Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134685 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
18. 08. v roku 2013, Prievidza - huby nerástli, BORKI
dnes prechodené bývalé močiare aj tienené jarky kde sa v minulosti vyskytovali kozáky hrabové a osikové a výsledok nula.
18. 08. v roku 2012, Košice - huby nerástli, dedko1
Veľmi sucho aj keď teraz bude pršať tak huby budú najskôr v septembri
18. 08. v roku 2012, Košice - huby nerástli, dedko1
taku fotku som nasiel na internete moze vyrast taka huba?
18. 08. v roku 2012, Košice - huby nerástli, Huty
Tak je to mozne, kedze sa uz nasiel 20 kg masliak, ale to bolo tusim v australii.
18. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, skarb
dnes poobede v okoli kezmarku spusta rydzikov a kozakov super pozdravujem mira
18. 08. v roku 2012, Martin - huby rástli, sons
Trebostovo-po dlhom čase náhodný úspech , no už aj malinke hríbiky boli červivé. Asi polovica bola odpad. Jelenka poprehýbaná
18. 08. v roku 2012, Martin - huby rástli, cibo9
Martinske Hole smerom na Minčol mnozstvo roznych hribov a najdute rozne smrekove huby....
Nebral som ich pretoze som ich nemal kde dat.
Dufam, ze buduci rok bude perfektne pocasie a pojdem ich pozbierat
18. 08. v roku 2012, Gelnica - huby rástli, bujanov
okolie folkmarskej skaly .vela plavok 1 hrib,3 kozaky a par kuriatka
18. 08. v roku 2012, Martin - huby nerástli, chrapun
Prechádzka - Záturčie: 3x plávka zelenkastá, 3x plávka obyčajná, zopár kuriatok lievikovitých a 1x muchotrávka červenkastá a plávka černastá
18. 08. v roku 2012, Detva - huby rástli, mushroomcollector
Velmi sucho, ale na relativne vlhkejsich miestach a po dlhsej ture sa dali najst cca 4ks dubakov, par kozakov a modrakov.
18. 08. v roku 2012, Spišská Stará Ves - huby rástli, figlar
Na Osturni kuriatka, ostatné huby veľmi slabo.
18. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, robert63
Síce ešte mám miernu svalovku, ale stálo to za to
18. 08. v roku 2012, Čadca - huby rástli, Lienka77
Rastú kuriatka, našla som pár zrnitihlúbikových, nejaké muchotrávky rúžovkasté a veľa plávok.
18. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, mameluk
Vernár,Predná hoľa.Rastú,aj keď pomaly rast ustáva,treba sa viac motať,hlavne v mladých smrekových porastoch a v okolí lúk.Zjesenieva sa,počasie tuzexové,vlahy je hore dosť,ale jedna letná búročka by urobila divy...
18. 08. v roku 2012, Detva - huby rástli, mushroomcollector
Velmi sucho, ale o to vacsia radost z tychto par hribikov.
18. 08. v roku 2012, Považská Bystrica - huby rástli, palovb
Kolárovice Babiše - Javorník.
Dávam že rástli, aj keď sme našli len 1ks hríb smrekový (úplne zdravý a veľký) a 2 ks suchohríby. Bolo to pre nás neznáme miesto. Tiež rástlo veľa rýdzikov a plávok.
18. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, palomic
Podbanské - hríby smrekové, suchohríby, modráky, baranie hlavy, plávky
18. 08. v roku 2011, Snina - huby nerástli, mustaine
Nejako slabota, chcelo by to dážď. Dnes iba 6 hríbov za 3 hodinky hľadania.
18. 08. v roku 2011, Trenčín - huby nerástli, MirecJ
V hore dost sucho. Jeden dubak je dost malo aby som mohol dat ze rastu...
18. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, Tatahub
Po 4-hodinovej prechádzke v lokalite Nemecká sme dvaja hubári nazbierali celkom slušnú zmes hríbov smrekových,zrnitohlúbikových,sosnových,suchohríbov hnedých,muchotrávok červenkastých.V danej lokalite sa vyskytuje množstvo horkého podhríbu žlčového,preto treba zvýšiť pri zbere pozornosť,aby vianočná kapustnica nebola vyliata do kanála.Prajem všetkým hubárov veľa šťastných nálezov.
