Úvodná stránka » Výskyt húb » Aktuálne správy o výskyte húb »

Archív správ o výskyte húb

Vyhľadajte si správy v našom archíve, ktorý obsahuje 134658 správ. Získate tak prehľad o raste húb v uplynulom období a nápovedu pre budúce obdobie. Pri zadaní prezývky autora, môžete vyhľadávať aj správy len od vybraných autorov. Pri zadaní svojej prezývky získate zoznam všetkých svojich príspevkov.

Vyhľadávacie kritériá


Čiarkou oddelené prezývky autorov príspevkov.

Správy o výskyte húb usporiadané podľa dní v roku

Počet: 134658Strana: |< << ... 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 ... >> >|
portret

15. 08. v roku 2014, Žiar nad Hronom - huby rástli, peter.petia

Pekný úlovok


portret

15. 08. v roku 2014, Trebišov - huby rástli, Mimka7381

Huby stále rastú, našli sme kozáky, suchohríby, dubáky,baranie hlavy... cez 300ks...


portret

15. 08. v roku 2013, Spišská Nová Ves - huby rástli, bororo

davam ze rastli..... ale strasne strasne slabo no mal som stastie dneska na dvoch zdravych kozakou a jedneho krasneho dubaka..... a inac nic.


portret

15. 08. v roku 2013, Ružomberok - huby nerástli, Anči

V lese ani chýru po hubách. Len tento práchnovček.


portret

15. 08. v roku 2013, Poprad - huby rástli, motýlik

nahobne najdene kuriatka v intravilane Tatranskej Lomnici, v parkovej zeleni


portret

15. 08. v roku 2013, Poprad - huby rástli, Horal

Dvojhodinová prechádzka lesom s velmi chudobným výsledkom no na to sucho čo vládne tak aspoň niečo.Pár plávok ,nejaké to kuriatko a zopár jelienok a dokonca aj suchohríb plstnatý.Nič moc ale aj to potešilo.


portret

15. 08. v roku 2013, Banská Bystrica - huby nerástli, lubo17

Ľubietová - bolo síce zopar kuriatok,ale na množstvo na dvoch pre praženicu nemôžem dať "rástli"...


portret

15. 08. v roku 2013, Čadca - huby nerástli, robotmz

Včera s manželkou v lesoch pri Turzovke - ani stopy po jedlých a nejedlých hubách, žiadne zhnité zvyšky, proste v hore nebol akýkoľvek náznak húb.


portret

15. 08. v roku 2012, Gelnica - huby rástli, novyj

jeden krásný hríb bez červíkov a kuriatká. Pekná ,tichá,prechádzka . HUBY budú,ale treba teplo.


portret

15. 08. v roku 2012, Piešťany - huby rástli, plk

vyse 50 dubakov dost vela suchohribov a dva krasne velke vatovce


portret

15. 08. v roku 2012, Zvolen - huby rástli, Pubo

Blažkova jama . 17 pekných hríbov smrekových ( 10-15 cm vysokých a nečervavých ) , 8 osikovcov , 11 suchohríbov a 3 ešte celkom nerozvinuté bedle vysoké . Vlahy je tak akurát , len sú studené noci . Ináč by rástli oveľa intenzívnejšie .


portret

15. 08. v roku 2012, Poltár - huby nerástli, Hunter

V lese veľké sucho. Nič nerastie. Našiel som akurát dve plávky smradľavé...


portret

15. 08. v roku 2012, Brezno - huby rástli, amra

Za pol koša kuriatok a pár krásnych brezákov


portret

15. 08. v roku 2012, Detva - huby rástli, busmen

v brezinách na mokradiach si spokojne rastú kozáky hlavne žltooranžové,ale nájdu sa aj brezové,dubové,osikové a jeden bol aj belostný.


portret

15. 08. v roku 2012, Bratislava - huby rástli, towdie

Pezinska baba po 3hodinach chodenia 1suchohrib 1zrnitohlubikovity niekolko plaviek a viacej nic je strasne sucho pokial nezaprsi tak sa neoplati chodit


portret

15. 08. v roku 2011, Košice - huby rástli, Rastik_01

Bukovec - mnozstvo hub.. Aj vysny medzev... Odporucam...


