
daju sa pestovat hriby doma??
Reagovať na správu

Je to výborné, ja to robím už 15 rokov
Reagovať na správu

A zabudla som, najlepší je hríb kráľovský, je síce zákonom chránený...
Reagovať na správu

A nie sú tie huby potom tvrdé? Keď ich iba vyprážame a neobvárame....?
Reagovať na správu

Hríbovité huby netreba obvárať, sú dosť jemné na to, aby neboli tvrdé. Aspoň nevylejeme s vývarom tie najlepšie chute z nich.
Reagovať na správu

Je to výborné, len miesto oleja používam domácu bravčovú masť. Je to zdravšie !
Reagovať na správu

Vždy som vyprážala iba bedle, ale vyprážané dubáky sú oveľa lepšie. Chutili celej rodine. Dík za dobrý tip.
Reagovať na správu

Poznám tento recept,je skvelý
Reagovať na správu

Ja to podobne robím už zopár rokov.Keď nazbieram hríby z niektorých väčších odkrojím hlúbiky, klobúky dam sušiť. Hlúbiky potom ich rozrežem jedným pozdlžnym rezom, trochu obvarím a obalim v trojobale a potom vysmažím.
Reagovať na správu
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.