Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134651 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134651Strana: |< << ... 1309 1310 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 ... >> >|
portret

17. 08. v roku 2012, Poprad - huby rástli, Jeankey

Vysoke Tatry - 4 smrekaciky, 2 kosiky suchohribov,plna taska kuriatok,plna taska plaavok,ledva sme sa odniesli


portret

17. 08. v roku 2012, Martin - huby rástli, dunčo

Martin - Podstráne


portret

17. 08. v roku 2012, Bardejov - huby nerástli, johny_spina

nerastu


portret

17. 08. v roku 2012, Bardejov - huby nerástli, dubak77

asi preto ze mesiac ide fazy nov


portret

17. 08. v roku 2012, Žilina - huby nerástli, čmeliak

Kunerad, dva hríby zrnitohlúbikové ale inak za dve hodiny nič.


portret

17. 08. v roku 2012, Trenčín - huby rástli, erbe87

Už to ani zdaleka nieje ako pred 2 týždnami.Kozákovo sa zmenilo na Prázdnovo. Dnes Pod V.Hájom Chocholná 1 suchohrib,1 kozák,5 plávok,4 bedle a jeden vatovec priemer 16cm.Aspon niečo.


portret

17. 08. v roku 2012, Gelnica - huby nerástli, dedko1

huby nerastli ale toto som nasiel na internete


portret

17. 08. v roku 2012, Košice - huby nerástli, dedko1

okolie Kosic sucho nic nerastie


portret

17. 08. v roku 2012, Sabinov - huby nerástli, marianzosabinova

Nerastú.


portret

17. 08. v roku 2012, Čadca - huby nerástli, xyxy

po 3 hodinách v lese 8 kuřátek, 1 modrý, 1 červený a 1 pravák.


portret

17. 08. v roku 2012, Nová Baňa - huby nerástli, miroNR

Dávam nerástli lebo okrem týchto troch krásavcov

nebolo absolútne nič, totálne sucho.


portret

17. 08. v roku 2011, Vranov nad Topľou - huby nerástli, MARTIN31

Na Juskovej voli už len dozber,zopar dubakov a hrabčakov.nič moc


portret

17. 08. v roku 2011, Čadca - huby rástli, Rasto D

Turzovka - včera 16.8 plná taška. Hríby smrekové, suchohríby a kozáky (červený jano + brezáky)= dobrý pocit


portret

17. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, Pierre

Dnes v okolý Studienky. Pár sucháčov jeden dubák a nádherná kučierka jedlová. Inak je to slabé


portret

17. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, omace

Hríby smrekové, 1 kozák osikový, masliaky a suchohríby, jelenky poprehýbané, sliziak horský tatranský..


portret

17. 08. v roku 2011, Považská Bystrica - huby rástli, bulhar

Oblasť Maríkovej, množstvo nie je zaujímavé, ale dubáky, osikovce a berezovce sa zmestili na 2 x 1m, tak si to spočítajte. Prekvapuje zvýšený odpad u osikovcov.


portret

17. 08. v roku 2011, Topoľčany - huby rástli, kaposlav

Krnča - po prvý krát tento rok plný koš: hrib dubovy, hrib smrekovy, masliak smrekovcovi, hrib sosnovy, kozak hrabovy, bedla vysoka, suchohribi, hliva bukova /nebral som/, muchotravky červenkaste /nebral som/ to všetko bolo v lese a najviac potešili take ake su na pridanej foto ...ešte ale musim spomenut, že v lese som bol od 5:30 do 11:00 lovu zdar!


portret

17. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, JOAM1

Ešte sa dá čo to nájsť,ale sa musí veľa chodiť aby sa naplnil košík.


portret

17. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, uchovec

Pezinok - plný kôš (dubáky, modráky, suchohríby, kuriatka a pár hrabákov).


portret

17. 08. v roku 2011, Gelnica - huby rástli, korfi

Margecany. Dnes predpoludním pekný úlovok, cca 35 kozákov, 4 krásne hríby, skalné kurča, bedle. Po dlhšej prechádzke sa dá nájsť pekný úlovok. Treba ísť, lebo je už kopec starých húb v lese, les dosť schne, za chvíľu bude po hubách, až kým opäť dobre nezaprší.


