Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134632 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134632Strana: |< << ... 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 1312 ... >> >|
portret

16. 08. v roku 2011, Nové Zámky - huby rástli, fero666

šurany,ranna prechadzka so psami -plny menši košik pečiarok


portret

16. 08. v roku 2011, Bardejov - huby rástli, adamuscin

Livov - krásne velké a zdravé dubáky v počte 32 kusov, mladých poskromne a ešte niekoľko kozákov.


portret

16. 08. v roku 2011, Topoľčany - huby rástli, cako12

dnes som bol na huby v oblasti kolačno, huby rástli staršie dubaky, muchotravky červenskasté, v oblasti veľké kršteňany , muchotrávky červenkasté a zopár kuriatok. celkom slušna úroda, dakujem hory lesy z hlbokej duše za tieto dary...


portret

16. 08. v roku 2011, Prievidza - huby rástli, cevrik

reastie vsetko a mlade jedince dorastaju. Aspon teda nad Velkou lehotkou


portret

16. 08. v roku 2011, Turčianske Teplice - huby rástli, mushroom master

z nevinnej prechadzky na dubovom sme za cca 3 hodky traja nasli asi 100 dubakov.rastu aj mlade,aj velke kusy,ale najam velmi zdrave.myslim ze aj dalsie dni budu plodne


portret

16. 08. v roku 2011, Skalica - huby rástli, jumar1

Košík suchohríbov plstnatých, 3 malé dubáčky, jedna barania hlava(bedlí asi 5, ale tie som nebral). Toto všetko za 2 hodiny medzi Kútami a Gbelami.


portret

16. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, SEMKO22

OPAT KOSIK, DUBAKY, TROSKU KRIATOK, SUCHOHRIBOV A HLIVA BUKOVA, ALE NACHADZAL SOM UZ DOST STARYCH A CERVIVYCH


portret

16. 08. v roku 2011, Nitra - huby nerástli, valky

V Žiranoch nič,tri staršie ale zdrave dubáčiky,pár starších suchohríbov a m.červenkastých.Vlahy je dosť,uvidíme...


portret

16. 08. v roku 2011, Zvolen - huby rástli, stevo96

Za dve hoďky plný košík prevažne hríbov dubových. Našiel som ale aj kozáky osikové, hríb siný a 3 hríby kráľovské...tých bolo dosť aj starých. Tiež potešila hliva, myslím že to bola hliva buková. Na konci v smrečine pár suchohríbov, kuriatok a masliakov. Výsledok plný kôš a spokojnosť.


portret

16. 08. v roku 2011, Skalica - huby nerástli, misi

Koválovec,nové nerástli,všetko iba velké a staré a červivé.


portret

16. 08. v roku 2011, Levice - huby nerástli, trnky

V Cajkove je to velmi slabe, 2 hriby bronzove, 3 plavky zelenkaste, opat zacinaju kuriatka, ale nic moc. V lese vlhko, no ani naznak ozivenia.


portret

16. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, 99lacike99

Okolie Kvetnice: Kozáky, kuriatka (každým dňom menej), hríby smrekové (žiadne prevratné množstvo, ale rastú), modrákov je nezvyčajne málo a väčšinou len staré plodnice, zopár hríbov dubových, a aj zopár prvých bediel. Na huby chodievam cca 3-4 krát do týždňa. Úlovky sa podobajú.


portret

16. 08. v roku 2011, Dolný Kubín - huby rástli, huby,hubky,hubičky

Včera na Hutách : rástli kuriatka a rôzne nejedlé, hríby nerástli, len také ojedinelé samotare...Hora ešte neprebudená...

Traja sme chodili asi 4 hodiny.


portret

16. 08. v roku 2011, Detva - huby rástli, mirpa

V smrečinách hríby smrekové, ale tiež kozáky smrekové, pritom značný počet hubárov. S manželkou každý za košík. Mnohé boli aj prerastené. Kuriatka už veľmi slabo.


portret

16. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, riri62

Račkova dolina, dobrý začiatok


portret

16. 08. v roku 2010, Zlaté Moravce - huby rástli, Devil.desing

Tam kde som bol to bolo prechodene ale predsa som za 2 hodinky nazbieral plny kos dubakov a troska dost zmokol


portret

16. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, Yeti11

K to mu niet co dodat


portret

16. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, tulinka

Vcera Horna Ves 56 dubakov vela muchotravok cervenkastych a co je zaujimave-nebol v lese ziaden hubar.


