Úvodná stránka » Informácie pre hubárov » Mykologická poradňa »

Otázka z mykologickej poradne

Chcel by som si doma vypestovat umelo nejake huby. Chcel by som vediet, ci sa to da a ako na to.

Odpoveď

Da sa to, daju sa pestovat hlivy, peciarky, ši take a mnohe ine druhy. Je to vsak zlozite, treba si k tomu zohnat literauru, knih je dost...

dr. Ivona Kautmanová, 14. 06. 2007

Ďalšia zodpovedaná otázka >>