Archív správ o výskyte húb
Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134658 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.
Vyhľadávacie kritériá
Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku
15. 08. v roku 2014, Trebišov - huby rástli, Mimka7381
Huby stále rastú, našli sme kozáky, suchohríby, dubáky,baranie hlavy... cez 300ks...
15. 08. v roku 2013, Spišská Nová Ves - huby rástli, bororo
davam ze rastli..... ale strasne strasne slabo no mal som stastie dneska na dvoch zdravych kozakou a jedneho krasneho dubaka..... a inac nic.
15. 08. v roku 2013, Ružomberok - huby nerástli, Anči
V lese ani chýru po hubách. Len tento práchnovček.
15. 08. v roku 2013, Poprad - huby rástli, motýlik
nahobne najdene kuriatka v intravilane Tatranskej Lomnici, v parkovej zeleni
15. 08. v roku 2013, Poprad - huby rástli, Horal
Dvojhodinová prechádzka lesom s velmi chudobným výsledkom no na to sucho čo vládne tak aspoň niečo.Pár plávok ,nejaké to kuriatko a zopár jelienok a dokonca aj suchohríb plstnatý.Nič moc ale aj to potešilo.
15. 08. v roku 2013, Banská Bystrica - huby nerástli, lubo17
Ľubietová - bolo síce zopar kuriatok,ale na množstvo na dvoch pre praženicu nemôžem dať "rástli"...
15. 08. v roku 2013, Čadca - huby nerástli, robotmz
Včera s manželkou v lesoch pri Turzovke - ani stopy po jedlých a nejedlých hubách, žiadne zhnité zvyšky, proste v hore nebol akýkoľvek náznak húb.
15. 08. v roku 2012, Gelnica - huby rástli, novyj
jeden krásný hríb bez červíkov a kuriatká. Pekná ,tichá,prechádzka . HUBY budú,ale treba teplo.
15. 08. v roku 2012, Piešťany - huby rástli, plk
vyse 50 dubakov dost vela suchohribov a dva krasne velke vatovce
15. 08. v roku 2012, Zvolen - huby rástli, Pubo
Blažkova jama . 17 pekných hríbov smrekových ( 10-15 cm vysokých a nečervavých ) , 8 osikovcov , 11 suchohríbov a 3 ešte celkom nerozvinuté bedle vysoké . Vlahy je tak akurát , len sú studené noci . Ináč by rástli oveľa intenzívnejšie .
15. 08. v roku 2012, Poltár - huby nerástli, Hunter
V lese veľké sucho. Nič nerastie. Našiel som akurát dve plávky smradľavé...
15. 08. v roku 2012, Detva - huby rástli, busmen
v brezinách na mokradiach si spokojne rastú kozáky hlavne žltooranžové,ale nájdu sa aj brezové,dubové,osikové a jeden bol aj belostný.
15. 08. v roku 2012, Bratislava - huby rástli, towdie
Pezinska baba po 3hodinach chodenia 1suchohrib 1zrnitohlubikovity niekolko plaviek a viacej nic je strasne sucho pokial nezaprsi tak sa neoplati chodit
15. 08. v roku 2011, Košice - huby rástli, Rastik_01
Bukovec - mnozstvo hub.. Aj vysny medzev... Odporucam...
15. 08. v roku 2011, Trenčín - huby rástli, Ježinko
Výlet na Machnáči sa niesol v znamení všehochuti.Hrabáky,suchohríby,rýdziky,kuriatka,svákovky,masliaky,táto pestrá paleta tvorila obsah košíka.
15. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, magi69
prve kolo hribov je uz prec ale este 9 dubakov niejake ricicki a par rompy aspon na prazenicu chce to dva dobre dazde
15. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, ždobec
Trochu sme sa nachodili ale čosi sa našlo.Huby rástli ale veľa červivých.
15. 08. v roku 2011, Čadca - huby rástli, Vladino100
Dneskaj som bol v okolí Klokočova nazbieral som takmer plný košík z toho 15 dubákov nejakých 10 modrákov za hrsť kuriatok a kopu suchohríbov akejkoľvek kvality... otec mal 5 dubákov takže dokopy 20 on bral aj svákovky ale tie som na foto nedal... celkovo dobrý zážitok pekná príroda ale nachodili sme sa 6 hodín minimáne je to vydreté hríby v posednom čase moc nerastú ale napokon teda ten košík sa nabrat dal... ak v najbližšom čase nezaprší tak sa môžme s daľšími hríbmi rozlúčiť...
15. 08. v roku 2011, Prešov - huby rástli, zberac73
rastli ale slabo.za 3 hod.18 kozakov ,1 cervenak,plavky.
15. 08. v roku 2011, Nové Zámky - huby rástli, jaro50
asi 50 kozákov topolových, väčšinou maličkých. Ráno tam vraj bola velká úroda. Ku svojej škode neskoro vstávam
15. 08. v roku 2011, Lučenec - huby rástli, babka Milka
Okolie Poltára.Rástli hlavne hríby bronzové,dubáky,kozáky hrabové a osikové,kuriatka a krásne plávky.Našli sme aj veľa hríbov "po záruke".Dnes to bola krásna prechádzka a veľká spokojnosť s "úlovkom" .
15. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, stefun
počas menšej hodinovej prechádzky cca 10 suchohríbov, nejaký dubák. suchohríby boli na naše prekvapenie úplne čisté a čerstvé. ale v lese je sucho, chce to dážď veru. ľudia, kde to hľadáte tie vatovce?
15. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, skarb
zdravim rastli v piatok poobede vikartovce dobry priemer sobota rano podbanske super a vnedelu na vikartovciach najlepsie nech trochu poprsi uz to zacalo len skoda ze mam malo priestoru na susenie tak lovu zdar
15. 08. v roku 2011, Košice - huby nerástli, Jerry Košice
Dnes na Kojšovke na chatou erika až na pár exemplárov nič. Na jednom mieste som natrafil na podpňovky. A to som chodil po lese viac ako 3 hodiny. Inak les je značne zdevastovaný.
15. 08. v roku 2011, Rožňava - huby rástli, manussius
Okolo Jablonova rastú, ale nie je to ráj...!
Ozaj veľa muchotrávky červenkasté; pekné množstvo kozák hrabový - no hmyzom zničené Hríby dubové a siné.
Ako raritu v našom okolí, však som našiel prekrásnu trojicu muchotrávky kráľovskej...
15. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, buro
dnes som bol v kuchyni cca 20 dubakov za 3 a pol hodinky traba vela chodit aby clovek nieco nasiel
15. 08. v roku 2011, Topoľčany - huby nerástli, jurajtakac
mna tesi len to, ze do tej krnce som z nitry nesiel cielene, ale zastavil som sa tam, kedze som bol v tej oblasti pracovne. takze som zbytocne neminal naftu...
15. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, SEMKO22
VCERA POOBEDE KOSIK DUBAKOV, ALE OU DOST CERVIVYCH, V SOBOTU 3 VATOVCE, TIEZ UZ NACATE CERVIKMI
15. 08. v roku 2011, Prievidza - huby rástli, BORKI
po víkendovom "vyholení" a devastačnom vyčíňaní lesov sme dvaja navečer našli plný košík rôzneho druhu hubov, aj 12 ks hríb sosnový a veľa rýdzikov pravých tieto boli červivé aj mladé, chutné krásne muchotrávky červenkasté boli povykopávané a domrvené, škoda však apelovať na likvidátorov, ktorí tieto stránky asi nenavštevujú.
15. 08. v roku 2011, Banská Štiavnica - huby rástli, vrutcan
Prešli sme s kamarátom od Jabloňoviec až do Hodruše Hámrov.Húb menej,ale mali sme plné koše.
najviac muchotrávok červenkastých,rôzne plávky,rýdziky smrekové,3 hríby dubové ,takí istý počet hríby smrekové,asi 10 hríbov po záruke,kozáky hrabové,hliva buková,kozáky osikové.
15. 08. v roku 2011, Brezno - huby rástli, Minnie
Začínajú rásť, kuriatka, dubáky, jedle bedle, suchohríby....o také 3-4 dni určite budú, keď bude takéto pekné počasie.
15. 08. v roku 2011, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, hades775
Po 2 hodinách s priateľkou v Horke asi 15 dubákov, 20 suchohríbov, pár kozačikov a jedna bedľa.
15. 08. v roku 2010, Poprad - huby rástli, vasek
lokalita vaziec plny kosik hribov stoji zato ist na huby
15. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, muškár
Včera nad Vyšným Klatovom - no nádhera. Kozáky Hrabové, Kozáky Osikové, Hríby a neobmedzené množstvo suchohríbov je v lese.
15. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, lady gaga
dnes rano ma synovci zobudili, dubaky 300 za dve hodiny krasne prekrasne
15. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, durdomiro
stale ich je vela, ale aj starych..naozaj potesenie
15. 08. v roku 2010, Trnava - huby rástli, bodin
Prievaly smer strelnica, 16 osobných áut pred lesom, tanky na strelnici a veľa hubárov. Po asi 2 hod prechádzke 2 dubáky, asi 10 hríbov zrnito- hlúbových, pár suchohríbov hnedých, plstanaté sme stretávali, ale nezbierali
15. 08. v roku 2010, Stará Ľubovňa - huby rástli, martinius
50 min. v lese a plny košik hribov nadhera
15. 08. v roku 2010, Topoľčany - huby rástli, halabuch
dnes rano bedzianska agacina za tacky dubakov
15. 08. v roku 2010, Ružomberok - huby rástli, peto7
Dnes v doline za hodinu cca 60 hríbov.Hubárov ako maku,ešte viac kriku.
15. 08. v roku 2010, Stará Ľubovňa - huby rástli, martinius
50 min. v lese a plny košik hribov nadhera