18. 08. v roku 2011, Ružomberok - huby rástli, igi2150
Škutovky - 3 hodiny prechádzka...trebalo by trochu dažda ale ináč rastú kde sem-tam.
18. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, romanbonus
Na moje oblubene miesta v okoli Nr,TO,ZM nic mot tak som isiel na huby pri Detvu Latky, a musim vam napisat krajsie miesta niesu,vela dubakou,a vela kuriatok fakt racej chodte niekam do hor na huby.dufam ze sprchne a budu aj tu.
18. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, Papa Albano
Tomky. Dnes síce pomenej ako minulý týždeň, ale v lese bolo aj tak nádherne. Bola tam len naša partia. Najviac bolo kuriatok jedlých, sem-tam nejaké plávky modrasté a mandľové, zopár muchotrávok červenkastých,asi 3-4 suchohríby hnedé a po jednom hríbe smrekovom a zrnitohlúbikovom. Ale pozor !! Začínajú sa objavovať podhríby žlčové a muchotrávky zelené!!
18. 08. v roku 2011, Zlaté Moravce - huby rástli, denis77
boli masliaky obžraté dosť, bolo aj veľa plávok a kopec muchotrávok tigrovaných zelených
18. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, Laco-Maco
Vreštiaky: Do tejto lokality som mal ísť pred niekoľkými dňami. Hríby,suchohríby,kozáky vhodných na konzum iba každý desiaty aj s tých som doma polovicu vyhodil. Takže tu rástli,ale už niekoľko dní nenarástlo nič.
18. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, Danielka
kamzik pod lanovkou ktora nepremavala trosku dubakov a kuriatok
18. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, MiroSKPK
...dubákov bolo len 8ks, ale toto bol pre mňa lepší úlovok o 16:30h.
18. 08. v roku 2011, Stará Ľubovňa - huby nerástli, hubar55
les je suchy ani chiru ani slichu po hube
18. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, Prware
Bol som na vatovce a zopar kusov sa mi uslo vid. fotka. No rad by som siel pozriet hubovyte hriby.
18. 08. v roku 2011, Detva - huby rástli, babka Milka
Látky.Rástli hríby smrekové,suchohríby hnedé,kuriatka,hríby zrnitohlúbikové a rôzné druhy kozákov.Ale nachodili sme sa teda poriadne.Už je to poslabšie,ako minulý týždeň.
18. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, johny
Našiel so spústu hríbov, ale väčšinou sú to boli semenáče smrekáčov a na použitie som zobral 5 hríbov, niekoľko kuriatok a plávok.
18. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, ABO
Lučivna-smrekace,suchohriby,riziky.
Vela červivych...vela hubarov
18. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, Dado240
Dnes na mojich miestach slabota, ledva malý košík, sucho.
18. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, pišta7
Dnes som vkročil do hory s malinkými nádejami no ako vždy, les dokáže prekvapiť. Dôkazom toho je nález cca 15ks Vatovca(škoda,že slimáci boli rýchlejší ako ja) a na záver ma potešil krásny Korálovec Bukový-už sa teším na zajtrajšiu držkovú z neho!!!
18. 08. v roku 2011, Prešov - huby nerástli, chiefwolf
žipov,slabota 4 dubaky 1 kurča,dubakov viac ale rozdžindžarete načisto
18. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, lemech
Dnes to bolo poslabšie. 5 kozákov, 2 muchotrávky červenkasté a nejaké plávky a ešte dva hríby, ktoré som neidentifikoval, tak skončili v koši. Ale fajn prechádzka a so srnkou sme si pozreli do očí.
18. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, felix
Dnes krásna prechádzka po strelnici, rástli dubáky, sucháče žlto, muchotrávky červ.
18. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, Miso33
Dnes večerná prechádzka spolu s mirom7101, lokalita Riečanské sedlo - smrekáče a brezáky, bez červíkov, asi kvôli suchu.
18. 08. v roku 2011, Topoľčany - huby rástli, wqrwqr
Za 2.5 hodiny som v okoli Partizanskeho nasiel 40 kuriatok, 9 jeleniek, 2 starsie dubaky, jeden hrib bronzovy a jeden hrabak. Huby teda ako-tak rastu, hriby uz velmi nie.
18. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby nerástli, pavelhronec
Po dvoch hodinach motania sa v okoli Molci som nasiel jedno male kuriatko.