portret

16. 08. v roku 2010, Brezno - huby rástli, špion

Rastú,včera ma odohnala búrka.Je potešujúce,že tlačí aj nové plodnice.Ak to pôjde tak ďalej je na čo sa ešte tešíť


portret

16. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, Gabri

Včera sme boli na huby,trikrát sme zmokli ale stálo to za to.Náš úlovok bol tri plné koše a tri tašky dubákov,kozákov a suchohríbov.Fajn prechádzka.


portret

16. 08. v roku 2010, Čadca - huby rástli, SecuritykBA

Turzovka - rástli..veľký košík + polovica tašky

hríby dubové, smrekové , sosnové a zrnitohlúbikové , suchohríby, modráky, kozáky osíkové...dosť veľa húb..najmä pšokovcov.. a dnes ráno som na svojej záhrade , ked som sa vyberal na huby našiel vatovca obrovského.rastie nám tam už asi 5 rokov. Tento rok opäť nesklamal.


portret

16. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, trevis

Včera Jabloňovce - väčšinou vyzbierané, keď sme si našli miestečko vyhnal nás dážď. Druhýkrát nás z lesa vyhnali krúpy. No aj tak jeden košík, ale dvaja???.


portret

16. 08. v roku 2010, Žiar nad Hronom - huby rástli, peter.petia

Stále rastú


portret

16. 08. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, Dado240

Stále rastú, aj odrastené aj mladé.


portret

16. 08. v roku 2010, Banská Bystrica - huby rástli, pakito13

Ľubietová - dnes, modráky, rýdziky, osičníky, kuriatka, smrekáče(väčšinou s návštevníkmi)sem tam nejaká bedľa, keď sme naplnili dva koše nechali sme zvyšok aj ostatným


portret

16. 08. v roku 2010, Nitra - huby rástli, kovsoft

Po vcerajsich plavkach dnes este viac ale peciarky lesnej a par kusov peciarka obrovska ,suchohrib ,uchovec a peciarka ovcia.


portret

16. 08. v roku 2010, Banská Štiavnica - huby rástli, kalimero

Včera sme navštívili naše oblúbené miesta hore nad Hodrušou. Počasie nám moc neprialo ale bol to cez to všetko nádherný i keď mokrý hubársky zážitok.Kto si chce užiť hubačku myslím že v týchto noch je ten správny čas.Zostáva len poďakovať prírode za zážitok.


portret

16. 08. v roku 2010, Vranov nad Topľou - huby rástli, brehy77

Dnes nad Zamutovom zasa plny košík dubákov. Hub je veľa ale z toho veľa červivých a starych. Mladu uz rastu poslabšie. No da sa z toho velkeho množstva stale vybrat dost zdravych.


portret

16. 08. v roku 2010, Liptovský Mikuláš - huby rástli, pindjak roman

Dneská sme sa vybrali s rodičmi o 9tej. O 10tej sme boli v lese, chodíme len na Huty. Vošli sme do hory a asi 30 kusov bedlí, veľmi pekné kúsky.

Bilancia je niečo okolo 120 hríbov, plný kôš modrákov, čo to kuriatok, vyše 30 bedlí, pol koša suchohríbov.


portret

16. 08. v roku 2010, Senica - huby rástli, otrubi

Sajdikove humence letisko

Huby rastu dnes po 2hodinach som nazbieral plny kos dubakov a strasne moc som zahodil cervavych,


portret

16. 08. v roku 2010, Rožňava - huby rástli, Jozef5KA

Gemerská Poloma


portret

16. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, dusan14888

pekne baranie hlavy par dubakov kozaky a hliva bukova


portret

16. 08. v roku 2010, Lučenec - huby rástli, kukopas

Dnes som bol pozriet na lazoch a nasiel som z kazdeho trocha, ale vsetko starsie plodnice, mlade ziadne.


portret

16. 08. v roku 2010, Detva - huby rástli, palci

V sobotu som si vyšiel na prechádzku na Látky a po návrate domov som musel moju malú vyhnať von z vaničky. Škoda tých akože hubárov ktorí prevracajú tie plávky, aby sa uistili, že tam nenechali nejaký ten hríb navyše.


