Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134652 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134652Strana: |< << ... 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 ... >> >|
portret

15. 08. v roku 2010, Brezno - huby rástli, janospeter049

Boli sme na Zbojskej - smer Kučelach , no a rástli ako besné , ale trochu sú červavé.


portret

15. 08. v roku 2010, Gelnica - huby rástli, svecky

plny kos hrybov, kozakov a kuriatok,. hriby 50% cervive..


portret

15. 08. v roku 2010, Gelnica - huby rástli, rydzicek

Okolie Štósu (len na ynámzch miestach): 120 hribov smrekových, 50 hnedých suchohribov, kremenáče, kuriatka - veľa červikov. Letna vlna, ale nasušili sme.


portret

15. 08. v roku 2010, Malacky - huby rástli, Matelko2003

Lakšárska Nová Ves 15.08.2010 - 4 plné koše pri strej horárni trošku sme zmokli aj sme sa stratili ale hubačka bola super


portret

15. 08. v roku 2009, Nové Zámky - huby rástli, Delta

2 krasne zdrave peciarky obycajne len tak popri ceste pocas prechadzky. Foto je na ceste do galerie. Trosicku prsalo kazdy den od stredy, asi im to pomohlo. Malo by ich byt viac, ale este stale len hladam dobre naleziska ...


portret

15. 08. v roku 2009, Brezno - huby nerástli, špion

Jasenie, huby nerástli


portret

15. 08. v roku 2009, Prešov - huby rástli, poison 1

Rastúúú.

V Hertníku v utorok plný veľký košik. 25 Hríbov smrekových a dubových, hríby zrnitohlubikovité, kozáky osíkové, kuriatka, plávky.

V štvrtok a piatok cca 50 hríbov smrekových a dubových, cca 60 kozákov osíkových , kuriatka, plávky, rýdziky pravé.

Dubáky sú aj pekné veľké kusy a len niektoré sú dosť červivé.

V lese je momentálne po dažďoch dosť vlahy, podhubia sa postúpne prebúdzajú.

Aj hubárov je už v lese viacej a nosia...


portret

15. 08. v roku 2009, Stará Ľubovňa - huby rástli, dano74

kozáky viacerých druhov cca 120 ks


portret

15. 08. v roku 2009, Námestovo - huby rástli, lettro

stále rastú, no uvidíme čo sa stane po dnešnej chladnej noci


portret

15. 08. v roku 2009, Martin - huby nerástli, dunčo

Turany - Trusalová ani nič


portret

15. 08. v roku 2009, Nové Zámky - huby rástli, vrutcan

Les v Bajči pečiarky trsovité,sírovec obyčajný,

pečeňovec dubovy,suchoríby žltomäsité.........


portret

15. 08. v roku 2009, Košice - huby nerástli, Rasto

Okolie Malej Lodiny, iba stare plavky, v lese je este sucho (ale uz nie tak, ako bolo v juli), no na prebudenie podhubia je tej vlhkosti este malo, taky dvoj-trojdnovy vytrvaly dazd by tomu riadne pomohol


portret

15. 08. v roku 2009, Dolný Kubín - huby rástli, sarina1

Dnes Matiasovce a Huty - velmi vela plavok, niekolko mordrakov, kuriatka a 4 hriby.


portret

15. 08. v roku 2009, Brezno - huby rástli, Martes

Michalová- za tašku kuriatok


portret

15. 08. v roku 2009, Prešov - huby nerástli, hanulka

Presov smer Zaborske kuriatka, ale malo, plavok bolo viac, ale nechali sme chrobacikom, trojity pečeňovec ale ten nezbieram, a jeden rozbity sirovec ach ti vandali.

Tak prajem uspesnejší zber kto pôjde zajtra.


portret

15. 08. v roku 2009, Spišská Nová Ves - huby rástli, standoban

Zopár kuriatok,dva pečiarky lesné,jedna bedľa a plný veľký košík rýdzikov surovičkových.


portret

15. 08. v roku 2009, Stará Ľubovňa - huby rástli, kukulienka

Ja som dnes bola v lese a nazbierala som plny kosik roznych druhov hub...


