Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134677 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134677Strana: |< << ... 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 ... >> >|
portret

17. 08. v roku 2010, Martin - huby rástli, dunčo

Turany - Trusalová, hríby smrekové jeden, zrnitohlúbikové zopár


portret

17. 08. v roku 2010, Vranov nad Topľou - huby rástli, kveta55555

Dnes okolo 14 hodine kapitálny úlovok Trúdnik klobúčkatý váha - 295g.


portret

17. 08. v roku 2010, Senica - huby rástli, baranka

dnes na Buroch za 3hod.skoro plny kosik suchohribov


portret

17. 08. v roku 2010, Sabinov - huby rástli, marianzosabinova

Našiel som polovicu košíka hríbov. Pekné suchohríby, plávky, muchotrávky... Dva hríby kráľovské rozkopané. Našiel som aj trúdnik klobučkovitý (barania hlava). Nemohol som ho odfotiť - došla mi elektrina.


portret

17. 08. v roku 2010, Žilina - huby rástli, johny

Smrekové pravdepodobne skončili a podhubie sa potrebuje nadýchnuť do ďalšej vlny. Dajú sa ešte nájsť, ale už len staré a červivé,treba ísť nad 800 mnm.

Napriek tomu v lese teraz rastú hríby zrnitohlúbikové a borové, suchohríby, kuriatka a skoro všetky druhy plávok.


portret

17. 08. v roku 2010, Zlaté Moravce - huby rástli, sono

Obyce dnes ráno sme boli 4 a každý sme mali plný kôš dubáky,kozáky,masláky pekná zmeska.


portret

17. 08. v roku 2010, Galanta - huby rástli, perseus

rastu pečiarky lesné,krasne sírovce,pečeňovce dubové,pečiarky páchnuce,vatovce,bedle vysoké,trúdniky šupinaté dokonca uchovce bazove sa najdu


portret

17. 08. v roku 2010, Spišská Nová Ves - huby rástli, rumko 1

Spisske Vlachy-Zahura 10 hriby smrekove jeden hrib dubovy a 7 hriby zrnitohlubikove ktomu suchohriby hnede a kuriatka neskor nas odohnal dazd


portret

17. 08. v roku 2010, Vranov nad Topľou - huby rástli, zapach

Vážení "HUBARI",hríb kráľovský je chránený na celom území Slovenska,teda aj v Zamutove.Preto doň nekopte,ani inak neničte!Ak ho nepoznáte,zoberte si do lesa atlas húb.


portret

17. 08. v roku 2010, Komárno - huby rástli, svecvlado

V hurbanovských hájoch sú suchohríby.

Na Skýcove veľa veľkých dubákov, plávok toľko, že sa nedá stúpiť a pekné mladé lieviky trúbkovité.


portret

17. 08. v roku 2010, Banská Bystrica - huby rástli, jozef19

Dnes na Kališti. Veľa ľudí, rastú, ale už menej ako pred týždňom


portret

17. 08. v roku 2010, Trebišov - huby rástli, tomike

Dargov - nespocetne mnozstva podpnoviek. Hojny vyskyt suchohribov, kozakov a dubakov pomenej.


portret

17. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, kongo

Ružín-dubáky, brezáky, už ubudajú ale sú.

Ja som sa zameral na holubienky-bukové a mandľové-MŇAM.


portret

17. 08. v roku 2010, Detva - huby rástli, busmen

rastú hojne všetky druhy,ale okrem kuriatok všetko červivé


portret

17. 08. v roku 2010, Detva - huby rástli, Eagle

Hub su plne lesy. Kto sa orientuje aj na ine huby ako hriby, urcite si pride na svoje.