portret

15. 08. v roku 2011, Trenčín - huby rástli, Ježinko

Výlet na Machnáči sa niesol v znamení všehochuti.Hrabáky,suchohríby,rýdziky,kuriatka,svákovky,masliaky,táto pestrá paleta tvorila obsah košíka.


portret

15. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, magi69

prve kolo hribov je uz prec ale este 9 dubakov niejake ricicki a par rompy aspon na prazenicu chce to dva dobre dazde


portret

15. 08. v roku 2011, Žilina - huby rástli, ždobec

Trochu sme sa nachodili ale čosi sa našlo.Huby rástli ale veľa červivých.


portret

15. 08. v roku 2011, Čadca - huby rástli, Vladino100

Dneskaj som bol v okolí Klokočova nazbieral som takmer plný košík z toho 15 dubákov nejakých 10 modrákov za hrsť kuriatok a kopu suchohríbov akejkoľvek kvality... otec mal 5 dubákov takže dokopy 20 on bral aj svákovky ale tie som na foto nedal... celkovo dobrý zážitok pekná príroda ale nachodili sme sa 6 hodín minimáne je to vydreté hríby v posednom čase moc nerastú ale napokon teda ten košík sa nabrat dal... ak v najbližšom čase nezaprší tak sa môžme s daľšími hríbmi rozlúčiť...


portret

15. 08. v roku 2011, Prešov - huby rástli, zberac73

rastli ale slabo.za 3 hod.18 kozakov ,1 cervenak,plavky.


portret

15. 08. v roku 2011, Ilava - huby rástli, chelseadca

same hrabaky a ruzavkaste muchotravky.


portret

15. 08. v roku 2011, Nové Zámky - huby rástli, jaro50

asi 50 kozákov topolových, väčšinou maličkých. Ráno tam vraj bola velká úroda. Ku svojej škode neskoro vstávam


portret

15. 08. v roku 2011, Košice - huby rástli, janoayman

no koment


portret

15. 08. v roku 2011, Lučenec - huby rástli, babka Milka

Okolie Poltára.Rástli hlavne hríby bronzové,dubáky,kozáky hrabové a osikové,kuriatka a krásne plávky.Našli sme aj veľa hríbov "po záruke".Dnes to bola krásna prechádzka a veľká spokojnosť s "úlovkom" .


portret

15. 08. v roku 2011, Liptovský Mikuláš - huby rástli, tatus

dozber po sobote a nedeli


portret

15. 08. v roku 2011, Nitra - huby rástli, stefun

počas menšej hodinovej prechádzky cca 10 suchohríbov, nejaký dubák. suchohríby boli na naše prekvapenie úplne čisté a čerstvé. ale v lese je sucho, chce to dážď veru. ľudia, kde to hľadáte tie vatovce?


portret

15. 08. v roku 2011, Poprad - huby rástli, skarb

zdravim rastli v piatok poobede vikartovce dobry priemer sobota rano podbanske super a vnedelu na vikartovciach najlepsie nech trochu poprsi uz to zacalo len skoda ze mam malo priestoru na susenie tak lovu zdar


portret

15. 08. v roku 2011, Košice - huby nerástli, Jerry Košice

Dnes na Kojšovke na chatou erika až na pár exemplárov nič. Na jednom mieste som natrafil na podpňovky. A to som chodil po lese viac ako 3 hodiny. Inak les je značne zdevastovaný.


portret

15. 08. v roku 2011, Rožňava - huby rástli, manussius

Okolo Jablonova rastú, ale nie je to ráj...!

Ozaj veľa muchotrávky červenkasté; pekné množstvo kozák hrabový - no hmyzom zničené Hríby dubové a siné.