portret

15. 08. v roku 2009, Martin - huby rástli, kuzmic

karvasa blahovca: velmi pekne plavky modraste, tak na taku riadnu polievku


portret

15. 08. v roku 2009, Banská Bystrica - huby rástli, 5 element

Dnes, oblasť Ľubietová-nejaké kuriatka, zopár rýdzikov surovičkovitých, asi dva kozáky brezové a plávky...ale celkovo bieda....


portret

15. 08. v roku 2009, Prešov - huby rástli, lugo

Prešov - Stará Dúbrava. Síce málo, ale rástli. Zopár plávok, 1 mladý sírovec, zopár trsov lievika trubkovitého, 2 pekné bedle, hodne pekných pečenovcov dubových... Hríbovité síce absentovali,ale prechádzka bola super...


portret

15. 08. v roku 2009, Gelnica - huby rástli, pavel123

Znovu Helcmanovce-jedlina plny kosik hribov.


portret

15. 08. v roku 2009, Poprad - huby nerástli, jozik

lopušna dolina. Na zaplakanie.


portret

15. 08. v roku 2009, Liptovský Mikuláš - huby rástli, akaosli

Oblast jaloveckej doliny, velmi vela peknych kuriatok, hriby 2 starsieho data, v hore pomerne sucho.


portret

15. 08. v roku 2009, Liptovský Mikuláš - huby nerástli, icevan

Žiar-bol som na 2 hodiny poobede,vela malych kuriatok,par plavok,1modrak(bieda).Vela muchotravok a satanov.


portret

15. 08. v roku 2009, Malacky - huby rástli, fták netopír

Strelnica, oblasť Bílkove Humence, dubiny. Miestami kuriatka, aj keď niektoré napoly suché. Jeden jediný dubák. Rastie aj zopár plávok. Nie je sucho, ale na väčšiu žatvu ešte nenastal vhodný termín. Treba počkať, ono to príde.


portret

15. 08. v roku 2009, Martin - huby nerástli, cabakova

Prešli sme naše osvedčené miesta na Karvaša-Bláhovca. Okrem 1 rýdzika surovničkového sme nenašli nič - ak nepočítam odhodené plechovice od piva.


portret

15. 08. v roku 2009, Poprad - huby nerástli, tatr_medved

Tatranska Štrba konkretne za Sosnou nič ani nakrajane.


portret

15. 08. v roku 2009, Stará Ľubovňa - huby rástli, matej.sl

Nazbieral som niekoľko hríbov smrekových,suchohríbov,rýdziky,jedna bedľa,a veľa kuriatok.Okrem toho som videl aj dosť rýdzikov surovičkových,korenistých a lososovoružových,niekoľko muchotrávok červenkastých a plávok, a na jednom mieste veľa rôsolovcov červených.


portret

15. 08. v roku 2009, Detva - huby rástli, busmen

Rastú veľmi dobre kuriatka,kozáky a veľmi ojedinele to strihne smrekáč


portret

15. 08. v roku 2009, Sabinov - huby rástli, Rados3berny

Blažov - kurčatá, plávky, pestrec, prilbičky, bedličky, hlivy. Všetko v malom množstve.


portret

15. 08. v roku 2009, Stropkov - huby nerástli, voloďa

10 ks bedlí vysokých, 2 ks kozák osikový, a jedno kuriatko. Proste bieda!


portret

15. 08. v roku 2009, Žilina - huby rástli, felčo

Počas prechádzky v okolí Pekliny som našiel krásny trs hlivy ustricovej.


portret

15. 08. v roku 2009, Brezno - huby rástli, lienka496

dva košíky hríbov smrekových - je to poslabšie, ale kto hľadá nájde...


portret

15. 08. v roku 2009, Oravská Lesná - huby rástli, Hribko

Rástli ako píše Karoľka pri Novoti, ale Oravská Lesná nič moc. Musel som makať skoro 5 hodín, aby som bol ako tak spokojný.


portret

15. 08. v roku 2009, Oravská Lesná - huby rástli, Hribko

Karoľka, pozri si poštu. Cau


portret

15. 08. v roku 2008, Prievidza - huby rástli, 950

Prší - Prievidza a okolie


portret

15. 08. v roku 2008, Poprad - huby rástli, marek_NE?

dnes na lok bôrik 20dubakov cistih,ale asi 50 cervavich,no pekne kusi ale malo casu a vela cervov.boli aj male a aj velke no nic hlavne ze rastu,a ze su!!!!!!!!!!!