POZOR, dnes boli nad Skliarovom cerstve medvedie stopy.


portret

17. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, mylty

Foto hovorí za všetko a neviem kto píše že na záhorí rastú iba suchohríby, dnes 2 hodinova prechádzka.Lokalita Bílkové Humence


portret

17. 08. v roku 2010, Žiar nad Hronom - huby rástli, bystren

Rastie všetko ale pridávam fotku škoda že len fotená mobilom krásna muchotrávka cisárska a nebola len jedna.


portret

17. 08. v roku 2010, Trebišov - huby rástli, pijacik

Luxusna hubacka!!! Rastie hadam vsetko... Skratka hubarsky luxus, hriby kralovske, priveskate, bronzove, dubove, plavky, podpnovky, suchohriby...


portret

17. 08. v roku 2010, Topoľčany - huby rástli, ujo miro.

Aj som zmokol ale stálo to za to. Dnes som to zvážil.je toho 220gram. perfektne usušených v pekárni na peci. Ujo Miro.


portret

17. 08. v roku 2010, Námestovo - huby rástli, lettro

oveľa menej ako deň predtým


portret

17. 08. v roku 2010, Nové Zámky - huby rástli, black

Na stabilnom mieste Peciarka trsovita. Vyrastlo ich hodne, ale drviva vacsina boli cervive.


portret

17. 08. v roku 2010, Považská Bystrica - huby rástli, drass

Dubáky, kozáky 4 druhy včítane osikových, bedle, muchotrávky červenkasté aj muchotrávky červené, suchohríby, masliaky, veľmi veľa plávok a nejedlých rýdzikov, prášnice a mnoho ďaľších húb, ktoré nepoznám.

Les bol naozaj živý


portret

17. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, fonzi

Išiel som nad Marianku na rýdziky. Hneď na kraji lesa som stretol dve dôchodkyne s dvoma plnými taškami rýdzikov a ja som sa v lese len smutne musel pozerať na odrezané rýdzikové nohy. Tie baby museli mať asi detektor na rýdziky, tak dôkladne to bolo vyzbierané.


portret

17. 08. v roku 2010, Trenčín - huby rástli, ruzza

Manžel naplnil jeden stredný košík dubákmi strednej veľkosti, pridal dajaké masliaky a bedle.


portret

17. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, peve04

Okolie Klatovianky, dubáky 17 ks ( 14 úplne zdravých )suchohríby, kuriatka, kozáky hrabové, osikové, muchotrávky červenkasté, bedle, hliva buková. Dážď prišiel o pár dní neskôr, ale nové huby sú zdravé, dokonca aj muchotrávky červenkasté.


portret

17. 08. v roku 2010, Štúrovo - huby rástli, zujo

rastú - hríb bronzový,kozák dubový,hríb dubový - mladé plodnice, konečne bez červíkov.


portret

17. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, semisoft

17.8.2010 sme našli 25 krásnych hríbov smrekových a 1 kus hríb dubový, 20 suchohríbov hnedých a 26 kuriatok, 6 malých masliakov


portret

17. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, Fafrn

Skusili sme na miestach za Studienkou a na pocudovanie aj napriek zlym ohlasom sa nam podarilo najst zo 40 kuskov. Suchohribov hnedych zatial pomenej, dubacokov zopar..., super premocena prechadzka plna nadhernych emocii


portret

17. 08. v roku 2009, Gelnica - huby nerástli, Miťko

Oproti Rolovej huty 4 kuriatka a jeden červeňák.


portret

17. 08. v roku 2009, Humenné - huby rástli, python

V parku Humenné - vatovce 5 ks.


portret

17. 08. v roku 2009, Vranov nad Topľou - huby nerástli, martin 31

jeden Kozak topoĺovy,inak nič.Veĺmi sucho.


portret

17. 08. v roku 2009, Liptovský Mikuláš - huby nerástli, E+T

Nízke Tatry, Jánska dolina, huby nerastú ani vysoko v horách ani na lúkach. Je veľmi sucho. Nájdu sa plávky prevažne staré a plesnivé, alebo zoschnuté suchohríby. Ale vychádzka je to krásna, výhľady úžasné.


