Hubársky úlovok
Diskusia k fotografii

Ja sa už asi aj do toho Tvojho rajónu vypravím
Také krásne tam rastú...
Reagovať na správu

... nech sa páči ... 😉, je to veľmi dobrý rajón v prípade priaznivých podmienok, tento rok to však nieje, napriek množstvu, ktoré sme s polovičkou tento rok priniesli. Dnes sme vyrážali z domu o cca 11 tej, tí ktorí tam boli skoro ráno už boli doma a tí, ktorých sme stretávali, väčšina z nich mávala poloprázdnymi košíkmi. A bolo tam množstvo ľudí. .. Ak môžem poradiť, najlepšia je návšteva cez týždeň, Španielov, ktorí prišli včera večer sme stretávali cestou pred závorou. Takže to budeš mať aj s trochou adrenalínu navyše ... 😁...
Reagovať na správu

Ja o Kamenici uvažujem nie o vojenských lesoch, ale o tých kopčekoch za i dakedy spomínal. Lebo je to aj vlaku bližšie ako v Dlhom.
Reagovať na správu

Jarko, tak takáto úroda veru dávno
nebola. Nádherné. WAU!!!
😃👍😃
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Jaroslav Voroňák
Čas a miesto:
28. 09. 2025, Humenné
Popis:
... dnešná prechádzka, ten istý rajón ...
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 921097; Zverejnené: 28. 09. 2025
Zaradené:
Ďalšie fotografie