portret

17. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, Vlk Šamotár

Kto to tu hovorí, že nerastú? Že ani na strelnici? A toto je čo, karfiol?


portret

17. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, pakito13

okolie BB - rástlo množstvo muchotrávok červenkastých, hríby zrnitohlúbikové a smrekové, suchohríby a pár jeleniek a rýdzikov


portret

17. 08. v roku 2011, Banská Bystrica - huby rástli, jozef19

Ľubietová - dolina Hutná. Rastú, ale treba veľa chodiť a dobre hľadať. Dvaja za košík všeličoho: smrekové, veľa muchotrávky červenkasté, kuriatka , more plávok.... proste všehochuť


portret

17. 08. v roku 2011, Martin - huby nerástli, dunčo

Turany - Trusalová, žiaľ ale nerastú.


portret

17. 08. v roku 2011, Detva - huby rástli, busmen

dá sa nájsť všetko ale už v menšom počte:kozáky-smrekové,žltooranžové,dubové,brezové,osikové,hríby smrekové,zrnitohlúbikové a kopec iných húb.


portret

17. 08. v roku 2011, Ilava - huby rástli, chelseadca

stale to vali 60 dubakov kozaky neratam trocha bedle a masliaky...strapacky


portret

17. 08. v roku 2011, Svidník - huby rástli, empros

Kozáky osikové, hríby a iné


portret

17. 08. v roku 2011, Martin - huby nerástli, rimik1

Lipovec - skoro nič, Sučany - zopár pekných ružoviek. V lese je mokro, je teplo, je krátko po splne, prakticky ideálne podmienky ale o poriadnej "hubačke" sa nedá hovoriť.


portret

17. 08. v roku 2011, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, komerčák

Po 4 hodinách po lesoch v Novánskej doline asi pol košíka dubákov, kozákov a pár suchohríbov. Dosť červivé a zjedené no našli sa aj zdravé kúsky. Les bol dosť prechodený


portret

17. 08. v roku 2011, Brezno - huby rástli, lukasii

Rástli smrekáče, dubáky, kuriatka, masliaky, suchohríby a kopec prášnic.


portret

17. 08. v roku 2011, Zvolen - huby rástli, Pubo

Gavurky-Dobronivswké pasienky-16 dubákov,pomerne veľkých,polovica zdravých. Dorastajú a mladé rastú slabšie,našiel som len 4 mladšie plodnice.

4 modráky,6 suchohríbov plstnatých,35 hrabákov,2 brezáky. V hore je neskutočné množstvo krásnych muchotrávok červenkajúcich a

tiež veľa novej plesne na vytvorenie podhubia. Budúci týždeň budú zase nové mladé dubáčiky.


portret

17. 08. v roku 2011, Spišská Stará Ves - huby nerástli, ganco

Na to, že nedávno pršalo a bolo sparno, na moje prekvapenie len 5 ks rýdzikov a jeden smrekáč.


portret

17. 08. v roku 2011, Martin - huby rástli, BOOBLE

Jánošíkovo dnes poobede. Zopár malých hríbov, kozáky a nejaké tie kuriatka. Kto zbiera plávky nájde asi všetky druhy aké tu rastú. Celkovo je to bieda ale na polievku aj praženicu bude. Lesom už zasa chodia vyvracači húb a bordelári. Určite každý rád nachádza v lese plechovky a plastové fľaše. Treba ich tam nahádzať čím viac aby ich bolo viacej ako húb.


portret

17. 08. v roku 2011, Malacky - huby rástli, Emil_1

SLABOTA!

Studienka - vojenské lesy:

1. dvojica na bicykloch (cesta od Novej hájovne), každý pol koša a na vrchu kuriatka.

