Úvodná stránka » Informácie pre hubárov » Mykologická poradňa »

Otázka z mykologickej poradne

Pani dr.Kautmanova, prosim Vas ako sa daju krajat huby vo velkom. Myslim priemyselne, na stoji. Ako taky stroj vyzera? Ako funguje? Ak viete tak mi prosim Vas odpovedzte. VELMI PEKNE DAKUJEM [email protected]

Odpoveď

Bohužiaľ, taký stroj som ešte nevidela, aj keď nevylučujem, že existuje.

dr. Ivona Kautmanová, 24. 05. 2004

Ďalšia zodpovedaná otázka >>