Ako raritu v našom okolí, však som našiel prekrásnu trojicu muchotrávky kráľovskej...


portret

15. 08. v roku 2011, Bratislava - huby rástli, buro

dnes som bol v kuchyni cca 20 dubakov za 3 a pol hodinky traba vela chodit aby clovek nieco nasiel


portret

15. 08. v roku 2011, Bardejov - huby rástli, frantgaj

Raslavice-Ridkaš Rastu ale už pomenej


portret

15. 08. v roku 2011, Martin - huby rástli, Cantharellus

sucany - 16 hribov za hodinu, uplne zdrave


portret

15. 08. v roku 2011, Topoľčany - huby nerástli, jurajtakac

mna tesi len to, ze do tej krnce som z nitry nesiel cielene, ale zastavil som sa tam, kedze som bol v tej oblasti pracovne. takze som zbytocne neminal naftu...


portret

15. 08. v roku 2011, Lučenec - huby rástli, pretty

rastu ale už menej !


portret

15. 08. v roku 2011, Piešťany - huby rástli, SEMKO22

VCERA POOBEDE KOSIK DUBAKOV, ALE OU DOST CERVIVYCH, V SOBOTU 3 VATOVCE, TIEZ UZ NACATE CERVIKMI


portret

15. 08. v roku 2011, Prievidza - huby rástli, BORKI

po víkendovom "vyholení" a devastačnom vyčíňaní lesov sme dvaja navečer našli plný košík rôzneho druhu hubov, aj 12 ks hríb sosnový a veľa rýdzikov pravých tieto boli červivé aj mladé, chutné krásne muchotrávky červenkasté boli povykopávané a domrvené, škoda však apelovať na likvidátorov, ktorí tieto stránky asi nenavštevujú.


portret

15. 08. v roku 2011, Banská Štiavnica - huby rástli, vrutcan

Prešli sme s kamarátom od Jabloňoviec až do Hodruše Hámrov.Húb menej,ale mali sme plné koše.

najviac muchotrávok červenkastých,rôzne plávky,rýdziky smrekové,3 hríby dubové ,takí istý počet hríby smrekové,asi 10 hríbov po záruke,kozáky hrabové,hliva buková,kozáky osikové.


portret

15. 08. v roku 2011, Brezno - huby rástli, Minnie

Začínajú rásť, kuriatka, dubáky, jedle bedle, suchohríby....o také 3-4 dni určite budú, keď bude takéto pekné počasie.


portret

15. 08. v roku 2011, Nové Mesto nad Váhom - huby rástli, hades775

Po 2 hodinách s priateľkou v Horke asi 15 dubákov, 20 suchohríbov, pár kozačikov a jedna bedľa.


portret

15. 08. v roku 2010, Poprad - huby rástli, vasek

lokalita vaziec plny kosik hribov stoji zato ist na huby


portret

15. 08. v roku 2010, Brezno - huby rástli, špion

rastú, zdravé, veľa


portret

15. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, muškár

Včera nad Vyšným Klatovom - no nádhera. Kozáky Hrabové, Kozáky Osikové, Hríby a neobmedzené množstvo suchohríbov je v lese.


portret

15. 08. v roku 2010, Košice - huby rástli, lady gaga

dnes rano ma synovci zobudili, dubaky 300 za dve hodiny krasne prekrasne


portret

15. 08. v roku 2010, Prievidza - huby rástli, durdomiro

stale ich je vela, ale aj starych..naozaj potesenie


portret

15. 08. v roku 2010, Trnava - huby rástli, bodin

Prievaly smer strelnica, 16 osobných áut pred lesom, tanky na strelnici a veľa hubárov. Po asi 2 hod prechádzke 2 dubáky, asi 10 hríbov zrnito- hlúbových, pár suchohríbov hnedých, plstanaté sme stretávali, ale nezbierali


portret

15. 08. v roku 2010, Stará Ľubovňa - huby rástli, martinius

50 min. v lese a plny košik hribov nadhera


portret

15. 08. v roku 2010, Topoľčany - huby rástli, halabuch

dnes rano bedzianska agacina za tacky dubakov


portret

15. 08. v roku 2010, Ružomberok - huby rástli, peto7

Dnes v doline za hodinu cca 60 hríbov.Hubárov ako maku,ešte viac kriku.


portret

15. 08. v roku 2010, Stará Ľubovňa - huby rástli, martinius

50 min. v lese a plny košik hribov nadhera


Počet: 134658Strana: |< << ... 1285 1286 1287 1288 1289 1290 1291 1292 1293 1294 1295 1296 1297 1298 1299 ... >> >|