2. dvojica pešichod. Mali 6 dubákov, červave suchohríby a staré nebrali (strednoskúsení hubari)

3. Cestov o 9:00 hod. zo Studienky do Malaciek som napočítal 12 autíčiek!

4. Ráno 6 rómov či cigáňov s vedrami, vystúpili pri Červenom kríži!



Ja som bol 2x nad Lamačom a nič, ani fuk (pochopka plávky vínové a staré-červavé bolo zopár).


portret

17. 08. v roku 2011, Nitra - huby nerástli, aladar hugo

Okolie liečebného ústavu - iba zopár postarších, no zdravých suchohríbov plstnatých. Z muchotrávok červenkasých už iba torzá a po dubákoch ani chýru. Snáď sa to ešte v priebehu týždňa popraví.


portret

17. 08. v roku 2011, Dolný Kubín - huby rástli, toareg

tak ich bolo pomenej ale čosi sa dalo nájsť


portret

17. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, skarb

dnes poobede vikartovce celkom slusna hubacka


portret

17. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, vladoz

Bol som dnes spolu s Uchovcom. Asi to bude znieť blbo, no ja som mal dva koše plné a to som nebral nič iné, ako Uchovec. Rastie veľa muchotrávok červenkastých, plávok zelenkastých a modrastých a aj lievikov. Keď som ráno šiel na huby, stretol som dvoch pánov s plnými košmi a naplnilo sa moje tušenie, že boli na jednom spoľahlivom mieste, kam som mal namierené. Aj napriek tomu sme tam s Uchovcom dobre pochodili a dokonca sme tam našli aj korálovec ježovitý. Teda aspoň si to myslím. Uchovec ho aj dfotil. Keď sa mu bude chcieť, tak ho možno zverejní. Aj ja som bol tým množstvom prekvapený. Zajtra si idem pre tie lieviky trubkáčovie. Na huby treba ísť na miesta, ktorých svahy sú obrátené na severnú stranu.


portret

17. 08. v roku 2011, Martin - huby rástli, apawle

Huby rastú,v nižších polohách spomalili,ale nad 800 m n.m. rastie veľa boletusov aj iných húb.


portret

17. 08. v roku 2011, Rimavská Sobota - huby rástli, babolat

rozprávka pokračuje...


portret

17. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, hoara

Poobede som sa dosť nachodil, ale rástli hríby smrekové, dubové, sem-tam aj sosnové a zrnitohlúbikové a veľa suchohríbov. Tie sú ale dosť červivé.


portret

17. 08. v roku 2011, Trenčín - huby rástli, xlorak

Dnes 16 hríbov smrekových a 3 dubové, ale to všetko iba v jednej lokalite. Všade okolo nej už sucho a prázdne hory...


portret

17. 08. v roku 2011, Nové Zámky - huby rástli, fero666

šurany ,10 ks kozak topolovy,z toho jeden kus megač-415 gramov v dobrom stave a 6 pečiarok. ja viem, že nič moc ale na dolniaky to stači.


portret

17. 08. v roku 2011, Stará Ľubovňa - huby rástli, senič

Dnes dosť slabo,len 11hríbov,zopár suchohríbov a pár kuriatok.Dúfam ,že sa potešíme s jeseňákov.


portret

17. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, raseki

Pod banou Rač dolina


portret

17. 08. v roku 2011, Modra - huby rástli, mackousko

Vcera podvecer nad Pezinkom cca. 1,5 hodiny. Cez vikend sa ani neoplati ist. Najlepsie je ist takto v strede tyzdna.


portret

17. 08. v roku 2011, Rožňava - huby rástli, elle13

polhodinová prechádzka 5 zdravých dubáčikov, zopár kozákov a bedle.


portret

17. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, mako550

Po štvorhodinovej prechádzke Žiarskou dolinou: velký ruksak kuriatok, 15 hríbov, 3 kráľovské, 1 kozák osikový, suchohríby a masáky


portret

17. 08. v roku 2011, Senica - huby rástli, Madetu

V okolí Sobotišta cca 30 dubákov, ale všetko staré kúsky a väčšinou červivé.


portret

17. 08. v roku 2011, Stará Ľubovňa - huby nerástli, hubar55

huby vobec nerastu a podla mojich fyzikalnych vypoctov uz nebudu!!


Počet: 134651Strana: |< << ... 1309 1310 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 1321 1322 1323 ... >> >|