portret

15. 08. v roku 2008, Senica - huby nerástli, ahaihi


portret

15. 08. v roku 2008, Brezno - huby nerástli, snežienka

Na huby som bol v Čiernom Balogu a všade som nachádzal len staré dubáky, ale žiadne mladé. Jediné čo rastlo boli kuriatka. Tých bolo dosť, inak slabota a všetky ostatné huby boli staré. Takže som nazbieral aspoň pol tašky kuriatok.


portret

15. 08. v roku 2008, Senica - huby rástli, tomibubo

Hurrraaaaaa, na zapade prsi, zajtra dufam budu hriby, co poviete?


portret

15. 08. v roku 2008, Prievidza - huby rástli, džordžo8

Okolie Velkej Lehôtky-kozák osikový 15ks,kozák dubový 5ks,kozák žltoporový 20ks+polkoša kuriatok.Treba popršať a bude celkom fajn hríbačka.


portret

15. 08. v roku 2008, Stará Ľubovňa - huby rástli, HugoSL

Lokalita: Vabec. V lese je vlhko. Za 2 hodiny 30 hríbov smrekových a 30 hríbov zrnitohlúbikových.


portret

15. 08. v roku 2008, Spišská Nová Ves - huby rástli, standoban

Granč Petrovce-rastú rôzne druhy plávok,hríby smrekové ,kozáky,kuriatka,rýdziky a rôzne iné jedlé huby.Veľa húb rastie mne zatiaľ neznámych


portret

15. 08. v roku 2008, Prešov - huby rástli, poison 1

Dnes v Hetníku 2 plné veľké košiky a 1 malý košík Hríbov , Hríbov zrnitohlubkovýtých, Kozákov osikových, Jeleniek poprehýbaných, Lievikov trubkovytých a 1 barania hlava.

V hrubom lese je už podstatne menej mladých hríbov. Aj po včerajšom krátkom daždi v lese vlaha rýchlo ubúda.


portret

15. 08. v roku 2008, Liptovský Mikuláš - huby rástli, M a r o š

Hríbov veľmi veľa, kozákov som ešte tohoroku také veľké množstvo nenašiel. Hríby všetky takmer celé červivé,

skoro nič sa znich nedalo spracovať. Rastú aj jelenkovce, modráky a hojne krásnopórovec ovčí.


portret

15. 08. v roku 2008, Žiar nad Hronom - huby rástli, chatpall

Kozaky hrabove, osikove a aj brezove. Hriby smrekove a jeden dubovy, ale male a pod listim, uplne cervive. Niekolko starych a asi jeden ukazkovy smrekovy. Kopernica - Slaska


portret

15. 08. v roku 2008, Spišská Nová Ves - huby rástli, josko

bol som na Branisku nasiel som asi 35 hribov smrekovych a vela hribov zrnitohlubikovitych dost su cervive rastie strasne vela rydzikov a nejake bedle tesim sa uz na jesenny rast teraz je to uz slabsie ale aj tak potesi


portret

15. 08. v roku 2007, Liptovský Mikuláš - huby rástli, ciky LATIBOR

Vcera lokalita Podbanske zial bohu iba kurence po dubakoch ani stopy bol vyskyt este par druhou nejakych jedou a to jest vsio mozno je uz po hubach inac poprsane je do krasy.Este pocitam,ze rasek najde plny kos .Lovu zdar


portret

15. 08. v roku 2007, Košice - huby rástli, adam

Inšpiroval som sa boco007 z 11.8.2007. Prešli sme z Myslavy cez Mašu na chatu Klatovianka. V lese po niekoľkých hodinách 3 staré bedle,zopár prášnic bradavičnatých, nejaké červavé suchohríby, strapačka zlatožltá.Možno sme išli inou cestou. Ale vážne. Hovorili sme s tamojšími chatármi, vraj ešte nerastú.Bolo aj viac hubárov, ale bez nálezov jedlých húb. Nyvylučujem možnosť, že rastú, no my to asi nevieme. Veľa úspechov ostatným hubárom


portret

15. 08. v roku 2007, Žilina - huby nerástli, carlos

Zilina - Strecno ,,,zasa nic a nic je slabe slovo. Ani naznak nejakych hribov. Ale zajtra idem skusit do uplne inej hory,tak som zvedavy.


Počet: 134652Strana: |< << ... 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 1300 1301 ... >> >|