret

18. 08. v roku 2012, Detva - huby rástli, mushroomcollector

Velmi sucho, ale o to vacsia radost z tychto par hribikov.


portret

18. 08. v roku 2012, Považská Bystrica - huby rástli, palovb

Kolárovice Babiše - Javorník.

Dávam že rástli, aj keď sme našli len 1ks hríb smrekový (úplne zdravý a veľký) a 2 ks suchohríby. Bolo to pre nás neznáme miesto. Tiež rástlo veľa rýdzikov a plávok.


portret

18. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, palomic

Podbanské - hríby smrekové, suchohríby, modráky, baranie hlavy, plávky


portret

18. 08. v roku 2011, Snina - huby nerástli, mustaine

Nejako slabota, chcelo by to dážď. Dnes iba 6 hríbov za 3 hodinky hľadania.


portret

18. 08. v roku 2011, Detva - huby rástli, jojo488

na Čekankach je to už poslabšie ,ale dá sa....


portret

18. 08. v roku 2011, Sobrance - huby rástli, anna6.11

dnešný úlovok


portret

18. 08. v roku 2011, Trenčín - huby nerástli, MirecJ

V hore dost sucho. Jeden dubak je dost malo aby som mohol dat ze rastu...


portret

18. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, Tatahub

Po 4-hodinovej prechádzke v lokalite Nemecká sme dvaja hubári nazbierali celkom slušnú zmes hríbov smrekových,zrnitohlúbikových,sosnových,suchohríbov hnedých,muchotrávok červenkastých.V danej lokalite sa vyskytuje množstvo horkého podhríbu žlčového,preto treba zvýšiť pri zbere pozornosť,aby vianočná kapustnica nebola vyliata do kanála.Prajem všetkým hubárov veľa šťastných nálezov.


portret

18. 08. v roku 2011, Ružomberok - huby rástli, igi2150

Škutovky - 3 hodiny prechádzka...trebalo by trochu dažda ale ináč rastú kde sem-tam.


portret

18. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, romanbonus

Na moje oblubene miesta v okoli Nr,TO,ZM nic mot tak som isiel na huby pri Detvu Latky, a musim vam napisat krajsie miesta niesu,vela dubakou,a vela kuriatok fakt racej chodte niekam do hor na huby.dufam ze sprchne a budu aj tu.


portret

18. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, Papa Albano

Tomky. Dnes síce pomenej ako minulý týždeň, ale v lese bolo aj tak nádherne. Bola tam len naša partia. Najviac bolo kuriatok jedlých, sem-tam nejaké plávky modrasté a mandľové, zopár muchotrávok červenkastých,asi 3-4 suchohríby hnedé a po jednom hríbe smrekovom a zrnitohlúbikovom. Ale pozor !! Začínajú sa objavovať podhríby žlčové a muchotrávky zelené!!


portret

18. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, Kolo

Huby rastú, ale treba veľa chodiť.


portret

18. 08. v roku 2011, Zlaté Moravce - huby rástli, denis77

boli masliaky obžraté dosť, bolo aj veľa plávok a kopec muchotrávok tigrovaných zelených


portret

18. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, Laco-Maco

Vreštiaky: Do tejto lokality som mal ísť pred niekoľkými dňami. Hríby,suchohríby,kozáky vhodných na konzum iba každý desiaty aj s tých som doma polovicu vyhodil. Takže tu rástli,ale už niekoľko dní nenarástlo nič.


portret

18. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, Danielka

kamzik pod lanovkou ktora nepremavala trosku dubakov a kuriatok


portret

18. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, MiroSKPK

...dubákov bolo len 8ks, ale toto bol pre mňa lepší úlovok o 16:30h.


portret

18. 08. v roku 2011, Stará Ľubovňa - huby nerástli, hubar55

les je suchy ani chiru ani slichu po hube


portret

18. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, Prware

Bol som na vatovce a zopar kusov sa mi uslo vid. fotka. No rad by som siel pozriet hubovyte hriby.


portret

18. 08. v roku 2011, Detva - huby rástli, babka Milka

Látky.Rástli hríby smrekové,suchohríby hnedé,kuriatka,hríby zrnitohlúbikové a rôzné druhy kozákov.Ale nachodili sme sa teda poriadne.Už je to poslabšie,ako minulý týždeň.


portret

18. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, johny

Našiel so spústu hríbov, ale väčšinou sú to boli semenáče smrekáčov a na použitie som zobral 5 hríbov, niekoľko kuriatok a plávok.


portret

18. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, ABO

Lučivna-smrekace,suchohriby,riziky.

Vela červivych...vela hubarov


portret

18. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, Dado240

Dnes na mojich miestach slabota, ledva malý košík, sucho.


portret

18. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, pišta7

Dnes som vkročil do hory s malinkými nádejami no ako vždy, les dokáže prekvapiť. Dôkazom toho je nález cca 15ks Vatovca(škoda,že slimáci boli rýchlejší ako ja) a na záver ma potešil krásny Korálovec Bukový-už sa teším na zajtrajšiu držkovú z neho!!!


portret

18. 08. v roku 2011, Prešov - huby nerástli, chiefwolf

žipov,slabota 4 dubaky 1 kurča,dubakov viac ale rozdžindžarete načisto


portret

18. 08. v roku 2011, Gelnica - huby rástli, pali221

Dnes to bolo iba o kozákoch... hríby 0 bodov.


portret

18. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, lemech

Dnes to bolo poslabšie. 5 kozákov, 2 muchotrávky červenkasté a nejaké plávky a ešte dva hríby, ktoré som neidentifikoval, tak skončili v koši. Ale fajn prechádzka a so srnkou sme si pozreli do očí.


portret

18. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, felix

Dnes krásna prechádzka po strelnici, rástli dubáky, sucháče žlto, muchotrávky červ.


portret

18. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, Miso33

Dnes večerná prechádzka spolu s mirom7101, lokalita Riečanské sedlo - smrekáče a brezáky, bez červíkov, asi kvôli suchu.


portret

18. 08. v roku 2011, Topoľčany - huby rástli, wqrwqr

Za 2.5 hodiny som v okoli Partizanskeho nasiel 40 kuriatok, 9 jeleniek, 2 starsie dubaky, jeden hrib bronzovy a jeden hrabak. Huby teda ako-tak rastu, hriby uz velmi nie.


portret

18. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby nerástli, pavelhronec

Po dvoch hodinach motania sa v okoli Molci som nasiel jedno male kuriatko.


Počet: 134685Strana: |< << ... 1321 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 1331 1332 1333 1334 1335 ... >> >|