Otázka z mykologickej poradne
Pani dr.Kautmanova, prosim Vas ako sa daju krajat huby vo velkom. Myslim priemyselne, na stoji. Ako taky stroj vyzera? Ako funguje? Ak viete tak mi prosim Vas odpovedzte. VELMI PEKNE DAKUJEM [email protected]
Odpoveď
Bohužiaľ, taký stroj som ešte nevidela, aj keď nevylučujem, že existuje.
dr. Ivona Kautmanová, 24. 05. 2004