portret

17. 08. v roku 2009, Prešov - huby rástli, martin-9091

rastli huby ako hliva bukova,supinacka menliva,zopar suchohribov a plavok zelenkastych


portret

17. 08. v roku 2009, Banská Bystrica - huby nerástli, jozef19

Okolo Seliec...... stav pretrvava nic nerastie. Kedy nam konecne poriadne naprsi a budeme spokojni aj my - hubari ....a nielen celebrity z TV


portret

17. 08. v roku 2009, Dolný Kubín - huby rástli, smulus

na Kubínskej holi rastú, ale nie hríby. plávok na mraky. sem-tam muchotrávky. kuriatok tak na 2 fľaštičky. 5 hríbov pravých, ale všetky v ťahu. 3 zdravé modráky. v piatok sme boli v Malatinej, tam bol les o čosi štedrejší na modráky, ale takisto žiadna sláva...


portret

17. 08. v roku 2009, Spišská Nová Ves - huby rástli, Jakutin

Novoveská Huta- po obede 6 hríbov smrekových, 4 rýdziky pravé, 20 hríbov zrnitohlúbikových, 20 muchotrávok červenkastých, zopár masliakov a množstvo plávok. Myslím, že keď poprší, bude to lepšie...


portret

17. 08. v roku 2009, Martin - huby rástli, dunčo

Turany - Trusalová 3 hríby smreková, 4 povabnice fialové


portret

17. 08. v roku 2009, Nové Zámky - huby rástli, vrutcan

Poľničky topoľové pri kmeni topoľa a na pni.

Zajtra ich odfotím,ak tam ešte budú.


portret

17. 08. v roku 2009, Žiar nad Hronom - huby rástli, mayo15

Dneska v Lutile 16 kozakov zltoporovych,6 kozakov topolovych,3 kozaky dubove,1 suchohrib a 1 bedla vysoka.


portret

17. 08. v roku 2009, Prešov - huby rástli, greenhorn

dnes poobede na Zlatej Bani - 3 cervenaky, par kozarov a bedli. Vsetko starsie a pomerne cervive. Cernice zacinaju dozrievat :D


portret

17. 08. v roku 2009, Humenné - huby rástli, python

Sokolej-celá rodina sme našli za košík kozákov hnedých a osikových.Hlúbiky na 50 % červivé.


portret

17. 08. v roku 2008, Prešov - huby rástli, MEGY2005

Bikoš.Huby rastli.Plávky,kuriatka,suchohríbky aj ked postaršie,sem tam dubáčik a kozáky .Ale po daždi možno ešte porastú.


portret

17. 08. v roku 2008, Prievidza - huby rástli, platan

Dnes v Nitrianskom Pravne 18 kozákov topoľových. Asi 10 starých som tam nechal.


portret

17. 08. v roku 2008, Žilina - huby nerástli, johny

Boletusy ešte nerastú, ale kuriatok a plávok je dosť.Ešte stále sa dajú nájsť zrnitohlúbikové a momentálne rastie more žlčákov.


portret

17. 08. v roku 2008, Košice - huby rástli, pukes

par kozakov, par suchohribov, par bedli, lieviky trubkovite ci jak sa to vola...nic moc.


portret

17. 08. v roku 2008, Trebišov - huby rástli, tomike

Malo, ale rastli. Opat na Cervenej osikove a topolove + kuriatka a jelenki, ktorych je velmi vela.


portret

17. 08. v roku 2008, Bratislava - huby nerástli, Potulko

Svätý Jur - nič použiteľné v kuchyni som v lese nenašiel, všetko je vysušené alebo zhnité. Ale v lese je po daždi celkom vlhko.


portret

17. 08. v roku 2008, Brezno - huby rástli, mushroompeter

Pod Kráľovou hoľou krásny dubák sedí,

nožík si brúsim, už ho v koši nosím....



Viac info na foto....



Mushroompeter


portret

17. 08. v roku 2008, Martin - huby nerástli, dunčo


portret

17. 08. v roku 2008, Malacky - huby nerástli, bbandee

Vojenske lesy pri Perneku: Napriek tomu, ze po dazdoch uz nebolo az tak sucho, ani jeden jedly hrib sme nenasli. Asi treba pockat este par dni...


Počet: 134677Strana: |< << ... 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 1324 1325 ... >> >|