portret

16. 08. v roku 2010, Vranov nad Topľou - huby rástli, vladino

Podvečerná prechádzka s nazbieraním podpňovky a cca 800 g pečeňovca dubového ( žiaľ bez fota).


portret

16. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, likero

Ahoj , dnes som bol po dlhšej dobe na svojom mieste a oplatilo sa , našiel som nejaké kozáre ,bedle a aj suchohríby .V nedelu toho bude dúfam trocha viacej .


portret

16. 08. v roku 2010, Nitra - huby rástli, miloslav1

Na Jelenci rastie vsetko dubaky kozaky a aj taketo siamske dvojicky.


portret

16. 08. v roku 2010, Bratislava - huby rástli, uchovec

Pezinok - po víkende trochu slabšie, ale i tak - takmer plný kôš modrákov a dubákov.


portret

16. 08. v roku 2010, Zvolen - huby rástli, Dushan

Dnes som sa vybral do Sekierskej doliny, kde sa dali nájsť rôzne druhy húb. Dubáky, kozáky, rozbiehajú sa kuriatka a dajú sa nájsť aj pekné ešte nepremoknuté bedle. A pri troche šťastia a tichej chôdzi aj jelenice, srnec a srnka s mladým.


portret

16. 08. v roku 2010, Poprad - huby rástli, lisiakvuk1

Stále je veľa húb aj napriek veľkej invázií hubárov.Okolie Lučivnej


portret

16. 08. v roku 2010, Piešťany - huby rástli, Milos a deti

ratnovce železny vrch plny koš dubaky a suchohriby


portret

16. 08. v roku 2010, Veľký Krtíš - huby rástli, pigi

Kuriatka za misu,zopár dubáčikov, ale stále to nie je ono. Na moje obrovské prekvapenie v hustom tmavšom lesíku bedle!!! Až 11 kusov. Bude perfektné na vyprážanie, na večeru. Bohužiaľ nemal som foťák pri sebe.......... Lokalita Bukovec.


portret

16. 08. v roku 2010, Námestovo - huby rástli, lettro

som veľmi spokojný


portret

16. 08. v roku 2010, Poprad - huby rástli, skarb

cez vikend na podbanskom zbohom zdravy rozum dva dni po sebe tie iste miesta a problem bol odniest sa z lesa


portret

16. 08. v roku 2010, Ružomberok - huby rástli, igi2150

rástli, normálne šprinty pred hubármi do kopca...stálo to za to...


portret

16. 08. v roku 2010, Levice - huby rástli, jana61

Dnes sme boli v Žemberovciach piati a všetci sme niesli plné koše dubáčikov, ešte stále vhodných na zaváranie. Okrem nás tam bolo veľa ďalších hubárov a každý si prišiel na svoje. Čo ma najviac potešilo, že záhadne zmizli z lesa plastové fľaše, niekoľko aj našou zásluhou.


portret

16. 08. v roku 2010, Topoľčany - huby rástli, novak

Dnes som bol v Solčanoch pekny ulovok 105 kusov dubákov.


portret

16. 08. v roku 2010, Spišská Nová Ves - huby rástli, rumko 1

Spisske Vlachy-Zahura hrib dubovy 9ks hrib smrekoy 14ks hrib zrnitohlubikovy 22ks Po sobote a nedeli je to dost vyzbierane V lese je vlhko tak mozno este porastu


portret

16. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, Tonuzaba

Skocili sme s kolegom a kolegynou najprv do Perneku, kde nebolo jedinej huby, ziadnej... Zato sme vsak zazili najvacsie cernicove hody, ake pamatame...

Potom nasledovala Studienka, kde po 2-2 suchohriboch, ktore nasli kolegovci, to vyzeralo, ze nic viac nebude - a v tom som nadabil na "stado" kuriatok, pri nich asi 6 krasnych suchohribov a este 2 bedle ako bonus. Jemny dazd neuskodil...


portret

16. 08. v roku 2010, Komárno - huby rástli, janiba

pred pár dňami rástli pekne masliaky a suchohríby /foto/,dnes na inom tutti mieste,len zopár suchohríbov a bedlí vysokých


Počet: 134632Strana: |< << ... 1298 1299 1300 1301 1302 1303 1304 1305 1306 1307 1308 1309 1310 1311 1312 ... >> >|